Plaski brzuszek ....

Zaczęty przez foszek, 16 Paź 2007, 20:15:20

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

brawurka

dopiero 3 dzień ćwicze, mąż mi liczy sekundy i sie podśmiewa:) ae twarda jestem

nionczka

Ja chcialam sobie dzis kupic Wii Fitness, ale bede musiala poczekac do porodu przynajmniej. Bo znam siebie i wiem, ze jakbym to juz miala w odmu, caly czas bym skakala jak szalona. Ja jeszcze na dobre nie utylam  ajuz mnie martwi jak wroce do figury. Nie myslalam, ze jestem taka pusta!!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Cytat: nionczka w 03 Maj 2008, 14:33:11
Ja chcialam sobie dzis kupic Wii Fitness, ale bede musiala poczekac do porodu przynajmniej. Bo znam siebie i wiem, ze jakbym to juz miala w odmu, caly czas bym skakala jak szalona. Ja jeszcze na dobre nie utylam  ajuz mnie martwi jak wroce do figury. Nie myslalam, ze jestem taka pusta!!!
a tam pusta!
byc w formie to zdrowie...nic dziwnego, ze nie bedziesz chciala nosic cargo, kt juz nie bedzie spelnialo zadnych funcji;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Pare tygodni temu zaczelam cwiczyc z tamilee i przestalam... :-[Chyba sobie porozwieszam w domu moje stare zdjecia, zeby sie zmotywowac.

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

elizapj

Cytat: mayagaramond w 03 Maj 2008, 16:24:41
Pare tygodni temu zaczelam cwiczyc z tamilee i przestalam... :-[Chyba sobie porozwieszam w domu moje stare zdjecia, zeby sie zmotywowac.


MAYA!
a skad ja bralas? kupilas czy sobie zciagnelas?
ja sie troche obawiam do siebie cokolwiek zamawiac, bo tu nie kazda poczta dochodzi...a w necie nei potrafie odszukac stron kt dawalyby mi dobre pliki...albo sa uszkodzone...albo kurde platne...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: elizapj w 03 Maj 2008, 17:29:47
MAYA!
a skad ja bralas? kupilas czy sobie zciagnelas?
ja sie troche obawiam do siebie cokolwiek zamawiac, bo tu nie kazda poczta dochodzi...a w necie nei potrafie odszukac stron kt dawalyby mi dobre pliki...albo sa uszkodzone...albo kurde platne...

mika  :thx: :thx: :thx: przyslala mi plyty, bo tez nie umialam sciagnac. Mika wstawiala gdzies nowe linki, musialabys poszukac.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

elizapj

Cytat: mayagaramond w 03 Maj 2008, 17:34:44
Cytat: elizapj w 03 Maj 2008, 17:29:47
MAYA!
a skad ja bralas? kupilas czy sobie zciagnelas?
ja sie troche obawiam do siebie cokolwiek zamawiac, bo tu nie kazda poczta dochodzi...a w necie nei potrafie odszukac stron kt dawalyby mi dobre pliki...albo sa uszkodzone...albo kurde platne...

mika  :thx: :thx: :thx: przyslala mi plyty, bo tez nie umialam sciagnac. Mika wstawiala gdzies nowe linki, musialabys poszukac.
no ja juz do miki pisalam ze 3 dni temu...ale nie wiem czy jej nie ma...czy priv nie doszedl...:(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: elizapj w 03 Maj 2008, 17:41:02
Cytat: mayagaramond w 03 Maj 2008, 17:34:44
Cytat: elizapj w 03 Maj 2008, 17:29:47
MAYA!
a skad ja bralas? kupilas czy sobie zciagnelas?
ja sie troche obawiam do siebie cokolwiek zamawiac, bo tu nie kazda poczta dochodzi...a w necie nei potrafie odszukac stron kt dawalyby mi dobre pliki...albo sa uszkodzone...albo kurde platne...

mika  :thx: :thx: :thx: przyslala mi plyty, bo tez nie umialam sciagnac. Mika wstawiala gdzies nowe linki, musialabys poszukac.
no ja juz do miki pisalam ze 3 dni temu...ale nie wiem czy jej nie ma...czy priv nie doszedl...:(

moze jej nie ma, zagadaj ja jak sie pojawi na plotach.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

elizapj

Cytat: mayagaramond w 03 Maj 2008, 17:41:38
Cytat: elizapj w 03 Maj 2008, 17:41:02
Cytat: mayagaramond w 03 Maj 2008, 17:34:44
Cytat: elizapj w 03 Maj 2008, 17:29:47
MAYA!
a skad ja bralas? kupilas czy sobie zciagnelas?
ja sie troche obawiam do siebie cokolwiek zamawiac, bo tu nie kazda poczta dochodzi...a w necie nei potrafie odszukac stron kt dawalyby mi dobre pliki...albo sa uszkodzone...albo kurde platne...

mika  :thx: :thx: :thx: przyslala mi plyty, bo tez nie umialam sciagnac. Mika wstawiala gdzies nowe linki, musialabys poszukac.
no ja juz do miki pisalam ze 3 dni temu...ale nie wiem czy jej nie ma...czy priv nie doszedl...:(

moze jej nie ma, zagadaj ja jak sie pojawi na plotach.
ja sie plot strzege jak ognia....fajnie tam i milo....ale potem czaly dzien przychodza mi powidaomienia....i caly dzien tylko tam siedze...wiec twardo postanowilam ze nie wchodze!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

martullek

ja sobie kupiłam tamilee na allegro (po 5 pln za płytę) - czekam na przesyłkę lol

elizapj

Cytat: martullek w 03 Maj 2008, 22:42:41
ja sobie kupiłam tamilee na allegro (po 5 pln za płytę) - czekam na przesyłkę lol
o swietnie,...to jesli tak tanio mozna..to moge nawet zaryzykowac ze mi poczta nie dowiezie...:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

#111
Ja mam zestaw z shape'a :) nierozpakowany....

martullek

te które ja kupiłam na allegro są właśnie z shape. dokładna cena 5,9 PLN

tu jest link do tamilee na allegro - ceny jak widać bardzo różne http://aukcja.onet.pl/search.php?string=tamilee&country=1

elizapj

#113
Cytat: martullek w 04 Maj 2008, 11:31:01
te które ja kupiłam na allegro są właśnie z shape. dokładna cena 5,9 PLN

tu jest link do tamilee na allegro - ceny jak widać bardzo różne http://aukcja.onet.pl/search.php?string=tamilee&country=1
nie kupowalam nigdy na allegro, znam jedynie ebay, i domyslam sie ze to klon. co to jest ten shape? szpedawca internetowy?

i czy jest jakas roznica pomiedzy
: ja cche miec takie...ty tez mozesz miec takie...?
widze ze okladka sie rozni...i nie wiem czy to tylko zmiana marketingowa opakowania, czy i jakosciowa cwiczen?

jesli jest roznica jakosciowa, to obecnie jedyne "ja chce takie", to cwiczenia na ramiona. reszta jest w wersji  "ty tez mozesz miec" :(

i czy tam jest jakis denny tlumacz, kt nie zmienia intonacji i na dodatek zle tlumaczy??czy mozna sobie ustwic wersje jez. oryg? w LO cwiczylam z ang. (jeszcze) vhs cindy. jak sie tasma zupelnie zdarla kupilam dvd i nie dalo sie ustawic na oryg. wers. jez. a tlumacz byl tak beznadziejny ze nie dalam rady cwiczyc:( a bez glosu bylo za to nudno:(
chcialabym tego uniknac przy tamilee...
podpowiedzcie!:) pliz
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka

ja podpowiem tyle, że shape to miesięcznik, ćwiczenia tam są i coś tam jeszcze

martullek

allegro to to samo co ebay. z tego co się orientuję w Polsce powstał na długo zanim przywiało tu ebay'a. jakoś nie mogę się przekonać do ebay'a - jesli chodzi o aukcje, kupuję tylko na allegro.

co do rodzajów tych płyt i lektorów to nie pomogę - sama będę debiutować w tych ćwiczeniach ;)

Anupka

Ja zamawiałam wszystkie 4 płyty w ksiegarni Traffic w Warszawie. Nie pamietam ile zapłaciłam, ale przesyłka przyszła do Nl w ciągu tygodnia, bez problemów z opóźnieniami i bez uszkodzeń.

Płyta jest w języku angielskim, wydana przez Monolith i jest polski lektor. Nie zwróciłam uwagi na to, czy dobrze tłumaczy, skupiałam się raczej na cwiczeniach. W kazdym razie starałam się.

Co mi się w tym wydaniu nie podoba, to to, że kazda plyte zaczyna mini reportaz, w ktorym Tamilee mowi nam i pokazuje, jak to w laboratorium testowala, ktore cwiczenia sa najefektywniejsze. Rozumiem, ze nie wszyscy kupuja wszystkie plyty i chcieli ta informacje przekazac jak najwiekszej ilosci osob. Ale nikt nie wpadl na pomysl, zeby zrobic do plyty menu z mozliwoscia wyboru. I za kazdym razem, gdy wlaczam plyte, musze najpierw przewinac historie o testowaniu cwiczen w laboratorium. Dosc irytujaca strata czasu.

Moim zdaniem takze poszczegolne cwiczenia moglyby byc podzielone na odcinki, tak, by mozna bylo do nich wracac. Czesto, zwlaszcza gdy dopiero zaczyna sie cwiczyc, po prostu nie nadaza sie za trenerka z iloscia powtorzen (w kazdym razie ja tak mam). I tu podzielenie na odcinki byloby bardzo pomocne, bo latwiej (w czasie gdy cwicze), jest wciasnac na pilocie next i back, niz bawic sie w przewijanie.

Mam tez w domu inna plytke, z cwiczeniami Dennise Austin. Ona cwiczy z hantlami i z pilka. Obie kobiety po jakims czasie sie nudza, ale ja mialam tak tez na aerobicu, cwiczenia powinno sie chyba zmieniac dosc czesto. A tak, to efekty sa takie, ze wszystkie moje plytki pokrywa kurz i nie czesto do nich zagladam. No ok, ostatnio zaczelam na nowo, oby wytrwac. I od wczoraj robie sobie marszo-biegi, w czasie spacerow z Ridderkiem. Bardziej marsze, niz biegi poki co. Mam beznadziejna kondyche odkad nie chodze na aerobic :-(

Moze zalozymy jakas grupe wzajemnego wsparcia w odchudzaniu kobiety? :)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

panikarola

no, ja sie zestresowalam ostatnio moja waga. a bylam taka wiotka  :'(

mysle o powrocie na lono vitalii.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

malutenka

Cytat: panikarola w 09 Maj 2008, 10:24:04
mysle o powrocie na lono vitalii.
A mnie vitalia okłamuje i twierdzi, że mam niedowagę ;Pja jej zrobie niedowagę... >:D

panikarola

bo moze masz :P bardzo chetnie bym sie zgodzila na taka diagnoze juppi
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

malutenka

ale w lustrze to ja jej nie widzę! Chętnie się na takie cos zgodzę i pokocham moja niedowagę jesli będzie widoczna:D

panikarola

malutenka, ufaj :D
komputer wie lepiej :D

ewentualnie olej komputer i rob diete i tak. coraz bardziej zmobilizowana sie czuje, az sie boje...
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

Anupka

A ja vitalie tez mam, i ona naprawde jest smaczna, ale ja sie do diet nie nadaje. Te wszystkie wazenia skladnikow, 100 gram tego, 50 grm innego powoduja, ze tylko ciagle mysle o jedzeniu. Wiec zostaje ze swoim "bez chleba i ziemniakow" i wiecej ruchu.
I od czasu do czasu te pyszne rzeczy z Vitalii, glownie w weekend, kiedy mam czas to robic.
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Cytat: panikarola w 09 Maj 2008, 10:58:17
malutenka, ufaj :D
komputer wie lepiej :D
Sądzę, że w tym wszystkim najbardziej kłamie lustro i mój umysł ;)

panikarola

tez moze byc :D

jak sobie przypomnialam,z e na vitalii rano bylam glodna i to wazenie, to mnie troche odeszlo...
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.