no to startujemy ;) justynaaaa się stylizuje :)

Zaczęty przez justynaaaa2, 06 Paź 2009, 22:49:41

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szelma

Boskie buty! I za taką cenę na zamówienie - to po prostu niewiarygodne!

Angie

justynaaaa2 piękne ;D Zakładasz je na ślub?

effik

Cytat: justynaaaa2 w 10 Sie 2010, 15:01:46
inkageo ja za te swoje zapłaciłam 170 zł. :) + do tego materiał wyniósł mnie jakieś 5 zł. :D
mogłam sobie wybrać krój, wysokość obcasa, kokardkę...no generalnie myślę że za taką cenę to w sklepie bym nie znalazła i jeszcze żeby idealnie pasowały ;)

świetna cena za dokładnie takie buty, jakie chcesz! :)

giga

justynaaaa2, piekne buty, cena mnie zaskoczyla, myslalam, ze drozsze. Jak mozesz ,podaj ,gdzie byly wykonane.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

effik

justa, ja też poproszę namiary na pw, kto wie, może się kiedyś przydadzą :) :bighug:

Kasia

justynaaaa2 jakbyś chciała pożyczyć welon to mam :D długa mgiełkę :D

zosia2007


alize


  Buty bomba, fajny kolor :), ja jestem na etapie poszukiwania :). Justyna, daj jakiś namiar na firme, która zrobiła ci takie fajne buciki, plis, plis, plis.
:)

Angie

gdzie zdjęcia z przymiarki?  :bra: :bra: :bra:

emcia

Cytat: Angelos w 18 Sie 2010, 08:39:13
gdzie zdjęcia z przymiarki?  :bra: :bra: :bra:
właśnie, właśnie

suegro

Justa, rany, to juuuz prawie! :)

Buty fantastyczne, ale powiedz mi co z nine-westowymi?
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

nie mam zdjęć z przymiarki :(
myślałam, że na tym etapie to już nie problem zrobić zdjęcia, więc się grzecznie spytałam czy możemy no i okazało się, że nie  :zly: no i potem już nie było okazji aby cyknąć coś z ukrycia :(
suknia jest, ta właściwa :) bo już miałam sen, że mi złą zamawiają i dostaję do przymierzenia jakiegoś koszmarka :D
od października nie przytyłam ani nie schudłam nawet o mm bo jest idealnie taka jak mnie wymierzyli, jedynie w biuście trochę do zwężenia, bo zdecydowałam że nie będe jednak mieć stanika tylko mają mi wszyć miseczki w sukienkę :)
kobieta była zachwycona zielonymi butami i z długości robimy ciut krócej niż standardowo, żeby było widać buty :D akurat mnie to cieszy, bo wolę za krótko niż za długo ;)
poza tym kiecka nadal mi się podoba tak samo, więc wielkie uffff
ostatnie mierzenie i odbiór 6 września :)

su waham się cały czas co z ninewestowymi, bo one jednak są wysokie i mniej stabilne i boję się, że po kocich łbach na starówce nie dam w nich rady ;D miara była pod zielone, ale jak do podwiniętej przymierzyłam niebieskie to też nie jest źle, więc może jak mnie natchnie w ostatnim momencie to na ślub założę te niebieskie ;)

martullek

buuuu, szkoda że nie ma zdjęć. i ściemniają coś - ja na pierwszej przymiarce mogłam oficjalnie robić zdjęcia...

Angie

szkoda, że nie ma zdjęć  :crazy: :crazy: :crazy:

ale ciesze się, że dalej jesteś zadowolona :)

suegro

Cytat: martullek w 18 Sie 2010, 11:33:52ja na pierwszej przymiarce mogłam oficjalnie robić zdjęcia...


Mnie też nie pozwolono robić zdjęć z kupioną suknią.
Tzn i tak trzasnęłyśmy jak pani wyszła z przymierzalni :)

justa zawsze może zmnieniać buty :)
ninewestowe mi się bardzo podobały!
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

cherry

Wow! Buty swietne (zielone) tych innych nie znam. Mamma mia bedzie slicznie justynaaaa juz nie moge sie doczekac zdjec efektu koncowego.
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jestynka

Cytat: mobka w 10 Sie 2010, 20:36:55
justynaaaa2 świetne te buty! Daj namiary na miejsce, gdzie zamawialas  :pray:

podpinam się pod post mobki, bo miałam napisać dokładnie to samo ;D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marcheewka

dopiero tu dotarła, justyna przepięknie wygladasz, wow, zakochałam sie! Zazdroszczę twojemu mężowi, no i buty są super

aja

justa jak tam? wszystko zapiete na ostatni guzik ?

justynaaaa2

#644
aja no zadziwiające ale chyba wszystko :)
dzisiaj odbieram kieckę i...koniec ;D
z rzeczy do kupienia to jeszcze 1 butelka szampana, wkładki żelowe do butów i jakiś szal bo pogoda do dupy się zapowiada :(
i ta pogoda tak mi dzisiaj zepsuła humor, że odechciało mi się wszystkiego  :zly:

sobieska

kochana, ja tez miałam to samo z pogodą, ale wiesz co, stwierdziłam, że dobrze ze pada wczesniej, to zdązyłam się przywyczaic do tej mysli i jakoś ją przełknąć- duzo gorzej byłoby gdyby cały czas było pieknie,a budzisz sie w dzien slubu a tu leje... to jest przykre... a tak jak wyjdzie choc troche slonca to bedziesz miala lepszy humor:) u mnie lalo caly czas przed- w sobotę do godziny 15.00 bylo slicznie, na przejazd do kosciola lalo tak, ze sadzilismy ze nam cala dekroacje samochodu pochlona kaluze, a le sie udalo, na przysiege idealnie zasiwecilo slonce:) a po kosciele przynajmniej nie padalo:) wiec generalnie bylam szczesliwa:) mam nadzieje, ze w sobote bedziesz miala sliczne slonko:), ale jakies okrycie wierzchnie lepiej miej... :) powodzenia!

Kasia

justynaaaa2 kiedy to zleciało  :ohboy:
to juz tuż tuż  :jejeje:

justynaaaa2

Kasia nooo zleciało :) pamiętam jak siedziałam z tobą na ławce w parku i ty mnie pytałaś jakie kiecki i gdzie będę oglądać :D kiedy to było...;D
sobieska dzięki za pocieszenie  :beer: wiem że pogoda to w sumie pikuś i nie mam na to wpływu a jednak jakoś tak humor psuje ;) na weselu niech sobie pada, rano też, byle nie padało jak będziemy się przemieszczać bo nie chce mi się walczyć z tym parasolem  :crazy: no i butów mi szkoda  :P

salsa

Justa pogoda sie poprawi !! zobaczysz

poza tym emocje bedziesz miała takie, ze chłodu nie poczujesz :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zosia2007

justynaaaa2 i jak kiecka?
pokarzesz zdjecia czy musze czekac do piatku?