Stylizacja Vansen

Zaczęty przez vansen, 28 Sty 2009, 02:34:59

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elizapj

syrenka dzieki za wyciecie...ladnie wyciety od razu lepiej wyglada:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


effik

elizapj powiem ci, że pomysł jest bardzo dobry :)  :beer:
Ja wycinałam wczoraj tak bardziej po partyzancku i wklejałam na suknię, ale dzięki temu rzeczywiście przekonałam sie, co pasuje.
Jak przyjdzie do pertraktacji z kwiaciarnią, to pewnie też jeszcze będą modyfikacje :)

elizapj

Cytat: effik w 01 Lut 2009, 10:50:50
elizapj powiem ci, że pomysł jest bardzo dobry :)  :beer:
Ja wycinałam wczoraj tak bardziej po partyzancku i wklejałam na suknię, ale dzięki temu rzeczywiście przekonałam sie, co pasuje.
Jak przyjdzie do pertraktacji z kwiaciarnią, to pewnie też jeszcze będą modyfikacje :)
dla mnie byl to jedyny sposob wybrania bukietu dla siebie. podobalo mi sie zby wiele i zbyt roznych i przez zbyt dlugi okres! ostatecznie mialam takich naklejonych z 10 i przez miesiac patrzenia sie wreszcie tuz przed slubem padla decyzja:) i wlasnie jedynie rzucone na fotke samej siebie w sukni (z przymiarki) zobaczylam co pasuje, a co gorzej.
zycze powodzenia w wyborze :daisy:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


mortisza

Suknia bardzo ładna  :bravo: Nie wiem kiedy bierzesz ślub (o ile to ważne) ja bym widziała tego typu wiązankę w kolorach zieleni (coś wosennego)  :knuje Może jakiś fason butów z tej stony ci przyjdzie do głowy  http://www.bellissimabridalshoes.com/category/007682.shtml

effik

mortisza  ale piękne buty!  :jejeje: nie ma jakiejś polskiej wersji? :D

szelma

mortisza, świetna strona z butami! Szkoda, że tylko do USA wysyłają :(...

vansen

#58
 :blush: ale dawno tu nie zagądałąm...Zaczęłam serial i pracuje po 14 godzin :(
a co do butków to zobaczcie tutaj http://brishoes.pl/
i jeszcze przez jakiś czas na allegro http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=11584283
Niestety ceny tych najfajniejszych dość wysokie :zly:
Pozdrawiam

Dodany tekst: 12 Lut 2009, 17:27:16

Cytat: elizapj w 31 Sty 2009, 18:53:49
vansen suknia rewelacja, mi sie akurat bardzije nasuwa moda slubna z lat 20/30 niz bogini
ale moze to bardziej efekt tej onkretnej modelki w sukni
w kazdym razie suknia strzal w 10  :champaign:
co do kwiatow jesli nei masz nic wybranego teraz to moja jedyna rada nie forsuj sie, nie teraz.  bo najlatwiej wybrac sposord muliona pomyslow (jesli nie jest sie na cos konkretnego chorym jak np bylam ja na piwonie) idac do kwiaciarni i inspirujac sie widokiem/zapachem kwiatow na zywo
a to bedzie latwiejsze blizej daty slubu gdy kwiaciarnie beda zaopatrzone tym co bedzie 'na mur' w dacie waszego slubu

jelsi jednak chcesz robic sobie burze muzgu to najlepszy sposob kopiujac fotki bukietow na fotki sukni. tylko wowczas widac naprawde efekt koncowy. zalaczam Ci jedna fotke z twoja suknia i bukietem kt zwrocil twoja uwage. wyciete nie jest genialnie bo nie mam teraz programu by ciac po krzywych:( ale zalaczam siebie i tulipany, jak reaistyczne takie kopiowanie na moze wygladac gdy sie ladnei przytnie. te tulipany to tez przyklad tego jak wg mnie sliczny bukiet zle wygladalby do (akurat tu mojej) stylizacji..czego nie wiedzialam dopoki sobie nie nakleilam.

Dzięki, cieszę się, że sukienka przypadła tobie do gustu. A z kwiatami to faktycznie na chwilę obecną pas. Po pierwsze nie mam czasu, po drugie  :agreed: tak jak piszesz szkoda mojej energii i oczu. Nic nie robiłam tylko wślepiałam się w monitor ;) Zrobi się cieplej to zacznę się interesować. Zaczenam się przekonywać do bordowej wiązanki :crazy:

vansen

Kochane Strefowiczki :) bardzo mi miło, że za mną tęsknicie. Nie zapomniałam o Was. Nowy Rok nie jest dla mnie łaskawy, ciągle dzieje się coś złego :( zmarł mój Dziadek i sprawy ślubu i wesela zeszły na dalszy plan. Dzięki za maila i za to, że o mnie pamiętacie. Wrócę niedługo, dajcie mi troszkę czasu. Pozdrawiam serdecznie.

effik

Cytat: vansen w 08 Mar 2009, 22:19:44
Kochane Strefowiczki :) bardzo mi miło, że za mną tęsknicie. Nie zapomniałam o Was. Nowy Rok nie jest dla mnie łaskawy, ciągle dzieje się coś złego :( zmarł mój Dziadek i sprawy ślubu i wesela zeszły na dalszy plan. Dzięki za maila i za to, że o mnie pamiętacie. Wrócę niedługo, dajcie mi troszkę czasu. Pozdrawiam serdecznie.

:empathy:

vansen

No Kochane Strefowiczki, do ślubu pozostało już niewiele czasu i trzeba się brać w garść. Dzisiaj zaczęłam kontynuować zakupy ślubne i stałam się szczęśliwą posiadaczką szpileczek ;) co Wy na to?

iliana

Piękne :beer:. A wygodne? I jaka to wysokość obcasa?

panikarola

super butki!!!!!!!! bedzie pieknie!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

vansen

#64
Dziękuję  iliana:beer: Obcas jest mega bo aż 10cm :crazy: Raczej chodze na niższych. Odpukać są bardzo wygodne, chodze w nich już kilka godzin po domu i jest ok. Muszę ćwiczyć bo ta dziesiątka to nielada wyzwanie :headbang:

Dodany tekst: 19 Kwi 2009, 21:13:31

Dzięki panikarola  Mam nadzieje że będzie pięknie ;)

effik

Cytat: vansen w 08 Mar 2009, 22:19:44
Kochane Strefowiczki :) bardzo mi miło, że za mną tęsknicie. Nie zapomniałam o Was. Nowy Rok nie jest dla mnie łaskawy, ciągle dzieje się coś złego :( zmarł mój Dziadek i sprawy ślubu i wesela zeszły na dalszy plan. Dzięki za maila i za to, że o mnie pamiętacie. Wrócę niedługo, dajcie mi troszkę czasu. Pozdrawiam serdecznie.

vansen, mi przed świętami zmarła babcia, więc wiem, jak to jest...
a butki fajne! :)

mati

vansen, buciki klasycznie piękne :)

szcuneczek za ten obcas!

ja jak siebie znam, to do ołtarza bym w takim nie doszła,
ale ja mam wybitny antytalent obcasowy  :zly:

szelma

vansen, witam w klubie dziesięciocentymetrowych szpilek do ślubu! :D Moje póki co są wygodne i problemów z chodzeniem nie mam :). Bardzo ładne te Twoje butki  :thumbup:.

effik

Cytat: szelma w 20 Kwi 2009, 11:54:34
vansen, witam w klubie dziesięciocentymetrowych szpilek do ślubu! :D Moje póki co są wygodne i problemów z chodzeniem nie mam :). Bardzo ładne te Twoje butki  :thumbup:.

a ja się w moich chyba zabiję :D :D

szelma

effik, eee tam ;). Ja buty na obcasach zaczęłam kupować dość niedawno. Stwierdziłam, że skoro inne baby jakoś potrafią, to ja też się nauczę :D. Dasz radę :). Poza tym zawsze możesz wesprzeć się na małżonku - wiesz, taki bezbronne kurczątko, które potrzebuje opieki swojego mężczyzny :D.

panikarola

szelma, ty kurczatko, az sie oplulam  opluty
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

effik

Cytat: szelma w 20 Kwi 2009, 13:14:55
effik, eee tam ;). Ja buty na obcasach zaczęłam kupować dość niedawno. Stwierdziłam, że skoro inne baby jakoś potrafią, to ja też się nauczę :D. Dasz radę :). Poza tym zawsze możesz wesprzeć się na małżonku - wiesz, taki bezbronne kurczątko, które potrzebuje opieki swojego mężczyzny :D.

:D kurczątko  :rotfl: :rotfl: to do mnie pasuje  :rotfl: :rotfl:  :beer:
jak ubrałam moje ostatnio na stopy spuchnięte po całym dniu, to doszłam do wniosku, że to będzie baardzo trudne :D

mika

o rety jaka piękna kieca, a buty cudne
zazdraszczam
brałabym bukiet z czosnku wklejony na pierwszej stronie przez syrenke

elizapj

buty :thumbup:
ale jesli tylko bedziesz miec watpliwosci....to miej ze soba drugie.
tymi drugimi sobie glowy nie zawracaj zbytnio jedna z moich kolezanek na swoim weselu miala piekne biale espadryle na koturnie, kt zauwazylam dopiero sporo po polnocy:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

panikarola

eliza! gadaj, co tam u Ciebie slychac!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.