Plaski brzuszek ....

Zaczęty przez foszek, 16 Paź 2007, 20:15:20

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

foszek

Dziewczyny zapodajcie jakies cwiczenia na plaski brzuszek, plisss
Ja od srody wlacze z waga, musze schudnac 3 cm w pasie aby wcisnac sie w suknie slubna. Jak narazie ograniczylam ilosc kawy (milchkaffe i latte machiatto) z 4 dziennnie do max 2, kolacjo/obiad zaczelam jesc wczesniej (017, a nie jka zwykle o 19), zamiast sniadania jogurcik do picia(cos z serii actimel) pozniej niskokaloryczny jogurt.
Moj grzech: winogrona podgryzane pomiedzy, maz kupil 2 kg ale na szczescie sie juz skonczyly.
No i musze sie pochwalic ze codziennie skakanka idze w ruch na 15 minut i na 7 pietro wlazlam dzisiaj po schodach.
Tylko nie wiem dlaczego waga stoi,moze z powodu zblizajacego sie okresu ??

mayagaramond

Cytat: "foszek"zamiast sniadania jogurcik do picia(cos z serii actimel) pozniej niskokaloryczny jogurt.

niestety, ale niekokaloraczny jogurcik jest o kant d... potluc..., bo zawiera cukier (w jakies tam formie), przerzuc sie na jogurty naturalne i mieszaj je z owocami.

Milchkaffe i Latte Machiatto tez uwialbiam, ale to prawie posilek;)

A na brzuch musisz robic brzuszki, a tu link do cwiczen (musisz klikac na schräge bauchmuskeln itp)

http://www.gofeminin.de/fitness/05ventreplat/05ventreplat1__menu=3&sousmenu=2&-Die-Bauchmuskeln-kraftigen.html

Bede trzymac ze Ciebie kciuki. matko, tez powinnam cwiczyc, ale co pare tygodni zaczynam i po paru dniach juz mi sie nie chce... :oops:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

foszek

Cytat: "mayagaramond"Milchkaffe i Latte Machiatto tez uwialbiam, ale to prawie posilek;)
Ojj tak, tym bardziej ze ja robie  je z pelnotlustego mleka, bo tylko takie maja tutaj BIO.

Co do jogurtow... maja one tylko 51 kcal na 100 g, tyle samo co naturalne a jak do naturalnego dodam jeszcze np  banana to dopiero wychodzi mi sumka :-)

mayagaramond

Cytat: "foszek"Co do jogurtow... maja one tylko 51 kcal na 100 g, tyle samo co naturalne a jak do naturalnego dodam jeszcze np banana to dopiero wychodzi mi sumka :-)

poczytaj tu:

http://www.wer-weiss-was.de/theme212/article2661021.html

http://www.novafeel.de/schlank_werden/light-produkte.htm
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

nionczka

Foszek, ty nie przesadzaj. Ja tam wcinam 4 jogurty dziennie i to zawsze z tych najtlustszych (coraz trudniej je znalezc w dobie vitalinea, sveltesse, etc), tluste mleko, etc.
Jedz duzo warzyw i pij wode. Produkty, ktore przelatuja dobrze przez organizm.
Na plaski brzuch najlepsze sa cwiczenia, nie odchudzanie (chociaz tez). A na wage to Ty wcale nie zwarcaj uwagi, to nie jest najwazniejsze. jak chodzilam na fitness 3 razy w tygodniu przez pierwszy miesiac wedlug wagi tylam. Ale to nieprawda bo zamienialam tluszczyk na miesien. Wiec o wadze zapomnij.
Nie polecam, ale na odchudzanie dobry jest stres. Nikne w oczach kiedy jestem zestresowana, ale NIE POLECAM.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

foszek

mayagaramond, dzieki !!

Agaaa

Foszek wpisz w googlach "szóstka weidera"...Cwiczenia nie należą do najlżejszych ale sa efektywne...Powodzenia :-D

foszek

Cytat: "nionczka"Nie polecam, ale na odchudzanie dobry jest stres. Nikne w oczach kiedy jestem zestresowana, ale NIE POLECAM.
To ja powinam po dzisiejszym dniu chyba z 10 kg schudnac (zgubiony paszport w konsulacie, kurier ktory przyszedl z prawie 3 godz opznieniem).
Cytat: "nionczka"Ale to nieprawda bo zamienialam tluszczyk na miesien.
ponoc iwecej waza :-)
Warzywa to tez mam w menu: dzisiaj byly ogorki kwaszone w niemieckim wydaniu, marchewka i pomidorki(zielenizna na obiad), mala kisc winogron, mandarynka.

[ Dodano: 16-10-2007, 20:54 ]
Agaaa, dzieki za typ, wklejam zdjecie moze komus sie przyda :

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

gioseppe

o , udało Ci sie wkleic zdjecie!
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

foszek

wklejam przez fotosika, wtedy zdjecie jest na serwerze fotosika zapisane nie na serwerze SS

gioseppe

http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

Kasia

Cytat: "Agaaa"szóstka weidera

tego nawet sportowcy nie wytrzymują

szóstka weidera to katorga

na początku jest trudno
później luzik
i znowu trudno

ciężko dotrwać do końca

ale UWAGA
naprawdę warto sie postarać
efektu MUROWANE :)


foszek za tą szóstkę to powinnaś Adze wcisnąć POMOGŁA

foszek

Cytat: "Kasia"foszek za tą szóstkę to powinnaś Adze wcisnąć POMOGŁA
Juz dostalo dawno :-)

Kasia

no właśnie zauważyłm :)

tachogti

Szoruj tez brzuch masochistyczna rekawica co wieczor w kapieli, jakis specjalny balsam do mycia nie jest potrzebny (chcoiaz sa z nivei do kapieli wyszczuplajace i ziaji antycelulitowe b fajne) trzeba tam poprawic ukrwienie i tym samym spalanie. Masuj brzuch i boczki :D I nie zapomnij sie nasmarowac potem bo inaczej Ci sie zrobi pustynia gobi na brzuchu  :-P  No i brzuszki brzuszki brzuszki. Popij sobie tez cos oczyszczajacego jelita jakas herbatke czy goraca wode z cytryna rano na czczo to tez zmniejsza objetosc ;p a winogrona sa ok bo poprawiaja metabolizm.. A widzisz - piling z kawy sobie rob tez jak chcesz, rowniez poprawia spalania. Mozesz sobie popic l-karnityne przed cwiczeniami tez wspomaga spalanie :D
A jogurty niskotluszczowe jako zageszczacz maja make wiec do bani sa generalnie. Lepsze zawykle :D
ale sie naskrobalam - ja mam fobie brzuchowa wiec Cie doskonale rozumiem  :mrgreen:

a co do okresu to waga stoi bo organizm zbiera wode i energie zeby to jakos przetrwac ;)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

aniak1211

Mi sie udalo wytrwac przy 6 weidera :!:

Nie jest latwo,na koniec naprawde duzo powtuzen trzeba zrobic,ale POLECAM

Efekty sa juz po paru dniach :!:  :!:  :!:

malutenka

Cytat: "aniak1211"Mi sie udalo wytrwac przy 6 weidera :!:

Nie jest latwo,na koniec naprawde duzo powtuzen trzeba zrobic,ale POLECAM
Jak czytam o tych ćwiczeniach to są koszmarne z tego powodu, że czas ciągle goni :-P Ale chyba spróbuję, ciekawe czy wytrzymam.

zuzia

malutenka5,
a Tobie to po co?

abkasia

a ja NIENAWIDZE cwiczyc brzuszkow.... a moje male marzenie to piekny brzuszek z lekko zarysowanymi miesniami. najchetniej to bym sobie kupila taki przyrzad co sam cwiczy miesnie z tv marketu :mrgreen:  :mrgreen:

julka

Cytat: "abkasia"najchetniej to bym sobie kupila taki przyrzad co sam cwiczy miesnie z tv marketu  

Taaa, a to działa?  :mrgreen:

abkasia

Cytat: "julka"Taaa, a to działa?  
nieeeeee :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry: on byl moja jedyna szansa.....

golinda

Cytat: "foszek"Moj grzech: winogrona podgryzane pomiedzy, maz kupil 2 kg ale na szczescie sie juz skonczyly.

winogrona poprawiają trawienie

ja od "kiedy mogę" robię 100-150 dziennie
to jest katorga, ale może coś da
polecam urządzonko do ćwiczenia brzuszków
http://www.bartsport.pl/akcesoria-dodatkowe/kettler-ab-former
super działa i jest dobre zwłaszcza dla tych, którzy mają problem z utrzymaniem części lędźwiowej kręgosłupa na podłodze (dzięki niemu nie ma szans na nadwyrężenie kręgosłupa)
można do tego dołożyć obciążniki na nogi i podnieść je minimalnie nad ziemię

kolejne ćwiczenie, bardzo dobre na tą trudniejszą, dolną partę brzucha:
kłądziesz się na plecach, podnosisz proste nogi do góry (90 stopni), łapiesz za kostki osoby stojącej nad twoją głową i ta osoba odpycha twoje nogi, a ty dzięki mięśniom brzucha przytrzymujesz je tak, żeby nie dotknęłyu podłogi i znowu od razu podnosisz
najlepiej jak ta osoba odpycha je w różne strony (dzięki temu można też ćwiczyć mięśnie skośne)

mam nadzieję, że w miare zrozumiale to napisałam, jak nie to pytajcie :-)

maroonbug

golinda swietne cwiczenie! ja znam bardzo uboga wersje tego cwiczenia: lapie sie rekami za cos stabilnego, lezac na podlodze (np. nogi fotela) i podnosze nogi do gory i powoli opuszczam. przy podnoszeniu wdech, przy opuszczaniu wydech. robie to jak najwolniej, bo wtedy podobno sa lepsze efekty.

malutenka

Cytat: "zuzia"malutenka5,
a Tobie to po co?
Żeby mi się jakieś ślady mięśni na tym brzuchu zarysowały :)

foszek

Dziewczyny dzieki za wszystkie rady, zaczelam z 6W, jogurt 0,1 % wyrzucilam do kosza, dzisiaj na sniadanie byl zwykly z winogronem :-D