mini zoo

Zaczęty przez Anupka, 08 Wrz 2007, 10:10:18

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: Kasia w 10 Gru 2010, 10:49:43ja karmie jak popadnie Cheesy codziennie innego
ja karmie codziennie najbardziej niekarmionego oczywiscie ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma

Ja też codziennie innego. Zeszłym razem nakarmili wszystkie, więc myślę, że tym razem będzie tak samo.

inkageo

:beer:
Ja dostałam tego od kuzynki i wrzuciłam sobie na pasek, bo ja zapominam, jak nie mam skrótu przed oczami ;)
Imagine there is no hate

Kasia

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 10 Gru 2010, 10:54:43najbardziej niekarmionego oczywiscie Grin
a to ja też klikam tym najmniej dokarmionym w rankingu :thumbup:

Anupka

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 10 Gru 2010, 10:54:43ja karmie codziennie najbardziej niekarmionego oczywiscie

no ja też.. a to jest tak, że pierwszy z listy najmniej dokarmianych jest naj-naj-najmniej dokarmiany? Bo ja tam tez zawsze innego klikam, znaczy nie zawsze pierwszego z listy...

btw: to kto karmi te najbardziej dokarmiane? ;)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Cytat: Anupka w 10 Gru 2010, 11:12:15to kto karmi te najbardziej dokarmiane

Ja :D. Bo wychodzę z założenia, że jak się je nakarmi, to będą z głowy i będzie można karmić kolejne. No i - jak mówiłam - myślę, że i tak nakarmi się znowu wszystkie, więc nie powinno być żadnych pokrzywdzonych.

suegro

Cytat: Anupka w 10 Gru 2010, 11:12:15btw: to kto karmi te najbardziej dokarmiane?

Ale one się zmieniają.
Te najmniej dokarmiane później robią się najbardziej dokarmionymi itd :D
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Anupka

No wiem, wiem, zauważyłam. Ale te najbardziej dokarmiane tez można kliknąć ;D Jak szelma ;)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

Ja karmię najbardziej dokarmione, żeby szybko je dokarmić do końca :)

sonja

Anupka jaka cudna przytulanka!

justynaaaa2

ja też karmię codziennie, mój M. też i moja mama też :)
i zawsze wybieram któregoś z tych najmniej dokarmionych :)

vobi

ja na poczatku karmilam te z listy "najmniej dokarmionych", a teraz karmie Ramone albo Roze z KAlisza, slodkie sa ;D

feeling.good

ja wybieram najmniej dokarmionego i karmię go dopóki nie otrzyma paczki. Później wybieram kolejnego

A oto prawdziwe oblicze pomocników Mikołaja ;)

Anupka

feeling, cudowny pomocnik!  :dreaming:
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

suegro

Nie wiedziałam gdzie to wrzucić.

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

suegro o matko  :padam: :padam: :padam:

Anupka

suegro, straszne, ale prawdziwe, niestety... wklejałam tu kiedyś taki list, czy coś, już nie pamiętam, ale też w temacie porzucania piecholi po świętach

a w milszym nastroju, strasznie mnie cieszy, jak czytam ile piesków zostało nakarmionych na szerloku... tak niewiele trzeba... gdybym miała przelewać codziennie 10 zeta, pewnie by mi się nie chciało... a tu wystarczy kliknąć i tyle piesków dostanie michę..

ale najbardziej mnie wzrusza, że sporo z nich zostało zaadoptowanych... miejmy nadzieję, że, no właśnie, że nie okaże się że pies to zabawka...
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

feeling.good

su przerażające. Szkoda tylko, że ciężko w necie spotkać taką reklamę. Powinny być częściej pokazywane.

emcia

Cytat: Anupka w 14 Gru 2010, 17:44:26suegro, straszne, ale prawdziwe, niestety... wklejałam tu kiedyś taki list, czy coś, już nie pamiętam, ale też w temacie porzucania piecholi po świętach
w wakacje jest najgorzej, w okolicy pojawia się dużo turystów, którzy w okolicznych lasach porzucają psy
potem się błąkają po wsiach
teraz na wsi u rodziców mamy trzeciego "przygarniaka"
jak pojawia się nowy i chodzi po podwórkach, a jakiś sąsiad nie ma psa to zostaje "zmuszony" do wzięcia

suegro

www.zwierzolubni.pl

że tak zacytuję : "można tam znaleźć opiekuna dla swojego zwierzaka, umówić się na wspólny spacer ze zwierzakami, poznać swoją zwierzolubną okolicę."
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

A tu Saruman w wersji świątecznej - pilnuje prezentów (choinki jeszcze nie było ;)).

feeling.good

Cytat: szelma w 28 Gru 2010, 21:19:21
A tu Saruman w wersji świątecznej - pilnuje prezentów (choinki jeszcze nie było ;)).

piękny stróż :)

To i ja wrzucę Gurusia świątecznego

Anupka

Bliźniak mojego Ridderka ma po raz drugi potomostwo. Jakby ktoś chciał pooglądać małe goldiki, to glutki są tutaj:

I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Łooooooooooooooooooooooooooo! :D

Lwica

Anupka jakie słodkie małe glutki!!
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!