Perfekcyjna Pani Domu - triki ;)

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 10 Wrz 2009, 00:09:00

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vobi

Cytat: sweedee w 01 Gru 2009, 17:53:15YPLON Palemka Lavatory Cleaner
no nazwa zwala z nog, zwlaszcza "palemka" :rotfl:

sweedee

vobi bo jak się człowiek naszoruje tej wanny, to mu się należy drink z palemką  :rotfl:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

giga

Wanna, umywalka będą jak nowe, jeśli wyszorujemy je solą kuchenną zmieszaną z niewielką ilością terpentyny
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

niezle musi walic :D chociaz ja lubie takie zapachy :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

giga

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 07 Gru 2009, 15:29:57
niezle musi walic :D chociaz ja lubie takie zapachy :D
ale efekt gwarantowany
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

Nie wiem czy pisalam, ale najwyzej sie powtorze ;)

Jesli jakims robotem scieramy tp. marchewke i plastiki nam zafarbuja, to przed umyciem trzeba je przetrzec sciereczka z odrobina oleju. Schodzi momentalnie - jak przeczytalam to w instrukcji blendera, to nie moglam uwierzyc! Wrzucilam miski do zmywarki i wyciagnelam tak samo brudne. Nic mi nie zostalo jak sprawdzic ten sposob z olejem - i to dziala!

magdalinska

mobka  :beer:  ja je myje recznie, tzn szoruje  :crazy: i to od razu po uzyciu, bo rzeczywiscie wyciagnełam tez brudne i całe pomaranczowe ;) teraz sprobuje z olejem, dzieki!!

Norka

Mobko, polewam za ten sposób :beer: Dzięki Tobie przeprosiłam się z ciastem marchewkowym ;)

mobka

Cytat: Norka w 13 Gru 2009, 13:19:53
Mobko, polewam za ten sposób :beer: Dzięki Tobie przeprosiłam się z ciastem marchewkowym ;)
No wlasnie robilam marchewkowe w moim nowym blenderze. Jak zobaczylam jak wyglada po jednokrotnym uzyciu to sie zalamalam. Ale akurat wieczka w zmywarce nie wolno myc, wiec postanowilam sposob z olejem sprawdzic - i to jest odkrycie!

Anupka

A co poradzicie na zasłonkę przy wannie w łazience? Chodzi mi o zaschnęte na niej krople wody. Czym to czyścić?
I w ogóle czyścić, czy olać i kupić drugą?
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

effik

mobka super patent, na pewno sprawdzę :) :beer:

konwalia

Cytat: Anupka w 13 Gru 2009, 15:04:17
A co poradzicie na zasłonkę przy wannie w łazience? Chodzi mi o zaschnęte na niej krople wody. Czym to czyścić?
I w ogóle czyścić, czy olać i kupić drugą?
kupic druga, białą we wzorek :D

mignon

a macie coś niezawodnego na plamy, gdy Vanish nie pomaga?? najlepiej by było naszyć jakiegoś misia bądź motylka, ale mąż by mnie chyba wyklął ;)

zuzia

Cytat: mignon w 24 Sty 2010, 16:57:36
a macie coś niezawodnego na plamy, gdy Vanish nie pomaga?? najlepiej by było naszyć jakiegoś misia bądź motylka, ale mąż by mnie chyba wyklął ;)
http://www.allegro.pl/item889969163_odplamiacz_w_sztyfcie_spray_n_wash_z_us_122g.html

mignon

zuziu, jak rozumiem, sprawdziłaś to na własnych plamach? ;)

Kasia

u mnie wujek miał cos podobnego i dzialało
ale próbowalismy tylko na niezapranych plamach, takich świeżych

mignon

cóż, w sumie nie mam nic do stracenia ;D

adrianna79

spray n wash, to amerykanski odpwiednik vanisha. kiedys zakupilam owy sztyft ale nie powalil mnie. chyba chodzilo o wybawienie plam z krwi, jak i rowniez zolte plamy od dezodorantu z bialej bluzki. a o jaka plame chodzi? moge sie zapytac mojej mamy bo ona jest dobra w wybawianiu plam :)

zuzia

Cytat: mignon w 24 Sty 2010, 17:14:49
zuziu, jak rozumiem, sprawdziłaś to na własnych plamach? ;)
no tak.
mam tez wersje spray - tylko to działało na plamy na ciuchach Michała

mignon

no właśnie nie wiem od czego ta plama, pewnie od jedzenia, bo pojawiła się na swetrze mojego męża, tak jakby mu coś kapnęło w trakcie jedzenia, sos jakiś czy cuś...

adrianna79

ten sztyft jest dobry, tak jak inny wybawiacz, gdy sie go uzyje na swieza plame. na tzw przepranych rzeczach wedlug mnie sie nie sprawdza, tak jak moze byc w przypadku vanisha.
ja bym wziela sweter do pralni. jak kiedys poplamilam bialy plaszcz niebieskim tuszem i bedac we wroclawiu kilka miesiecy pozniej zanioslam go do pralni ekologicznej. w godzine kobieta zdzialala cuda i plaszcz wygladal jak nowy.

mignon

adrianna, również  :beer:
będziemy próbować, bo sweter w sumie nowy i szkoda by było wyrzucić po kilku założeniach

Kasia

Cytat: zuzia w 24 Sty 2010, 20:28:02tylko to działało na plamy na ciuchach Michała
zusia a po wypraniu tez działa?
bo może bym przyszła do ciebie z jedną bluzeczką Michała :hmm:
no nie chce się sprac za cholere a bardzo ja lubie :hmm:

zuzia

Kasia
wszystko zależy od plamy
bo w US mieliśmy tak, że dorosłym proszkiem nie zeszło, wybielaczem nie zeszło (ale też nie wlałam jakoś szaleńczo dużo) i dopiero za 3 razem jak spsikałam tym sprayem to zeszło.
stwierdziłam, że bodziaki i tak do wyrzucenia (jak plamy nie zejdą) więc eksperymentowałam i się udało.
możesz przynieść - spróbujemy