Nieskończona stylizacja Lenki

Zaczęty przez magdalena_lenka, 27 Lut 2009, 22:40:54

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magdalena_lenka

Witajcie :)
Podczytuję sobie strefę już od jakiegoś czasu i nawet udało mi sie skorzystać z kilku porad. Teraz przyszedł czas na prośbe o pomoc w stylizacji   ;) Suknia już jest wybrana, buty też są, co do biżuteri to nie jestem do końca przekonana....Największy kłopot mam chyba z welonem i kwiatami....Welon musi być to już postanowione ;) Nie mam jednak pojęcia jaki dlatego potrzebuję obiektywnej opini. Co do kwiatów to myślałam o kolorze fioletoworóżowym  chyba mówią biskupi czy jakoś tak ....nie wiem jak to fachowo nazwać, może ktoś podpowie ;) Zupełnie jednak nie wiem co by pasowało....Aaaa jedno zdjęcie jest w ramiączkach od sukienki a drugie od stanika i nie zdecydowałam jeszcze o ostatecznej wersji ;) Co do fryzury to również nie do końca jestm pewna, chyba chciałabym gładki kok......A teraz ładnie proszę o pomoc  :daisy:

elve

sukienka absolutnie ze stanikowymi ramiączkami
jeszcze nie jest dopasowana, prawda? bo jest na ciebie stanowczo za luźna
welon raczej krótki, bez lamówek, haftów i ozdób, moze warstwowy... mogłabyś się zasłonić idąc do ołtarza/narzeczonego

niski, gładki kok, z grzywką, możesz wpiąć pojedynczy duży kwiat, purpurowy

magdalena_lenka

Tak...sukienka jeszcze nie jest dopasowana.....właśnie tak myślałam :) niski kok z kwiatem....co do welonu to miałam chęć na długi, z podpiętym trenem ale upierać się nie będę ;)

sunflowerka

#3
Zapowiada się ciekawie. Ładna ta twoja sukienka. Ja bym darowała sobie jakiekolwiek ramiączka. Do tego taki welon jak elvelve  zaproponowała, taki żeby zakrywal twarz, duży warstwowy. No i mgiełka koniecznie, długa.
Bardzo jestes wysoka?

Dodany tekst: 27 Lut 2009, 22:55:44

A z kwiatkow to moze sloneczniki? Jakos mi tu pasują...

panikarola

masz juz jakies zdjecia koczkow, ktore bys chciala? bo kwiat do wlosow taki, jak z bukietu?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

magdalena_lenka

Chyba raczej należę do wysokich a jeszcze zafundowałam sobie buty na sporym obcasie, także w butach będę miałą pewnie ze 180 cm ;)

elve

panikarola na ostatnim zdjęcie są kolczyki, wkrętki takie

Dodany tekst: 27 Lut 2009, 22:57:40

magdalena_lenka no to przy takim wzroście można poszaleć z welonem :)

sunflowerka

oj chyba jednak sloneczniki odpadaja widzę, że slub już niebawem

ishka82

Ja bym suknię bez ramiączek proponowała, a jeśli już muszą być to stanikowe.

magdalena_lenka

elvelve tak bym właśnie trochę z tym welonem chciała zaszaleć ;)
  Wklejam kilka koczków ale to , które misię podobaja ale nie zdecydowałam czy to któryś z nich będzie .....Poprostu taki styl mi sie podoba....

elve

magdalena_lenka koczki ładne, myślę że możesz spokojnie iść w tym kierunku

magdalena_lenka

ishka82 suknia bez ramiączek odpada.....Mam zamiar poszaleć więc muszę czuć się komfortowo.....nic nie może mi opadać szczególnie, że nie za bardzo ma sie na czym trzymać ;)

panikarola

a ja o kwiatki pytalam? napisalam ze kolczyki?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

magdalena_lenka

panikarola o koczki i kwiatki ;) oczywiście kwiat we włosy taki jak w bukiecie...tylko chciałabym żeby wytrzymał noc...;) żebym rano nie miała jakiegos flaczka we włosach zamiast kwiatka ;)

panikarola

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

zwierzatko_mojej_mamy

ja tez bym brala bez ramiaczek zadnych ;D mi nic nie odpadlo ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

magdalena_lenka

zwierzatko_mojej_mamy może skuszę się na weselichu żeby odpiąć ale muszę mieć zabezpieczenie w postaci ramiączek ;) To już postanowione :D

foczkaka

magdalena_lenka ja bym zostawiła tylko takie cienkie ramiaczka,jak stanikowe. Masz szczupłe, ładne ramiona i te koronkowe szerokie ramiaczka wydaja sie jakies za ciezkie.
Nie możesz mieć wszystkiego, bo gdzie byś to położył...

sunflowerka

Cytat: magdalena_lenka w 27 Lut 2009, 23:32:24
zwierzatko_mojej_mamy może skuszę się na weselichu żeby odpiąć ale muszę mieć zabezpieczenie w postaci ramiączek ;) To już postanowione :D

Chyba odwrotnie. W kościele bez , a na weselu przypiąć, skoro obawiasz się ze podczas tańców suknia nie utrzyma się na miejscu. A z reszta to jest raczej niemożliwe, powinni ją tak dopasować żeby się trzymała.

magdalena_lenka

foczkaka a ja się właśnie zastanawiałam co mi w nich nie pasuje.....masz rację ....te koronkowe ramiączka są za ciężkie...Ale jeśli z nich zrezygnuję to muszę poszukać czegoś czym mogłabym się okryć do kościoła...Nie chcę świecić gołymi ramionami.....Może jakaś podpowiedź?? ;)

sunflowerka


magdalena_lenka

#21
sunflowerka wiem, że powinni dopasować ale to chyba raczej mój strach ;) zresztą jak się trochę poruszam to pewni suknia się poluzuje.....Nie wiem...wiem, że przy ramiączkach będę się upierać ;) dla mojego komfortu psychicznego :D

Dodany tekst: 27 Lut 2009, 23:47:20

Za mało welonem.....źle bym się czuła.....potrzebuję cosia jakiegoś jeszcze ;)

sunflowerka

No skoro naprawdę muszą być...

magdalena_lenka

Muszą...ale nie koniecznie te z koronki.....:)

zwierzatko_mojej_mamy

magdalena_lenka a masz suwak, czy gorset wiazany ? :> ja bym sie tam nie bala ;D ale ja juz mam za soba - o 21.00 musialam z pomoca mamy sie poluznic troche, bo myslalam, ze umre w tym gorsecie - tak sie przyczepil do mnie na mur ;D

tez mialam taka mini- kape zamowiona i w dzien slubu nawet ja przymierzylam w ramach okrycia koscielnego - ale po wlozeniu welonu okazalo sie, ze jestem tak zabunkrowana, ze z ulga zrzucilam kape ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl