no to startujemy ;) justynaaaa się stylizuje :)

Zaczęty przez justynaaaa2, 06 Paź 2009, 22:49:41

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dragonfly

justynaaaa AAAAAAA!!!!!!! dopiero dotarlam tu!!!!! alez piekny mejkap!!!!! i Ty jaka sliczna!!!!! sama bym sie z Toba ozenila!!!!

sobieska

justyno!!! jestes boska, te usta, te oczy i :) i wszystko:) genialnie!!! jak ja ci zazdroszcze tej martynki!!! :) i pewnie nie tylko ja :D gratulacje!



kasiad

że tesz dopiero tutaj dotarłam  :crazy:

justyna pięknie, prześlicznie, cudnie :)

Jak dla mnie to ze srebrną opaską i bez tej zielonej kreski  ;)

justynaaaa2


wrobelek0403

aaaa, dopiero zauwazyłam ze sa dwie opaski lol lol

to to Twoje spojrzenie mnie tak zamroczyło :D :D

opaska zdecydowanie srebrna :thumbup:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdarynka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

o jaaaaaaa
chciałabym Cię zobaczyć w realu na ślubie
prze - pię- knie!!!!!

cherry

justyna -  :thumbup: wow! piekna budzia, gumek na zebach nie widze - komplement dla kolezanki za talent, mi osobiscie sie z pierwsza opaska bardziej podoba
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

justynaaaa2, dopiero dziś tu dotarłam ;) Jest przepięknie, nic nie zmieniaj, bo i makijaż i fryzura są super :D I nie waż się skracać doklejanych rzęs ;)

rubin04

Obejrzałam jeszcze raz zdjecia. Justyna - wygladasz jak gwiazda.
Nie, przepraszam - Ty po prostu jesteś gwiazdą!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kama

Justyna, wyglądasz cudnie!!!!! Piękna z Ciebie kobieta :)

jestynka

jak fajnie,że tu zajrzałam :) justyna świetnie wyglądasz :) makijaż rewelacyjny :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

#589
czytając wątek sobieskiej naszła mnie pewna myśl odnośnie opaski we włosy :)
na początek będzie ta srebrna, świecąca ale jak już pisałam ona mnie zaczyna cisnąć po pewnym czasie więc pewnie na weselu ją zdejmę i planowałam po prostu przewiązać zwykłą białą tasiemkę satynową z jakimś małym gówienkiem cyrkoniowym ;) ale weszłam na stronę topshopu i rzuciła mi się w oczy opaska z piórkiem pawim, które planuje gdzieś użyć w dekoracjach i bukiecie i teraz takie moje pytanie czy jak zmontuję sobie tasiemkę z takim małym piórkiem to nie będę wyglądać jak paw :D

Dodany tekst: 03 Sie 2010, 20:04:48

i mam jeszcze jeden głupi pomysł  :rotfl:
welonu nie planuję, nie przepadam poza tym nie pasuje do kiecki, ale....
jak pogoda dopisze pojedziemy kabrioletem no i kurde taki welon powiewający to jest coś :D do zdjęć fajnie ;D
w aucie w sumie kiecki nie widać, więc tak sobie pomyślałam, że ciachnę kilka metrów tiulu i na czas jazdy sobie dopnę  :rotfl: no chyba, że przełożę to na czas pleneru ale wtedy nie wiem czy uda nam się pożyczyć samochód :D
chyba zaczynam mieć coraz głupsze pomysły oł je  :aaaa:

sonja

justa  :rotfl: :rotfl: :rotfl: wizja ciachniętych kilku metrów tiulu mnie powaliła lol

Tylko uważaj proszę, połączenie tiulu i kabrioletu przypomina mi zawsze o Izadorze Duncan.

A piórko pawie we włosach będzie wyglądać fajnie.

justynaaaa2

M. na mój pomysł z tiulem powiedział żebym sobie przyczepiła ten tiul do zagłówka i całą drogę siedziała prosto, nie odrywając głowy tak żeby to wyglądało jak welon  :rotfl: bo po co mam go sobie w głowę wpinać i psuć fryzurę :D

aniak1211

#592
A mi sie podoba pomysl z powiewajacym kawalkiem tiulu :D
Nawet po kosciele mozesz przpiac ten welon :)

Dodany tekst: 03 Sie 2010, 20:23:07

Cytat: justynaaaa2 w 03 Sie 2010, 20:20:34
M. na mój pomysł z tiulem powiedział żebym sobie przyczepiła ten tiul do zagłówka i całą drogę siedziała prosto, nie odrywając głowy tak żeby to wyglądało jak welon  :rotfl: bo po co mam go sobie w głowę wpinać i psuć fryzurę :D
To jest mysl
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

sobieska

#593
kurde justa!!! ja tez chce kabrio... ale nie mam nadal... :((( i chcialam je wlasnie dlatych metrow welonu :) moje marzenie: http://www.weselezklasa.pl/retro-zabytkowy-do-slubu-buick-mercedes,ogloszenie,3063,ogloszenia-weselne.html ale niestety do Polski przypłynie po 20. września... grrr albo to http://www.muzeum-motoryzacji.com.pl/podstrony/details.php?id=84 ale kurde ponad 2 koła wydac na przejażdzkę mój PM chcce mnie za to udusić... ale ja to moja zasadnicza slubna fanaberia- reszta jest w granicach rozasdku bez zadnych ekstrawagancji i szalenstw... chyba...:)


Dodany tekst: 03 Sie 2010, 20:58:56

a moj powiedział , z epojedziemy do kiel ubiore sie w kiece i przejedziemy do jakiegos koscioła i następnie do jakiejś knajpy, zebym miała swoją przejażdzkę! :) polewam za PM bridezilli :)

justynaaaa2

sobieska my tego kabrioleta to bierzemy tylko dlatego, że znajomy moich rodziców ma, wypożyczać byśmy na pewno nie wypożyczali ;) ma takie stare porsche cabrio niebieskie ale jak sam mówi jest ono trochę zaniedbane w środku i niekoniecznie się na ślub nadaje ;) a jego żona jeździ mercedesem taki nowszym (nie mam pojęcia jak model) i to powiedział że możemy śmiało brać, no więc weźmiemy ;D a jak będzie padało to nie wiem - albo zamkniemy dach albo kurde nie wiem...taksi podjedziemy :D

elve

#595
dopiero dotarłam
jakaś ty piękna!
rety
o rety

PS sory że tak mało konstruktywnie :rotfl:

justynaaaa2


sobieska

elvelve wiersze pisz :)

a tego porschaka starego nie chciałby pożyczyć na 28 sierpnia do bydzi? zapłacę of korse:)

justynaaaa2

sobieska ja się obawiam, że mógłby nawet nie pokonać takiej trasy :D
on się bał czy my nim przejedziemy z urzędu pod salę i nie chciał nas mieć na sumieniu gdybyśmy gdzieś na moście się rozkraczyli dlatego od razu zaproponował w zamian tego mercedesa ;)

justynaaaa2

odebrałam dzisiaj moje zielone buty :)
kolor na żywo jest taki jak na brązowym tle, te na nogach trochę się rozjaśniły  :crazy: