mini zoo

Zaczęty przez Anupka, 08 Wrz 2007, 10:10:18

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

 o rany, jakie maluchy :dreaming:

zuzia

a ja mam zablokowany dostęp :(

Anupka

#402
zuzia, tu są foty: https://picasaweb.google.com/neverland.fci/NARNIABALTICAEASTERLITTERBAFETKOBLUSIE2011# ale wrzucam na krótko, bo bez zgody autorki

i z tego samego powodu prosiłabym o dalsze nierozpowszechnianie, jakby co ;)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Jeżu, jeżu, jakie słodziaki maleńkie :D. Boskie są :D.

Anupka

No, ja kofam tego z zielonym sznureczkiem rzecz jasna, bo Ridder, jak był mały dostał taki sam ;)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

#405
Cytat: Anupka w 11 Maj 2011, 13:25:22
zuzia, tu są foty: ale wrzucam na krótko, bo bez zgody autorki

i z tego samego powodu prosiłabym o dalsze nierozpowszechnianie, jakby co ;)
anupka, dzięki, ale picasse też mi zablokowali. wieczorem w domu może je tu jeszcze zastanę :)

Kasia

ale słodziaki i podoba mi się pomysł z kolorowymi sznureczkami dla rozpoznaki :D
nawet nie wiedziałam że tak "sie robi"

te różowe brzuchy :dreaming:
oj miałabym ciężki wybór, którego brac ;)

no i ogólnie rewelacyjna sesja :)
nie zwykłe zdjecia z hodowli, brudnych kojców itd .....
czysto, pastelowo i z inwencją!

szelma

Cytat: Kasia w 11 Maj 2011, 14:40:40nie zwykłe zdjecia z hodowli, brudnych kojców

No daj spokój - jeśli w hodowli są brudne kojce, to nie jest to dobra hodowla i lepiej zwiewać czym prędzej.

magdarynka

Zakochalam sie!!! Cudne.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

Cytat: szelma w 11 Maj 2011, 13:44:06
No daj spokój - jeśli w hodowli są brudne kojce, to nie jest to dobra hodowla i lepiej zwiewać czym prędzej.

nie bij, nie bij ;)
nie kupowałam psa z hodowli to się nie znam :D

ktos tu kiedyś wrzucał zdjęcia psów z rodzinnej hodowli i mi się tak jakos skojarzyło :knuje:

tutaj czystość aż bije po oczach :D

Anupka

#410
Kasia, to też z hodowli ;) No i B. generalnie robi fajne foty zwierzaków, nawet mojej ślubnej fotografce (też ma goldika) się bardzo podobały. Juz nie chcę tak bardzo reklamować B., ale na fotach jest adres strony hodowli, tam trochę widać.
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

Cytat: Anupka w 11 Maj 2011, 14:52:05Kasia, to też z hodowli
no tak tak , domyslam się :) własnie logo hodowli przyuwazyłam :)

Anupka

Muszę Wam powiedzieć, że poważnie zastanawiamy się nad drugim goldikiem... ale to nie wcześniej jak Ridder będzie miał 6 lat, więc jeszcze 2 lata do namysłu mamy ;)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Ale fajowo :D. Będę miała dwie owce do ściskania :D.

Anupka

szelma ;) offca nr 1 mówi, żebyś jednak przyjechała 2 lipca, bo tęskni co nie? ;)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

No ja bym z chęcią, ale to będzie pierwszy weekend po przeprowadzce, więc będziemy pewnie jeszcze w oku cyklonu kartonowego ;). Ale offiec niech się nie martwi - macie wszyscy w trójkę zaproszenie do kamienicy, co nie :).

Anupka

#416
Nawet z offcem? O, to będzie happy, że nie zostanie w domu, hihi ;)

Dodany tekst: 11 Maj 2011, 14:17:00

btw: no widzisz, pierwszy weekend po przeprowadzce to idealny czas na odpoczynek przy mojito ;)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma


zwierzatko_mojej_mamy

w dupe jeza i gdzie bym takiego zmiescila za pol roku?? :) wrrr

a czemu dopiero jak bedzie mial 6 lat?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

vobi

#419
faaaajne :dreaming: ... i takie nieporadne jeszcze

Dodany tekst: 11 Maj 2011, 15:38:03

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 11 Maj 2011, 16:30:25a czemu dopiero jak bedzie mial 6 lat?

bo akurat Ridder pojdzie do zerowki ;D

Anupka

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 11 Maj 2011, 16:30:25a czemu dopiero jak bedzie mial 6 lat?
Cytat: vobi w 11 Maj 2011, 16:37:24bo akurat Ridder pojdzie do zerowki

:D

Bo to najlepszy wiek na drugiego goldika. Bo tak:

a) goldiki żyją ok. 12 - 14 lat, więc
b) jak przyjdzie mały glutek to 6 letni Ridder będzie jeszcze miał bardzo dużo chęci do zabawy, a
c) mały glutek będzie miał okazję dużo się nauczyć z boskiego charakteru Ridusia i jest szansa, że też będzie taki fajowy, no i
d) młody glutek, który wciąż będzie miał chęć do zabawy spowoduje, że Riduś na starość nie zramoleje, nie położy się smutno w kącie itd. i poza tym
e) taka różnica wiekowa nie sprawi, że będę miała w domu psią geriatrię.

Psy niestety też odchodzą, mnie jest się z tym strasznie trudno pogodzić... i jakby cios był w krótkim czasie podwójny, to nie wiem, jakbym sobie poradziła.


Podsumowując: to taki najlepszy wiek ;D tak myślę
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

rozumiem ;) ma to sens ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma

Nasz Jock miał 10 lat, kiedy wzięliśmy Sarumana - a Saruman miała wtedy 9 miesięcy. No i w Jocka druga młodość wstąpiła :). Naprawdę było widać, że ubyło mu lat. No i jeszcze był z nami 7 lat w sumie.

Więc ogólnie zgadzam się z założeniami harmonogramu :).

Anupka

Cytat: szelma w 11 Maj 2011, 16:50:05Więc ogólnie zgadzam się z założeniami harmonogramu

Dziękuję za zaakceptowanie planu sześcioletniego, towarzyszko szelmo ;)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Chermelle

cudne te pieseczki  :dreaming: