Stylizacja Vansen

Zaczęty przez vansen, 28 Sty 2009, 02:34:59

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elizapj

Cytat: panikarola w 20 Kwi 2009, 21:28:02
eliza! gadaj, co tam u Ciebie slychac!
troche wiecej chaosu niz ostatnio, ale jest ok:) malo czasu na strefe. ale juz nie zasmiecam watku vansen;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

vansen

#76
Udało mi się wreszcie odszukać w necie fotkę mojej biżuuu ;) niestety zdjęcia które robiłam wyszły średnio i Wam nie pokazywałam. Może uda mi się znaleźć jeszcze kolczyki...

Dodany tekst: 22 Kwi 2009, 15:18:15

a kolczyki takie zwykłe kuleczki bo z innymi, zwłaszcza z długimi było już za dużo...

effik


zosia2007


mati

olśniewający zestaw  great

zdradź skąd masz!

syrenka

Wygląda na Apart'owe :)
Piękne!

Przyznaj się ile kosztował Cię ten zestawik? ;)

vansen

#81
Cytat: syrenka w 22 Kwi 2009, 17:36:38
Wygląda na Apart'owe :)
Piękne!

Przyznaj się ile kosztował Cię ten zestawik? ;)

Kruk'owe  :jejeje: a cena  :hmm: nie powinnam się przyznawać, ale mam pewien układ w jednym ze sklepów i duży %% dla normalnego śmiertelnika sam naszyjnik 469,-  :headbang: mnie się udało sporo zaoszczędzić :jupi:

syrenka

WOW :O

Ale super, bo jest śliczny!

vansen

Cześć Strefowiczki :) dawno mnie nie było, ale praca, praca, praca... Widze, że przybyło dużo nowych wątków i mam sporo do nadrobienia  :headbang: Do niedzieli mam wolne więc dam rade ;) Dzisiaj byłam zobaczyć swoją kiecke i sprawdzić czy buty i dodatki pasują. Oczywiście sukienka wymaga kilku poprawek, ale to dopiero koło 20 czerwca. Dołączam fotki i proszę o uwagi bo cieżko jest patrzeć na siebie obiektywnie :hmm:
:thankyou:

justynaaaa2

vansen pięknie  :dreaming:
nie wiem czy góra trochę nie odstaje, ale jeśli tak to pewnie będzie poprawiona ;) ja tam żadnych innych niedopasowań nie widzę, dla mnie bomba i z tym welonem na twarzy też bosko  :thumbup:

panikarola

a jakie poprawki? wyglada, jakby super lezala!

a czego w ogole brakuje?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

vansen

Dzięki Dziewczyny :) tak jak się justynaaaa2 dopatrzyła, gorset na górze odstaje, do tego jest mega długa i trzeba jeszcze popuścić zaszeweczki  w podszewce :blush: na brzuszku, bo się marszczy(na zdjęciu nie widać). A welonu się obawiałąm bo go sama robiłam... tiul był bardzo szeroki i welon wyszedł dość obszerny i nocno udrapowany. Myślałam, że Panie w sklepie będą krytykować, ale bardzo im się podobał. Dopiero jak pochwaliły to się przyznałam, że to moja robota :point_lol:

zuzia

vansen
naszyjnik piekny ale i tak moim zdaniem lepiej bez. ale ja beznaszyjnikowa (slubnie) jestem :)

vansen

Cytat: zuzia w 19 Maj 2009, 20:48:18
vansen
naszyjnik piekny ale i tak moim zdaniem lepiej bez. ale ja beznaszyjnikowa (slubnie) jestem :)

Wydaje mi się, że sukienka jest skromna i prosta.  :hmm: Bez naszyjnika chyba by było "łyso"

yoy

Pięknie! Pięknie! Pięknie!

Welon lux torpeda! :D Taka biała poświata... Zakochałam się normalnie... :)
Ja też jestem beznaszyjnikowa, ale Twój mi tu nawet pasuje.

sunflowerka

Vansen jest ślicznie. Naszyjnik moim zdaniem jak najbardziej pasuje.
Gratuluję własnoręcznie zrobionego welonu :thumbup:

vansen

#91
Cytat: yoy w 19 Maj 2009, 20:59:45
Pięknie! Pięknie! Pięknie!

Welon lux torpeda! :D Taka biała poświata... Zakochałam się normalnie... :)
Ja też jestem beznaszyjnikowa, ale Twój mi tu nawet pasuje.
Dzięki i  :beer: za ślub w moje imieniny ;)

Dodany tekst: 19 Maj 2009, 21:06:21

Cytat: sunflowerka w 19 Maj 2009, 21:02:47
Vansen jest ślicznie. Naszyjnik moim zdaniem jak najbardziej pasuje.
Gratuluję własnoręcznie zrobionego welonu :thumbup:

:thankyou:  :beer:

tachogti

vansen jaki Ty masz biust!! WOW :D poza tym tez slicznie - elegancko i klasycznie  :thumbup: i welon i ach i och :)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

mati

jak elegancko  :bravo:
a welon po prostu bomba!!! moja psiapsióła miała w podobnym stylu, bosko się prezentuje  :dreaming:

szelma

Nie no, Vansen, bomba! Welon super :). Naszyjnik bardzo ładny :). A Ty śliczna i tyle :). Bardzo mi się podoba Twój typ urody i to, jak komponuje się z sukienką :). Bardzo, bardzo mi się podoba :).

Kasia


martullek

super suknia. widać, że odstaje w biuście, ale po poprawkach będzie perfekcyjna. welon też super :)

zwierzatko_mojej_mamy

ja tez jestem fanka biustu ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

bagietka12

slicznie wygladasz  :bravo: :bravo: :bravo: malutkie poprawki i bedzie bomba  :jejeje: :jejeje:

effik

Vansen, jaka ty ładna babeczka jesteś!  :jejeje: :jejeje: Welon super, gorset też mi wygląda na lekko odstający, ale bez przesady - poprawią i będzie goood :)
Piękna ta suknia, delikatna taka :)