Stylizacja Vansen

Zaczęty przez vansen, 28 Sty 2009, 02:34:59

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vansen

#25
Cytat: foczkaka w 28 Sty 2009, 11:46:25
Twoj ślub w lipcu prawda?

Tak 18 lipca :)

Dodany tekst: 29 Sty 2009, 21:12:34

Cytat: foczkaka w 28 Sty 2009, 11:46:25
vansen suknia jest cudna po prostu!  :bravo:  Nawet z ta koronka mi sie podoba, choc to raczej wersja zimowa ;)

wiec ja bym sie tu wystylizowała na antyczną boginię :)
Czyli buty jakieś delikatne - podobnoż sandałki nieelegancke są, ale do takiej sukni jak najbardziej.
Kwiatowej wizji niestety nie mam, i sama kombinuję od dłuzszego czasu :/ więc Ci nie poradzę.

Aha i jeśli suknia ivory, a nie biała, to bedziesz miała problem z koszulą dla N tak samo jak ja :/
za Chiny znaleźć nie mogę odpowiedniej.

Dzięki foczkaka :)
:hmm: boginię :blush: nooo spróbujemy. Też brałam pod uwagę sandałki mimo przesądów itd. Z kwiatkami będziemy razem kombinować bo u mnie dalej pustka mimo, że dziewczyny przysłały kilka propozycji.
Ojjoj, nawet nie brałam pod uwagę, że kolor koszuli dobiera się do kiecki  ups, ale chyba nie będę aż tak się tym sugerować. Aby pasowała do garnituru i żeby ogólny "obrazek" był ok.

Dzięki raz jeszcze :daisy:

Dodany tekst: 29 Sty 2009, 21:22:54

Cytat: twinnie77 w 28 Sty 2009, 12:09:17
Przepiękna suknia  :bravo:

Wklej nam swoją fotkę, to coś doradzimy z dodatkami :)

Dzieki :)
a fotęczkę swojej mordki wkleiłam wczoraj, no chyba że chcecie cała wiedźmę  ;)

Dodany tekst: 29 Sty 2009, 21:38:50

Cytat: szelma w 28 Sty 2009, 12:52:19
Vansen, piękna suknia! Zgadzam się, że taka trochę a'la grecka bogini - bardzo mi się takie stylizacje podobają :) Ja osobiście poszłabym w ascetyczną prostotę - delikatne sandałki, mało biżu i kwiaty takie trochę w stylu Ofelii z Hamleta - trochę taki wiecheć ;)

A nad zaproszeniami też właśnie się głowimy. D. jest przyzwyczajony do zaproszeń ze zdjęciami itp. - taki belgijski trend na spersonalizowanie zaproszeń - a ja nie mam zdolności, żeby się z tym męczyć... Więc próbujemy dojść do porozumienia - może nam to jeszcze chwilę zająć  :P
Masz może jakieś ogólne wymagania? Dużo teraz tych zaproszeń oglądam, więc może coś mi wpadnie w oko :)

Dzięki szelma :)
szukałam ostatnio bucików, ale to jeszcze nie pora na sandałki :crying: muszę poczekać na wiosenno-letnie kolekcje. Tak się zastanawiałam nad kolorem butków... :hmm:może srebrne?
Biżu już mam(może zaraz zrobię fotkę i wstawię). Kupiłam taki ala naszyjnik(|nawet ładnie się prezentuje na dekoldzie)i takie telikatne kolczyczki, kulki wysadzane cyrkoniami. Chciałąm coś bardziej wyjściowego, ale dziwnie wyglądałam w dłuższych kolczykach :(
Zaproszenia to bym chciała jakieś na maksa proste, jedynie z jakimś ślubnym akcentem. Albo białe takie perłowe, albo bordo bo o ile dobrze pamiętam to sala ma ściany bordowe. Wtedy do zaproszeń dodała bym winietki...odcinały by się od białej zastawy i pasowały do wystroju, a jednocześnie nawiązywały do zaproszeń ;)

Co do wymagań to w każdym temacie im prościej tym lepiej :dance:

Dodany tekst: 29 Sty 2009, 21:47:02

Cytat: martullek w 28 Sty 2009, 23:00:13
piękna suknia. z niecierpliwością czekam na efekt końcowy, a wcześniej chociaż na zdjęcia z przymiarki

:thankyou:

suknię kupiłam chyba 7 stycznia, teraz muszę cierpliwie czekać ok 4 miesięcy :( też jestem ciekawa efektu ;)
martullek ja 25 lat przemieszkałam w Piasecznie. Może my się znamy? :hmm:

justynaaaa2

vansen suknia jest prześliczna  :thumbup: już się nie mogę doczekać efektu końcowego  ;)

vansen

#27
Cytat: effik w 29 Sty 2009, 10:12:08
vansen piękna, subtelna suknia :) i fryzurkę też masz fajną, jak widzę na zdjęciu - ciekawa jestem bardzo, jak będzie wyglądała z welonem! :)
delikatna biżuteria wskazana - nie wiem, może coś z kryształków?

a może bukiet róże + kantadeski (kalie)? albo coś kaskadowego...

Pomysły na szybko załączam :) ten drugi już polecałam chyba Patulei, ale do Twojej sukni też mi pasuje :)


Dziękować, dziękować :) niooo welon robiłam sama :blush:, nawet wyszedł. Jeszczę muszę zrobić jedną małą poprawkę z grzebykiem :zly:
Biżu już mam jak pisałam wcześniej, srebro z cyrkonią.
A bukiet...no mimo tej czarnej dziury w głowie to coś tam w oddali świta.Dzisiaj też coś znalazłam...
Te "Twoje bukieciki" bardzo fajne, jedynie obawiam się kolorów. Bardzo mi się ten 5 podoba  :daisy:
A co Wy na to? :jejeje:

martullek

Cytat: martullek w 28 Sty 2009, 23:00:13
piękna suknia. z niecierpliwością czekam na efekt końcowy, a wcześniej chociaż na zdjęcia z przymiarki

:thankyou:

suknię kupiłam chyba 7 stycznia, teraz muszę cierpliwie czekać ok 4 miesięcy :( też jestem ciekawa efektu ;)
martullek ja 25 lat przemieszkałam w Piasecznie. Może my się znamy? :hmm:
[/quote]

oj niestety wątpię - ja w Piasecznie od roku mieszkam  ;)

vansen

#29
Cytat: syrenka w 29 Sty 2009, 10:44:17
CytujOj nie wiem co lepsze blush bo mnie natura obdarzyła w dość pokaźne wdzięki i wcale nie jest mi z tym dobrze. Więcej czasu zabiera mi kupno biustonosza niż sukni ślubnej  rotfl
Nie będę się z Tobą licytować, która ma gorzej  :padam: ale biust prawie wklęsły też nie jest pomocny przy doborze bielizny  :mocking:
a z wszelkimi poduchami w ogóle nie czuję się dobrze... no, ale to Twój wątek, więc wracając do bukietu  :hmm:


W tym temacie :bra: zawieszenie broni ;)
A bukieciki super :thumbup: takie delikatne, romantyczne :bravo:

Dodany tekst: 29 Sty 2009, 23:22:19

Dziewczyny, wielkie dzięki!  :beer: polewam  :dance:

effik

vansen nie bój się kolorków :)
a wiesz że chciałam ci wczoraj wkleić właśnie takie bukiety w bieli i ecru? Też mi pasowały. Ale postanowiłam z kolorami zaryzykować :D
no to szukam dalej :)

katgoli

Vansen sliczna ta Twoja suknia...prosze nie wybieraj bukietu bialego,ecru lub zielonego ja juz sie tyle tutaj w Niemczech takich naogladalam na slubach ze po prostu juz nie moge patrzec na nie   ;)

panikarola

ale teki bukiet ecru nie bedzie wygladal troszke jak bruna plama na tle sukni ivory? lub taki bialy calkiem jak effik dala tu na tej stronie spowoduje, ze suknia bedzie sie wydawac na przykurzona...

mi sie jeszcze te chyba we fiolet idace z ktorej strony podobaly.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

rubin04

Ja się słabo znam ale też stawiałabym na kolor - ja miałam w mocnym kolorze i nie załuję:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

syrenka

Ja również uważam, że przy Twojej sukni bukiecik powinien mieć zdecydowane kolory.

effik

Ja tylko wkleiłam delikatniejsze bukiety, nad którymi vansen myślała. Osobiście też jestem za kolorami, ale nie sądzę też, że biały albo ecru wygląda jak plama na tle sukni :)

panikarola

wiem, ze dlatego wkleilas :)
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

effik

rubin to piwonie albo coś w tym stylu? :)

panikarola  :highfive:

rubin04

Effik - tak, to piwonie, a bukiet własnej produkcji bo ten z kwiaciarni, mimo ze też z piwonii mniej mi sie podobał.
Piwonie miałam chyba w 2 czy 3 odmianach.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

effik

Cytat: rubin04 w 30 Sty 2009, 13:06:58
Effik - tak, to piwonie, a bukiet własnej produkcji bo ten z kwiaciarni, mimo ze też z piwonii mniej mi sie podobał.
Piwonie miałam chyba w 2 czy 3 odmianach.

piękny  :bravo:

vansen

#40
Cytat: effik w 30 Sty 2009, 12:57:31
Osobiście też jestem za kolorami, ale nie sądzę też, że biały albo ecru wygląda jak plama na tle sukni

:agreed:  :thumbup:

Dodany tekst: 30 Sty 2009, 22:32:39

Dziewczyny, mam dylemat. No macie rację żeby stawiać na kolor  ;) Mam tylko pewne obawy co do wyglądu całości. Sala w kolorze białym, bordowym i beżowym(http://alicja.oit.pl/4.php ). Kwiaty do dekoracji sali też raczej w tych barwach plus zieleń  :hmm: i chciałam do tego w jednym klimacie bukiecik, żeby się jakoś komponowało. Czy przesadzam z tym pasowaniem bukietu do całości :zly: :knuje:

zuzia

vansen
tak serio to bukiet będiesz miała w kościele. na sali to raczej w wazonie. chyba, że kwiat we włosach.
ps. ja miałam ecru i żałuję, że nie wzięłam kolorowego.

vansen

Cytat: zuzia w 30 Sty 2009, 22:37:17
vansen
tak serio to bukiet będiesz miała w kościele. na sali to raczej w wazonie. chyba, że kwiat we włosach.
ps. ja miałam ecru i żałuję, że nie wzięłam kolorowego.
Właśnie będzie kwiat we włosach :( przy mojej fryzurce bez niczego to będzie zupełnie skromnie :(

zuzia

Cytat: vansen w 30 Sty 2009, 22:40:30
Cytat: zuzia w 30 Sty 2009, 22:37:17
vansen
tak serio to bukiet będiesz miała w kościele. na sali to raczej w wazonie. chyba, że kwiat we włosach.
ps. ja miałam ecru i żałuję, że nie wzięłam kolorowego.
Właśnie będzie kwiat we włosach :( przy mojej fryzurce bez niczego to będzie zupełnie skromnie :(

to może zielony?

syrenka

Do kolorystyki sali myślę, że pasowałyby np takie bukieciki:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

vansen

Cytat: syrenka w 30 Sty 2009, 23:26:17
Do kolorystyki sali myślę, że pasowałyby np takie bukieciki:

Syrenka  :thumbup: kolor z 2 bukietu super, bo nie są za ciemne. Widziałam kalie ale takie prawie czarne, a te piękne. Trzeci bukiet też fajny, forma mi się bardzo podoba :dance:. I w tym 3 jest chyba ta ciemna kalia, choć jakoś jasno wygląda...widziałam ciemniejsze. Może to kwestia fotki i światła ;)

syrenka

Oczywiście, że nie ma się co sugerować kolorem na zdjęciach, bo wystarczy, że aparat przekłamie balans bieli.
Mimo wszystko cieszę się, że się spodobały moje propozycje :)

effik

syrenka woow ten pierwszy jest bombowy! sama się zastanawiam, czy nie przemycić tego pomysłu do siebie, tylko storczyki takie tygrysie, pomarańczowożółte - mam gdzies fotkę, jak odnajdę, to wkleję :)
kto by pomyślał, że zielony z czerwienią tak fajnie wygląda :)  :bravo:

elizapj

vansen suknia rewelacja, mi sie akurat bardzije nasuwa moda slubna z lat 20/30 niz bogini
ale moze to bardziej efekt tej onkretnej modelki w sukni
w kazdym razie suknia strzal w 10  :champaign:
co do kwiatow jesli nei masz nic wybranego teraz to moja jedyna rada nie forsuj sie, nie teraz.  bo najlatwiej wybrac sposord muliona pomyslow (jesli nie jest sie na cos konkretnego chorym jak np bylam ja na piwonie) idac do kwiaciarni i inspirujac sie widokiem/zapachem kwiatow na zywo
a to bedzie latwiejsze blizej daty slubu gdy kwiaciarnie beda zaopatrzone tym co bedzie 'na mur' w dacie waszego slubu

jelsi jednak chcesz robic sobie burze muzgu to najlepszy sposob kopiujac fotki bukietow na fotki sukni. tylko wowczas widac naprawde efekt koncowy. zalaczam Ci jedna fotke z twoja suknia i bukietem kt zwrocil twoja uwage. wyciete nie jest genialnie bo nie mam teraz programu by ciac po krzywych:( ale zalaczam siebie i tulipany, jak reaistyczne takie kopiowanie na moze wygladac gdy sie ladnei przytnie. te tulipany to tez przyklad tego jak wg mnie sliczny bukiet zle wygladalby do (akurat tu mojej) stylizacji..czego nie wiedzialam dopoki sobie nie nakleilam.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

syrenka

#49
Cytat: elizapj w 31 Sty 2009, 18:53:49
co do kwiatow jesli nei masz nic wybranego teraz to moja jedyna rada nie forsuj sie, nie teraz.  bo najlatwiej wybrac sposord muliona pomyslow (jesli nie jest sie na cos konkretnego chorym jak np bylam ja na piwonie) idac do kwiaciarni i inspirujac sie widokiem/zapachem kwiatow na zywo
a to bedzie latwiejsze blizej daty slubu gdy kwiaciarnie beda zaopatrzone tym co bedzie 'na mur' w dacie waszego slubu

Myślę, że masz rację. Teraz w zimie nasz zmysł zapachu jest nieco uśpiony i różne rzeczy inaczej się postrzega i spośród wielu rzeczy co innego wybrałybyśmy w lecie, a co innego teraz.
Ale mimo wszystko myślę, że warto mieć przynajmniej jakiś pomysł na kolor`:)

To może ja pomogę z tym porównaniem suknia+bukiecik  ;)

I myślę, że powinnaś iść w stronę tego koloru bukietu.

Cytat: effik w 31 Sty 2009, 16:30:48
syrenka woow ten pierwszy jest bombowy!
kto by pomyślał, że zielony z czerwienią tak fajnie wygląda :)  :bravo:

:jupi: