Kuchnia do oceny :)

Zaczęty przez zuzia, 24 Mar 2009, 10:08:19

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szelma


inkageo

Imagine there is no hate

sierpniowajulka

Inka, żółty znacznie lepiej wygląda - dobry wybór.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Imagine there is no hate

sierpniowajulka

Czy planujesz zakryć wnękę z mikrofalą i alko? Alkoholom z pewnością by się przydało. :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Cytat: sierpniowajulka w 03 Cze 2010, 19:46:16
Czy planujesz zakryć wnękę z mikrofalą i alko? Alkoholom z pewnością by się przydało. :)
Tak! Nawet żółte fronty znalazłam w Ikei, tylko jeszcze się zastanawiamy jak to zamontować. I jeżeli odcień na żywo będzie zły, to może białe damy. Musimy się kogoś poradzić jak zamontować zawiasy, bo półki są z płyty mdf, a boki karton-gips..
Alkohole będę w piwnicy, tam gdzie trzymamy wina, na razie są zapchajdziurą ;) Najpierw ktoś postawił jedną butelkę, później drugą, później trzecią i tak się nazbierały ;)
Imagine there is no hate

Angie

inka mi się bardzo podoba :)

inkageo

Znalazłam fajny dozownik do płynu, bo ludwik się nie najlepiej prezentuje, ale kosztuje 120 zł, zapas ludwika na 15 lat można za to kupić ;) I to tego z balsamem nawilżającym :D
Imagine there is no hate

sierpniowajulka

Inka, a gdzie Ty rzeczy z habitatu w pl znalazłaś?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Imagine there is no hate

sierpniowajulka

a już we mnie nadzieja wstąpiła, że wrócili a ja to po prostu przegapiłam... :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

claridad

Cytat: inkageo w 03 Cze 2010, 20:17:28
Znalazłam fajny dozownik do płynu, bo ludwik się nie najlepiej prezentuje, ale kosztuje 120 zł, zapas ludwika na 15 lat można za to kupić ;) I to tego z balsamem nawilżającym :D

no ale czy możemy być pewni, że będziesz chciała używać ludwika przez 15 lat? :) A taki dozownik no kurdę bolek to może i owszem ;) i w ogóle się zgadzam z przedmówcą - żółty to bardzo dobry wybór!

magdalinska


emcia


inkageo

Może teraz będzie mniej katastrof kulinarnych :D
Imagine there is no hate

abkasia

zolta o wiele ladniejsza niz niebieska.. :D
nie lubie taiego neibieskiego... ;D

nionczka

A mnie jakos nie powala. I nie tylko dlatego, ze to zolty, ktorego nie lubie. To te zdjecia. Czekam na dzienne bo wszystko sie na nich swieci oporcz tej farby i dale wyglada mi jak pomalowane zdjecie a nie pomalowana sciana. Sama nie wiem.

No jest zywiej, to fakt.
hehehe, u nas na tej tacy butelki dzieciece stoja. Ale kiedys zrobie z niej wystawke. Mam jeszcze dwie w podobnym stylu, ktore siostra mi ze Sztokholmu przywiozla i mysle o jakiejs ekspozycji dla nich.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

ale to nie jest takie straszne :D tzn ja sie balam, ze Ci taki sloneczno-pomaranczowy wyszedl ;D mi sie podoba ;) wesolo ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Lwica

No to napiszę i tutaj Inka kolor wypasiony  :thumbup:, na nowo zakochałam się w twej kuchni  iluvu
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!


martullek


cherry

mi sie z tym zoltym/cytrynowym bardzo podoba :-)
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Mnie sie podoba!

Ale tez czekam na zdjecia w swietle dziennym.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

giga

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

OlaFasola

inkageo fajny ten żółty. Podoba mi się, mimo że byłam sceptyczna co do tego koloru.