Nieskończona stylizacja Lenki

Zaczęty przez magdalena_lenka, 27 Lut 2009, 22:40:54

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

eva_luna

moja wyobraznia tak daleko nie siega ;) Z roza jeszcze go widze, natomiast tulipan juz mi sie nie miesci :D sprobuje pogrzebac w necie.

syrenka

lenka znalazłam bukieciki jakie chodzą Ci po głowie - połączenie storczyka z tulipanem, a w następnym bukiecie też i z goździkiem :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalena_lenka

#52
syrenka drugi bukiet bardzo mi się podoba :D Chyba o cos takiego mi chodzi.......;) Polewam :D

Dodany tekst: 02 Mar 2009, 11:25:52

A co myślicie dziewczyny o czyms takim??

tachogti

magdalena_lenka sliczne to co teraz wkleilas :)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

magdalena_lenka

 Witajcie ;) tak siedzę i patrzę w ten komputer i ciągle szukam idealnej wiązanki.....Znalazłam jeszcze kilka ale do żadnej nie jestem na 100% przekonana a tu trzeba by juz pomyśleć o zamaiwaniu.....Czy jest może ktoś kto pomógł by mi i spróbowałw fotoshopie zrobić zestawienie z moją sukienką.... :pray: :daisy:

zwierzatko_mojej_mamy

magdalena_lenka prącie ;D



Dodany tekst: 03 Mar 2009, 21:13:41

no ten na srodkowy dole to jebutny mi wyszedl lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

sunflowerka


zwierzatko_mojej_mamy

sunflowerka ło dzizas - ale Ty excelowo sie wyrazasz  :mocking: :mocking:
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl


magdalena_lenka

#59
  :)

magdalena_lenka

Witajcie dziewczyny  Jestem juz po przymiarce i chyba wszystko już postanowione....Suknia będzie z cienkimi, odpinanymi ramiączkami, więc jak bym chciała mogę je odczepić, do tego do kościoła będzie coś ala bolerko z krótkim rękawem. Welony będą dwa, to znaczy krótki tak do pasa a do niego przypięty długi - 2,5 m, który zdejmę po mszy, no i chyba będa rękawiczki na palec, ale nie jestem jeszcze pewna, to się zobaczy po drugiej przymiarce......W dalszym ciągu nie wiem jakie kwiatuchy i co z fryzurą......Jeśli ktos ma jakąś propozycje to jestem otwarta.... A tak w ogóle to już zaczyna mnie chyban ogarniać ogólne zniechęcenie i zmęczenie.....
ahaaaa zdjęć nie mam bo byłyśmy chyba zbyt zaaferowane i przypomniało mi się jak już wyszłyśmy z salonu....20 kwietnia kolejna przymiarka więc postaram się coś uwiecznić ;)
Pozdrawiam
Pozdrawiam

zuzia

magdalena_lenka
ja zarówno ramiączka jak i rękawiczki (szczególnie takie na jeden palec) odradzam!
ramiączka, jeżeli suknia będzie dobrze skrojona i dopasowana nie będą ci potrzebne.

a bukiet - z tych które pokazałaś to A1!

elve

magdalena_lenka błagam tylko nie rękawiczki na jeden palec, to tak jakby założyć cienkie, lycrowe podkolanówki do spódnicy

czemu chcesz się tak opatulać?

szelma

Popieram dziewczyny - tylko nie rękawiczki na jeden palec! Poza tym i tak już masz dużo tego wszystkiego - i bolerko, i podwójny welon. Rękawiczkom na jeden palec mówimy stanowcze nie :D.

magdalena_lenka

Jeszcze nie jestem przekona do rękawiczek, zobaczymy przy drugiej przymiarce......Bolerko musi być...bo nie pójde do kościoła z gołymi ramionami...ale na weselu go nie będzie.....;)

elve

magdalena_lenka rękawiczki bez palców do żadnej sukni, ani sytuacji ani przymiarki nie wyglądają dobrze
albo z palcami, albo wogóle
skoro jesteś z frakcji zasłaniającej to zamów bolerko, tylko nie daj sobie wcisnąć jakiegoś paskudztwa, które popsuje ci suknię

magdalena_lenka

elvelve spokojnie ;) bolerko jest zupełnie gładkie i myślę, że nie popsuje sukni a ja będę się lepiej czuła psychicznie ;)....ładnie nazwałas "frakcja zasłaniająca" :D

syrenka

Powodzenia jutro! Połamania obcasów :P

effik

Yeah! czekamy na relację! :)
powodzenia!!!

sunflowerka

Powodzenia i udanego świętowania luck