Nieskończona stylizacja Lenki

Zaczęty przez magdalena_lenka, 27 Lut 2009, 22:40:54

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

justynaaaa2

zwierzak te twoje określenia mnie powalają  :padam: kapę  :rotfl: ty to byłaś matka święta tak okutana tymi tiulami ;D

iliana

Zdecydowanie bez ramiączek, bardzo ewentualnie takie stanikowe. A szarfa na szyję? Przymierzałaś takie suknie?
Welon zarzucony na ramiona powinien wystarczyć do zasłonięcia w kościele. Najlepiej przymierz sobie taką opcję i zobacz, czy na pewno to jest dla Ciebie za mało ;).
A kwiaty - może tulipany? Tak wiosennie.

magdalena_lenka

#27
zwierzatko_mojej_mamy mam suwak z w sukni....Tak sobie pomyślałam, że jakby była sznurowana to pewnie skusiłabym sie bez ramiączek ;) Ale przy suwaku nie zaryzykuję :D Co do okrycia to przy cienkich ramiączkach bedę czuła sie goło w kościele....

Dodany tekst: 28 Lut 2009, 10:33:07

iliana żadna szrafa na szyję ;) Co prawda mam długą szyje ale wolę coś delikatnego z biżu ;) Co do kwiatów to sama nie wiem....najpierw chciałam cantadeskie, potem strorczyki a teraz to już sama nie wiem, bo bardzo lubię tulipany i chyba to będzie sezon na nie....No i zastanawiam sie nad kształtem.....Gdzieś widziałam taką wiązankę kulę z tylipanów, storczyków i róż warstwową....hmmmm ale nie wiem czy to dobry pomysł.... :knuje:

Dodany tekst: 28 Lut 2009, 10:35:38

A określenie zwierzaka kapa jest rozbrajające ;) Ja myślałam raczej o czyms delikatnym do przykrycia...może jakieś bolerko z koronki.......:D Może ktoś ma pomysł??

sunflowerka

zwierzak miał wyjątkowo ładną kapę, niech ci fotę pokaze, może coś takiego właśnie:)


aniak1211

magdalena_lenka
Moja suknia byla na suwak i pomimo ze podczas przymiarek byla ciasna to po kilku godz. szalenst jakby sie poluzowala ale nie opadla mi suknia jakos specjalnie,
jezeli upierasz sie przy ramiaczkach to jak juz ktoras pisala,
do kosciola bez a podczas zabawy jak juz poczujesz ze to czas to doczepisz cieniutkie ramiaczka :)

Koki bardzo ladne:)

A i suknia bardzo ladna  :thumbup:

tachogti

magdalena_lenka bardzo ladnie wszytsko, ramiaczka cieniutkie, kok niski, bizu masz ladna, zgadzam sie ogolnie z dziewczynami  :thumbup: pomierz sobie rozne okrycia, wersje welonow i wtedy zdecydujesz czy kapa czy nie ;) czy np jakies minimalne muslinowe bolereczko np  ;) zebys sie nie czula jak wiezien firanki w zaduzej ilosci tego wszytskiego  :P
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

magdalena_lenka

#32
aniak1211 dziękuje dziękuje ;) suknia wybrana w drugim sklepie ale jak założyłam to wiedziałam, że to ta :D Polewam ;)

Dodany tekst: 28 Lut 2009, 11:54:30

tachogti nie chcę być więźniem hi hi ;) Masz rację muszę pomierzyć w salonie jak będę miała przymiarkę.....Już się nie mogę doczekać....szkoda, że tak rzadko można mierzyć suknię przed ślubem..... ;)

Dodany tekst: 28 Lut 2009, 11:57:14

Dziewczyny pomóżcie jeszcze w wyborze kwiatów..... :daisy: może macie jakieś zdjęcia bukietów w kolorze różowofioletowym....:D Chyba chciałabym w kształcie kuli i może coż z tulipanami........

ze_nitka

magdalena_lenka, suknie nie spadnie jak bum cyk cyk. Tak ją dopasują że nawet jak się trochę rozciągnie to nie zjedzie. Suknia nie trzyma się na biuście tylko opiera na biodrach. W sukniach ślubnych ramiączka, zwłaszcza takie cieniutkie nie trzymają sukni, a jeśli cały ciężar sukni byłby na ramiączkach to przeciełyby Ci ramiona. Suknia są ciężkie i cały ciężar spoczywa na biodrach.
Także może jednak bez ramiączek? ;)

zwierzatko_mojej_mamy

magdalena_lenka to bylo takie cos wiazane na plecach 3 tasiemkami
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

tachogti

zwierzu az zapomnialam jakie to ladne bylo ;)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

syrenka

Cytat: magdalena_lenka w 28 Lut 2009, 11:50:49

Dodany tekst: 28 Lut 2009, 11:57:14

Dziewczyny pomóżcie jeszcze w wyborze kwiatów..... :daisy: może macie jakieś zdjęcia bukietów w kolorze różowofioletowym....:D Chyba chciałabym w kształcie kuli i może coż z tulipanami........

Przeglądnij sobie te galerie:

- tulipany w różnych kolorach http://www.flickr.com/search/?q=tulip+wedding+bouquet

- fioletowe http://wedding.w8w.pl/KWIATY/Bukiety%20%C5%9Blubne/Misc/FIOLETOWE%20+%20MELAN%C5%BB/index.html

- różowe http://wedding.w8w.pl/KWIATY/Bukiety%20%C5%9Blubne/Misc/R%C3%93%C5%BBOWE%20+%20MELAN%C5%BB/index.html

magdalena_lenka

#37
syrenka dzięki bardzo polewam ;)

Dodany tekst: 28 Lut 2009, 14:35:28

zwierzatko_mojej_mamy piękna ta Twoja kapa...;) ale to pewnie musiałabym poprosić w salonie.......Nie wiem czy panie będą na tyle miłe....od kiedy wpłaciłam zaliczkę to już jakoś tak jakby mniej miłe są..;) Ciekawe czy to w każdym salonie tak?? :knuje:

zwierzatko_mojej_mamy

magdalena_lenka no ja kape pozyczalam w krakowie ;) na 7 dni ;d

ale czego Ci te panie nie chca robic w salonie?   ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

magdalena_lenka

zwierzatko_mojej_mamy spokojnie już wymusiłam na nich przymiarkę więcej niż jedną ;) ale jednak jakieś obrażone były i powiedziały, że robia wyjątek....pozwalając przymierzyć mi moją sukienkę za którą dałam zadatek ;) Podobno przymiarka jest tylko jedna, na miesiąc przed ślubem ze zdjęciem miary...a potem już odbiór.....No coż ja będę miała dwie ;)

zwierzatko_mojej_mamy

magdalena_lenka dziwne obyczaje  :stupid: :stupid: ja mierzylam swoja 3 razy juz po zadatku i wymierzeniu jej wczesniej 2 razy przed decyzja ;)  z czego dwa razy bez powodu takiego jak "sprawdzenie czy dobrze dopasowana" - raz po welony i raz po bolerka - zadnego problemu panie nie robily i z checia przynosly 8 welonow i wszystkie bolerka, ktore byly na stanie - a jedno dala mi nawet w siatke bez zaplaty - bo sukienka byla w jednym ich salonie a bolerko w drugim i musialam sobie przyniesc te 500 metrow dalej ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

kasiad

#41
magdalena_lenka mierzyłam tę sukienkę, ale w ostateczności jej nie wzięłam, chociaż bardzo mi się podobała  :blush: ta była za bogata jak dla mnie, wybrałam taką, na której nic się nie działo  :blush: ale wybrała ją moja koleżanka  ;) i napiszę jaką ona miała stylizację ;) ta sukienka ma przepiękną koronkę i piękne koronkowe ramiączka, właśnie te grubsze, te cieniutkie bieliźniane w ogóle do niej nie pasują  :zly: koleżanka szalała na weselu, a sukienka jej nie spadła :) wybrała opcję ramiączek do kościoła, żeby taką goluteńką nie być, które po Mszy Św. zdjęła i resztę wieczoru była bez  :thumbup:
a ta sukienka jest biała czy bardziej śmietankowa?  :hmm:
i welon to tylko mgiełka taka długa do kostek  ;)
a bukiet to taki normalny, nie kula  ;)

eva_luna

mi sie rowniez najbardziej podoba bez ramiaczek, a jesli maja byc, to cienkie. A jesli chodzi o nakrycie ramion to moze gladki szal z takiego materialu jak suknia?

emcia

te szerokie jakos mi nie pasują

magdalena_lenka

#44
No właśnie.....widziałam tą suknię na innych dziewczynach i jakoś te grubsze ramiączka dobrze wyglądały a w mojej nie za bardzo...może nie pasują do mnie...... ;)

Dodany tekst: 01 Mar 2009, 00:03:15

kasiad sukienka jest biała...:)

Dodany tekst: 01 Mar 2009, 10:52:44

Dziewczęta ;) czy może któraś z Was ma zdjęcia wiązanek w kolorze purpury?? Myślałąm o różach + tulipan+ może storczyk....albo cantadeskie....:D



magdalena_lenka

#47
kasiad dokładnie o taki kolor mi chodziło :) Piękny tylko ja bym chyba wolała bez tych białych calli......zaraz dodam go do swoich zbiorów ;) Polewam :D

Dodany tekst: 01 Mar 2009, 23:21:29

tachogti Nie wiem czy purpura to jest to samo co purple ale ten bukiecik jest dokładnie w takim kolorze o jakim marzę....chciałabym tylko tulipany z różami i chyba storczykami.....ale sobie wymyśliłam... :aaaa:

Dodany tekst: 01 Mar 2009, 23:24:31

Podoma mi się kształt tego ale kolor bym zmieniła......Czy jak ładnie poproszę to  zrobi mi to ktoś w photoshopie  :daisy: ;)

eva_luna

ja mialam storczyka, ktory mial byc bordo, ale bardziej wpadal w purpure wlasnie.

magdalena_lenka

 eva_luna śliczny ten storczyk...:) Myślisz, że można by go było połączyć z różą i tulipanem?? :knuje: