no to startujemy ;) justynaaaa się stylizuje :)

Zaczęty przez justynaaaa2, 06 Paź 2009, 22:49:41

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

martullek



wrobelek0403

ooo, skad ja znam ten kolor lol lol lol lol


fajnie wyszło :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

wrobelek0403 taaaak tobie w tym miejscu należą się oficjalne podziękowania za zdobycie materiału  :thankyou: :beer: :beer: :beer:

inkageo

Śliczne :)
Ile kosztują takie buty zrobione na zamówienie?
Imagine there is no hate

justynaaaa2

inkageo ja za te swoje zapłaciłam 170 zł. :) + do tego materiał wyniósł mnie jakieś 5 zł. :D
mogłam sobie wybrać krój, wysokość obcasa, kokardkę...no generalnie myślę że za taką cenę to w sklepie bym nie znalazła i jeszcze żeby idealnie pasowały ;)

inkageo

Eeeee no to super :beer: Myślałam, że z 500 zł zapłaciłaś!
Imagine there is no hate

justynaaaa2

inkageo przeceniasz mnie ;) tyle bym za buty nie dała  :P

emcia


wrobelek0403

#609
nie ten watek lol lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2


wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aniak1211


magdalinska

fajne :)
a dobrze trzymaja sie na nodze? bo jakby pieta troszke odstawała  :hmm: ale ja mam zawsze schizy, ze mi buty spadna, wiec moze mi sie wydaje ;)

justynaaaa2

#614
magdalinska prawy jest idealny ale lewy lekko luźnawy, bo mam lewą stopę ciut mniejszą dlatego pewnie to widać na zdjęciu :)
jak chodzę to jest ok, boję się że w tańcu mogę je pogubić ;D
ale i tak włożę sobie pod palce tą żelową poduszkę a ona zawsze mi dodaje trochę ciasności :D więc myślę że powinno być ok :)

magdalinska

n azdjeciu widze prawą piete, lewej nie, i własnie o prawej pisałam :D ale jak są ok to dobrze :)
ja mam czarne szpilki, niby są dobre, ale i tak mi człapią, nienawidze tego  :crazy:

justynaaaa2

magdalinska aż poszłam do lustra ustawić się w tej samej pozie co na zdjęciu i to jest lewa stopa a nie prawa bo to odbicie lustrzane :D

Lwica

Justyna buty boskie!!  a ten kolor zakochałam się   :dreaming:
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

sobieska

kurna no super!!! sliczny kolorek i kokardeńka :)

ze tez przegapiłam, gdzie ty je robiłaś :) oddałabym do swoich ze 3 cm :)

justynaaaa2

fajnie że zyskały aprobatę ;)
ja jestem bardzo zadowolona, pochodziłam sobie trochę po domu, na razie są wygodne i mam nadzieję że mnie nie zawiodą ;D
wykonane są fajne i już mam pomysł na kolejne :D żałuję że dzisiaj od razu ich nie zamówiłam to jeszcze bym zdążyła w nich pochodzić póki ciepło ;)
teraz sobie walnę w różu i płaskie takie do latania na co dzień :)

mobka

justynaaaa2 świetne te buty! Daj namiary na miejsce, gdzie zamawialas  :pray:

justynaaaa2


nionczka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sonja


magdalinska

Cytat: justynaaaa2 w 10 Sie 2010, 18:28:14
magdalinska aż poszłam do lustra ustawić się w tej samej pozie co na zdjęciu i to jest lewa stopa a nie prawa bo to odbicie lustrzane :D
:rotfl: :rotfl: o tym nie pomyslalam :D i to wszystko wyjasnia :D