Kuchnia do oceny :)

Zaczęty przez zuzia, 24 Mar 2009, 10:08:19

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Cytat: zuzia w 15 Maj 2010, 11:07:55
przy twoim porzadku to sie wstydze :)
Oj tam, oj tam ;D
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

no dobrze - cytryna pasuje ;D ale jakas fajna :D a jak tam bedzie superasto jak machniech boazerie na bialo ;D o jejejeje ;D podlogi masz swietne ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mobka

#277
Inka, a nie daloby sie jakis takich przesuwanych (w poziomie) drzwiczek zrobic? Kurcze szkoda, ze okap i blat wystaja, bo mozna by tam bylo tez zaluzje/rolete zrobic.

Dodany tekst: sob 15 maj 2010 10:21:26 GMT-1

Z reszta mnie sie ta wneka otwarta podoba :) Mniej mi sie podoba ten ekspres kolo lodowki  :blush:

I nie podoba mi sie boazeria w przedpokoju, zdarlabym i gladz na sciany dala... bo jakos mi sie to ze style kuchni nie widzi ;D

inkageo

Zdzierać nie chcemy, bo ja bardzo lubię takie drewno pomalowane na biało, tylko musimy mieć trochę wolnego czasu, żeby ją przygotować do malowania :)
Imagine there is no hate

mobka

Ale nie wiem, czy pomalowana na bialo boazeria bedzi edobrze ze zwykla drewniana podloga wygladac... no jakos tego nie wiedze... :blush:

konwalia

inka ja bym walneła tam żaluzję (taka z ikeowskiej szafki kuchennej by nie pasowała?? )
i wtedy górę cytrynowę, lampę, gary

inkageo

#281
Żaluzję też będzie blokować wystający okap i blat..

Dodany tekst: 15 Maj 2010, 10:51:13

Spartaczyli montaż..

Dodany tekst: 15 Maj 2010, 11:55:06

Cytat: mobka w 15 Maj 2010, 11:29:36
Ale nie wiem, czy pomalowana na bialo boazeria bedzi edobrze ze zwykla drewniana podloga wygladac... no jakos tego nie wiedze... :blush:
Wg mnie tak :) Jeżeli wywalalibyśmy boazerię, to trzeba by tynkować. Ja szczerze nienawidzę gipsu/gładzi. Jestem zła, że wywaliłam boazerię ze słupka przy kuchni, zamiast ją pomalować. Teraz co uderzę odkurzaczem w róg ściany to odpada gips i robią się dziury. Chciałabym mieć ładny równo położony tynk w domu, żadnych płyt gipsowych i gładzi  :headbang:
Imagine there is no hate

nionczka

Inka, moja siostra mam mieszkanie z chyba 20 starymi drewnianymi oknami. Chciala zmieniac na nowe, ale nie stac ja bo drewaniane i na wymiar wiec czyszcza, szlifuja i maluja. I tam dopiero maja tych rowków. Wiem, ze to sie starsznie pyli i jest czasochlonne, ale nie jest zle. Rowki mozna zrobic papierem a reszle szlifierka, nie?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Cytat: nionczka w 15 Maj 2010, 13:06:19Wiem, ze to sie starsznie pyli i jest czasochlonne, ale nie jest zle. Rowki mozna zrobic papierem a reszle szlifierka, nie?
Tak właśnie twierdzi M :) Chcemy to robić latem, gdy można pootwierać drzwi i okna.. Najwyżej po kawałku ;)
Imagine there is no hate

konwalia

Cytat: inkageo w 15 Maj 2010, 12:51:01Żaluzję też będzie blokować wystający okap i blat..
a jakby przerobić półki na płytsze o jakies 5cm i dac taką żaluzje w tej wnece?

inkageo

#285
Cytat: konwalia w 15 Maj 2010, 12:44:12
a jakby przerobić półki na płytsze o jakies 5cm i dac taką żaluzje w tej wnece?
To też wyjście, trzeba je wyjąć i skrócić od tyłu, ale są strasznie mocno zamocowane i nie widać z żadnej strony tych mocowań. Jak M wróci do domu, to niech się głowi :) Nie są wysuwane, ani położone na kołkach.

Dodany tekst: 15 Maj 2010, 12:49:40

Ładniej by wyglądały lakierowane fronty.. Żaluzja chyba specjalną ozdobą nie będzie :(
Imagine there is no hate

OlaFasola

Cytat: inkageo w 15 Maj 2010, 11:49:23I oczywiście wymiar niestandardowy, bo 70 cm szerokości..

Wydaje mi się, że fronty szafek wiszących w ikea są właśnie na 70 i na 90 cm.

No ale jak okap wystaje to już gorzej, chyba żeby zamknąć tylko górną i dolną półkę, a środkową zostawić otwartą na mikrofalę.

inkageo

Jutro chyba podjadę do Ikei, przy okazji poćwiczę prowadzenie auta ;)
Dolne drzwiczki będzie chyba blokować wystający blat  :headbang: Jak oni to wymierzyli :(
Imagine there is no hate


inkageo

Fajnie :beer: pójdę zaraz wszystko wymierzyć, ale wolę nie cieszyć się na zapas :D Mi by wystarczyły prawdopodobnie same drzwiczki i zawiasy, ale raczej mi tak nie sprzedadzą, ostatnio chciałam kupić same zawiasy, bo w dwóch szafkach nam się zepsuły i powiedzieli mi, że są sprzedawane tylko w zestawach z korpusami szafek..
Imagine there is no hate

nionczka

Cytat: inkageo w 15 Maj 2010, 13:04:45
Fajnie :beer: pójdę zaraz wszystko wymierzyć, ale wolę nie cieszyć się na zapas :D Mi by wystarczyły prawdopodobnie same drzwiczki i zawiasy, ale raczej mi tak nie sprzedadzą, ostatnio chciałam kupić same zawiasy, bo w dwóch szafkach nam się zepsuły i powiedzieli mi, że są sprzedawane tylko w zestawach z korpusami szafek..

Same drzwiczki sprzedadza napewno. Moja siostra kupowala tak na zapas bez korpusów bo wycofywali jej model. Z zawiasami nie wiem, ale zdziwilabym sie gdyby ich nie mozna bylo kupic osobno. Przeciez cena jest osobna i numer katalogowy.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

na pewno można kupić osobno
po prostu mówisz, że masz stare korpusy i chcesz zminic fronty i przy okazji zampntowac nowe zawiasy (te akuart sa fajne, powoli się zamykają, ja mam te szersze szafki)

inkageo

#292
Cytat: nionczka w 15 Maj 2010, 13:18:30
Same drzwiczki sprzedadza napewno. Moja siostra kupowala tak na zapas bez korpusów bo wycofywali jej model. Z zawiasami nie wiem, ale zdziwilabym sie gdyby ich nie mozna bylo kupic osobno. Przeciez cena jest osobna i numer katalogowy.
Ale ja dwa tygodnie temu pytałam o zawiasy, powiedziałam, że stare mi się zepsuły (nie mówiłam, że to nie ich były) i powiedziano mi na dziale kuchennym, że nie da rady ich kupić bez szafek :(

Dodany tekst: 15 Maj 2010, 13:51:41

Spróbuję jeszcze raz, tym razem z frontami ;)
Imagine there is no hate

sonja

Pewnie, że cytryna pasuje :D Będzie jedna w kuchni i druga w garażu :D

inkageo

Cytat: sonja w 15 Maj 2010, 15:11:38
Pewnie, że cytryna pasuje :D Będzie jedna w kuchni i druga w garażu :D
Hahahaha :beer: :beer:
Imagine there is no hate

OlaFasola

Cytat: inkageo w 15 Maj 2010, 14:50:47Ale ja dwa tygodnie temu pytałam o zawiasy, powiedziałam, że stare mi się zepsuły (nie mówiłam, że to nie ich były) i powiedziano mi na dziale kuchennym, że nie da rady ich kupić bez szafek Sad
Dodany tekst: Dzisiaj o 01:51:41 Spróbuję jeszcze raz, tym razem z frontami wink

Masz rację co do tych zawiasów, sprzedają je razem z korpusem szafki, a fronty i uchwyty oddzielnie.

aja

Cytat: OlaFasola w 15 Maj 2010, 10:20:15aja wrzuć fotki, powiedz czego oczkujesz, co Ci się podoba
:jupi:  MOŻE wyślę Ci na maila co by tu nie zaśmiecać ?  :knuje:
ciężko mi sprecyzować  czego  oczekuję bo mam już -setny pomysł na przeróbke  :crazy: 
sypailnie najbardziej spierzyłam z całego domu - łącznie z beznadziejnym łózkiem

elve

Cytat: aja w 16 Maj 2010, 21:42:16sypailnie najbardziej spierzyłam z całego domu - łącznie z beznadziejnym łózkiem
jak ja cię rozumiem
jedyne z czego jestem zadowolona to łazienki
też chyba będe potrzebowała pomocy

aja

Cytat: elvelve w 16 Maj 2010, 22:09:24jedyne z czego jestem zadowolona to łazienki
ja łazienki tez juz bym inaczej zrobiła :D  na jasno i ciepło
ale sypialnie można jeszcze jakoś przerobić nieduzym kosztem a zresztą i tak będę malować pokój małemu więc moze się uda

inkageo

Pomalowane, wydaje mi się, że jest lepiej niż z tym okropnym niebieskim ;) Weselej ;)
Farba jeszcze mokra, chyba jutro trzecią warstwę zrobimy. W świetle dziennym kolor jest bardziej cytrynowy, sztuczne światło zażółca ;) No i na żywo odcień jest bardziej intensywny ;)
http://picasaweb.google.pl/Inkageo/Kuchnia?authkey=Gv1sRgCOf27pLygM_bHA#
Imagine there is no hate