mini zoo

Zaczęty przez Anupka, 08 Wrz 2007, 10:10:18

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

A patrzcie na to:

https://www.instagram.com/siberian_cat_brothers/

Rozważaliśmy zakup tego Teodorka, M. mnie namawiał na drugiego kota. A on już jest gwiazdą Insta! I młodszy od Tajgi gówniarz :D
Imagine there is no hate

inkageo

I ten kocur jest obecny cały czas w naszym domu, bo ogłoszenie było zatytułowane "grzeczny Teodorek" i jak Tajga psoci to M. ją straszy, że kupi grzecznego Teodorka i przeleje na niego całą miłość  :rotfl:
Imagine there is no hate

wrobelek0403

inkageo, widzisz jak tracisz?????
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

Inka, jeżu, zaczęłam bliżej oglądać te koty Syberyjskie i jadę je oglądać w niedziele lol lol Stary jak zobaczy, ile to kosztuje to chyba zawału dostanie lol

zuzia

Cytat: dragonfly w 04 Wrz 2018, 16:42:59
Inka, jeżu, zaczęłam bliżej oglądać te koty Syberyjskie i jadę je oglądać w niedziele lol lol Stary jak zobaczy, ile to kosztuje to chyba zawału dostanie lol
przesun mu przecinek przy cenie :D

inkageo

Ale fajnie :D U Was są drogie..

Jakie umaszczenie? :D
Imagine there is no hate

dragonfly

inkageo, od tych hodowców http://www.dyfrigsiberians.co.uk
Na razie biorę Heńka, ma z kotami posiedzieć godzinę, taki test na alergie lol Na razie 2 mioty będą urodzone za ok tydzień, jest lista, 6 osób przede mną lol
A po ile są w PL? Może mi się opłaca lecieć? lol lol


inkageo

1500-2000 zł średnio
Imagine there is no hate

inkageo

Najmniej uczulają białe, czyli Neva Masquerade, takie jak moja, Teo i Timo :D
Imagine there is no hate

inkageo

Imagine there is no hate


inkageo

Ale też trzeba się zapisywać zanim się urodzą. Ja miałam rezerwację przed narodzinami właśnie w tej hodowli, którą Ci wysłałam, ale finalnie udało mi się bez czekania Tajgę zdobyć :D
Imagine there is no hate

wrobelek0403

dragonfly, i tak sie wybierasz niedlugo lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


wrobelek0403

Cytat: dragonfly w 04 Wrz 2018, 21:46:19
Czujesz, jakbym z kotem wróciła? lol lol
Cudowny pomysl :D :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

zwierzatko_mojej_mamy,
a twoje koty mają swoje legowiska? potrzebują tego? bo z tego co czytam to zdania są podzielone.

zwierzatko_mojej_mamy

zuzia, a różnie - młody nie miał nic swojego to się plątał gdziekolwiek, teraz zaanektował drapak i sypia na środkowej półce, stary miał budkę od zawsze i tez sypiał - "SYPIA" jest tu wyrazem kluczowym - powiedzmy, że 50% spania urządzają sobie w budach (głównie, jak ludzi w domu nie ma), a drugie 50% łazą od łóżka do łózka, od dywanu do dywanu, od sofy do sofy, a jak słonko grzeje to moszczą się w plamach słońca

ogólnie to nic by im się nie stało, gdyby nic nie miały, tak sądzę, ale też sądzę, że lubią mieć to "swoje" prywatne miejsce ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zuzia

Cytat: sputnik w 20 Wrz 2018, 12:40:11
Rzekłabym, ze u mnie dom jest legowiskiem kotów, one same decydują. To co kupiłam to mialy w trąbie. Ale zostawic takie pranie czysciutkie i pachnące...
mój jak na razie jest ostrożny, ale z każdym dniem idzie krok dalej lol

zwierzatko_mojej_mamy

no naturalnie, ze każde pranie musi być od razu okocone i wyleżane
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl