Tekst na zaproszeniach ślubnych

Zaczęty przez mary, 22 Paź 2007, 20:06:44

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

A to nasze:

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Tekst byl po niemiecku, jakby ktos potrzebowal to moge podrzucic.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zuzia

Cytat: "salsa"no nie mow ze Ty bys nie rzuciła- i to jeszcze było to w liceum, gdzie wielka miłosc trała całe 4 miesiace  

wiem wiem.

moje prosiaki mają chyba nocne fixum. Dostaly się za lóżko i wcinają mój segregator z pamiątkami z szaleństw koncertowych.

Kasia

a gdzieś ktoś wrzucał na sterfę swoją propozycję zaproszenia

wyglądało to jak karta kredytowa/płatnicza

mi się bardzo podobało :)

pamietam że ta karta była dwujęzyczna
chyba polsko-niemiecka

[ Dodano: 23-10-2007, 09:13 ]
http://strefaslubna.pl/forum/viewtopic.php?t=41&postdays=0&postorder=asc&start=0

tu jest jeszcze temat z zaproszeniami
ale karty niet :(

foszek


rubin04

Nawiazując do wczorajszego "chwalenia się" moim pomysłem na zaproszenie - w formie plakatu z filmu wrzucam przerobiony jeden poster z filmu. Ten motyw bedzie jakos w środu zaproszenia, bo na 1 stronie bedzie ten słynny plakat.

Tu zdjecie jest przerobione przez mojego M. i mnie (wczoraj w nocy nas poniosło) a ze nasze umiejętnosći są średnie to jest jak jest ale mi się podoba i juz się ciesze na dzień kiedy zostanie to zrobione przez profesjonalistkę :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

gdziezby

rubin04, to może zatańczycie do "As Time Goes By"?
Super pomysł z zaproszeniem! Uwielbiam Kasablankę i Bogarta!
:D
Nawet świnka może wejść na drzewo kiedy jest chwalona.

rubin04

..no pewnie mozna by ale ja i mój co do tańczenia to jesteśmy totalnie beznadziejnym przypadkiem.. Poza tym perfekcjonizm we krwi nie pozwala nam za bardzo na robienie rzezy których kompletnie nie umiemy... (pPrzynajmniej na trzeźwo ;) )
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

talula

Cytat: "mayagaramond"Tekst byl po niemiecku, jakby ktos potrzebowal to moge podrzucic.

To ja poprosze;)

foszek

CytujTekst byl po niemiecku, jakby ktos potrzebowal to moge podrzucic.
Cytuj
Ja tez poprosze :-)

mayagaramond

Nie ma sprawy wysle popoludniu albo przed wieczorem.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

rilla

Cytat: "mary_popins"Planujemy mieć jakiś prosty, ale wymowny tekst na naszych zaproszeniach ślubnych. Poszukuję inspiracji i tu moje drogie możecie spełnić swój forumowy obowiązek. Pochwalcie się jaki tekst zawierały/ją Wasze zaproszenia. Także zdjęcia zaproszeń mile widziane ;)

Ja na razie mam swój typ =>

Haha zamowiłąmjakieś 3 miesiace temu ten wzór:) mam go w domku...I jakoś gorzej wygląda:/ chociaż na razie ten ma "na tapecie"

talula

Nasze bedzie z Printko nr 1.

http://www.printko.pl/zaproszenia/strony/s01.htm

Nie bedzie wierszyków, ale myśle nad wlasnym tekstem.

sierpniowajulka

Rubin, bardzo dobry pomysł. Fajnie jest nawiązać do zainteresowań, tematyki wesela itp. - to sprawia, że zaproszenia stają się bardziej indywidualne i niezapomniane. My w naszym nawiązaliśmy do naszego zawodu... Początkowo chcieliśmy do tematyki wesela, ale doszliśmy do wniosku, że jak już ślub robimy u nas na wydziale architektury, to zaproszenie musi być z tym związane.
Tekst mieliśmy taki:

OD WSTĘPNEJ KONCEPCJI NASZEGO WSPÓLNEGO PROJEKTU MINĘŁY PONAD 4 LATA.
W TEJ CHWILI DOBIEGA JUŻ KOŃCA PROJEKT WYKONAWCZY I CZAS NAJWYŻSZY RUSZYĆ Z BUDOWĄ...

MAMY ZASZCZYT ZAPROSIĆ SZ.P. NA UROCZYSTOŚĆ WBICIA KAMIENIA WĘGIELNEGO
POD BUDOWĘ NASZEGO PROJEKTU “ŻYCIE”,
KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ W PIĄTEK 27 LIPCA 2007 ROKU O GODZINIE 18:00
W MURACH WYDZIAŁU ARCHITEKTURY PW PRZY ULICY KOSZYKOWEJ 55.

PO UROCZYSTOŚCI ŚLUBNEJ SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA PRZYJĘCIE WESELNE DO
VILLI FOKSAL PRZY ULICY FOKSAL 3/5 W WARSZAWIE.

Wygląd zaproszeń też był mało ślubny. Ale to mogę Wam później pokazać, bo na razie nie mogę załączyć nigdzie plików. Nawet picasa mi nie działa.  :-x
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

sierpniowajulka, fajne :) No nasze zawody by się w zaproszeniu cięzko zgrały : ja hydrogeolog on informatyk :)
Teraz walczymy skąd wziąc jacht i jak tu popłynąc w rejs do Maroko, do Casablanki w podróż poślubna :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

julka

sierpniowajulko - bardzo mi się podobato zaproszenie.  :)

A jak zgrać prawnika i informatyka?  :-/

sierpniowajulka

Cytat: "rubin04"Teraz walczymy skąd wziąc jacht i jak tu popłynąc w rejs do Maroko, do Casablanki w podróż poślubna :)
coraz lepiej z tą Casablancą. :) Rubin, naprawdę super pomysł.
Cytat: "julka"A jak zgrać prawnika i informatyka? :-/
możecie np. zrobić zaproszenie w formie akt do sprawy sądowej (użyć do tego czcionki stylizowanej na maszynową). Z tym pomysłem spotkałam się już kiedyś w sieci. Para miała nawet całą stronę internetową zrobioną w takim sądowym klimacie.

[ Dodano: 23-10-2007, 12:13 ]
Cytat: "julka"informatyka? :-/
ewentualnie można napisać zaproszenie w formie programu (teoretycznie w którymś z programów do programowania), który programuje uroczystość zaślubin i całe wasze wspólne życie pełne miłości...

[ Dodano: 23-10-2007, 12:20 ]
PS. Mam w książce przykład takiego zaproszenia (akta sprawy). Postaram się później zeskanować i wkleić.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

foszek

My sie na codzien z mezem zajujemy zalatwainiem wiz, dlatego moje zaproszenie bedzie w ksztalcie wizy, jako tlo sala weselna...

julka

Cytat: "sierpniowajulka"PS. Mam w książce przykład takiego zaproszenia (akta sprawy). Postaram się później zeskanować i wkleić.

Dzięki, inspiracja będzie mile widziana  ;-)

sierpniowajulka

foszek,  widziałam Twoje zaproszenie. Jest naprawdę bezkonkurencyjne. :)

[ Dodano: 23-10-2007, 12:51 ]
dorzucam moje zaproszenie (dwa pierwsze jpgi):
http://picasaweb.google.pl/sierpniowa.julka/Zaproszenie02?authkey=-9efNRJzlE0
oczywiście trzeba je sobie wyobrazić złożone na pół. I kolory coś przekłamuje mi picasa - bo zaproszenie było różowe, a nie jakieś niemalże fioletowe.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mary

sierpniowajulka, Twoje zaproszenie jest naprawdę świetne. Chylę czoła nad pomysłowością.

martaba

Foszek, Sieerpniowa Julka- super zaproszenia, naprawdę niestandardowe.

My właśnie się przymierzamy do wydrukowania zaproszeń i wstępny tekst jest taki:


Traktat Polsko – Rumuński


Uroczyste podpisanie Traktatu Polsko -Rumuñskiego

    odbędzie się  01 maja 2008 roku o godz. 17:00

w Kościele Parafialnym Św. Anny w Wilanowie.



Stronę polską będzie reprezentowała:  

Marta Maria ..............

Stronę rumuńską będzie reprezentował:  

............................................



Zapraszamy Sz. P. …………………………….  

do uczestniczenia w tej przełomowej, dla obu krajów, chwili.  


Najważniejsze postanowienia traktatu:

Ø Strony traktatu mają dbać o dobre stosunku polsko – rumuńskie  

Ø Strony traktatu zobowiązują się wpływać pozytywnie na przyrost naturalny obu krajów



Po oficjalnym podpisaniu Traktatu zapraszamy do restauracji

Zajazd Staropolski w Konstancinie-Jeziorna, w celu uczczenia tego historycznego wydarzenia.  



RSVP .............

Więcej informacji na www

mary

Cytat: "rilla84"
Cytat: "mary_popins"Planujemy mieć jakiś prosty, ale wymowny tekst na naszych zaproszeniach ślubnych. Poszukuję inspiracji i tu moje drogie możecie spełnić swój forumowy obowiązek. Pochwalcie się jaki tekst zawierały/ją Wasze zaproszenia. Także zdjęcia zaproszeń mile widziane ;)

Ja na razie mam swój typ =>

Haha zamowiłąmjakieś 3 miesiace temu ten wzór:) mam go w domku...I jakoś gorzej wygląda:/ chociaż na razie ten ma "na tapecie"

Ja też zamówiłam sobie próbkę tego zaproszenia. Co Ci się w nim nie podoba? Ja je poważnie biorę pod uwagę.

foszek

Cytat: "martaba"Foszek, Sieerpniowa Julka- super zaproszenia, naprawdę niestandardowe.
No to jeszcze nie koniec, pobudzacie moja wyobraznie :-)
Okladka zaproszenia to bedzie przypominac niemiecki/polski paszprt Tylko zamiast slowa Paszport/Reisepass bedzie slowko zaproszenie.

salsa

sierpniowajulka, bardzo ale to bardzo podoba mi sie tekst waszego zaproszenia:))) :!:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mary

Cytat: "salsa"powaga , powaga, wszytsko musi byc takie powazne
wszędzie te same sztywne teksty...
Ja mam dosyc powagi ktora musze zachowywac na codzien w moim zawodzie poważnym do zarzygania, wesele chcieliśmy eleganckie ale z pewnymi "luznymi" wstawkami
pierwsza sprawa to zaproszenie-absolutnie odpadał teks w stylu" narzeczeni z rodzicami maja zaszczyt zaprosić bla bla bla" to nie dla nas
teks z teatrem szalenie nam sie spodobał, jest zabawny i lekki, poza tym widzieliśmy go pierwszy raz.
to samo z cytatem-chcieliśmy żeby cytat był osobisty:):)
tak juz mamy, ze w życiu lubimy zeby było troche z jajem:P

na uroczystość zaprosiliśmy ksiedza, ktory jest przyjacielem rodziny G.-ksiadz był zachwycony zaproszeniem i inspirując sie nim wygłosił nam piekne , osobiste kazanie specjalnie dla nas:)

Wszystko zależy od podejścia Młodej Pary do ślubu. Dla nas to bardzo poważna decyzja (być może dlatego, że zbliżamy się już ku 30) i absolutnie nie chcemy ze ślubu czynić teatru. Dlatego ma być krótko, konkretnie i z gustem.