Stylizacja Vansen

Zaczęty przez vansen, 28 Sty 2009, 02:34:59

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nionczka

Piekna dziewczyna i piekna fryzurka. I suknia tez!!! Gratulacje...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

vansen

#151
Cytat: justynaaaa2 w 04 Wrz 2009, 22:39:29
chyba muszę stąd iść, bo wpadła mi do głowy szatańska myśl "a jakby tak na złość wszystkiemu obciąc włosy na ślub"  :crazy: zapuszczać, zapuszczać a dzień przed ciachnąć za ucho  :P
urocza fryzura i ty w niej :)

uciekam stąd, bo to się robi niebezpieczne  :ohboy:

:thumbup: wcale nie szatańska  :point_lol: ja np. jestem w kwestii włosów dość wygodna i w takiej długości czuję się najlepiej. Te do ślubu to i tak były nieco dłuższe niż normalnie...tydzień po ślubie było ciach, ciach  ;)

Dodany tekst: 04 Wrz 2009, 22:50:46

Cytat: Angelos w 04 Wrz 2009, 22:39:25
Ale jesteś piękna  :dreaming:
I pieknie wyglądałaś w dniu ślubu :)

Żeby rozwiać te Wasze zauroczenia coś z serii Before  :blush:

szelma

#152
vansen, eee, nawet z tym podkładem na czole Ci do twarzy! Ślicznaś i już - tylko zazdrościć  :blush:. Fajne zdjęcia :).

vansen

#153
Cytat: szelma w 04 Wrz 2009, 22:53:03
vansen, eee, nawet z tym podkładem na czole Ci do twarzy! Ślicznać i już - tylko zazdrościć  :blush:. Fajne zdjęcia :).

szelma to maseczka  ;) podkładu nakładam troszkę mniej, ale tylko troszkę  :dance:

:beer:

justynaaaa2

miałam stąd iść  :P
to z ręcznikiem na głowie śliczne, mimo braku makijażu  ;) i te z maska na twarzy też super :) świetne zdjęcia  :thumbup:

aniak1211

vansen
Itak i tak ladna kobieta z Ciebie :)

Zdjecia super!!!

szelma

Podkład czy maseczka - bez różnicy, bo i tak wyglądasz w niej nieprzyzwoicie ślicznie! :)

vansen

#157
Aleeee ja się dzisiaj dorwałam do tego kompa  :stupid: musze nadrobić zaległości :headbang:

Cytat: suegro w 05 Sie 2009, 17:08:04

(a Twój nick niezmiennie kojarzy mi się z butami Vans :D )

:hmm: mnie też się tak kojarzy, ale wzięło się z innej beczki  ;) za czasów licealnych, a było to trochę lat temu brat mojej koleżanki był fanem jednego z seriali. Bohaterka tej produkcji na imię miała Vansen  :crazy: Jak mnie poznał to doszedł do wniosku, że jestem podobna i od tamtej pory zostałam dla nich Vansen  :blush: o i tak  :point_lol:

martullek

PIĘKNIE!!! wyglądałaś świetnie!  :daisy: :daisy: :daisy:

effik

z maseczką czy bez i tak fajnie jest lol lol

magoo

vansen im dluzej patrze na twoja fryzure, tym bardziej kusi mnie, zeby nie cudowac z zapuszczaniem i isc do slubu w krotszych  :hmm:

giga

vansen,piękna z Ciebie kobieta, nawet w maseczce wyglądasz świetnie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


anyday

super! Piękna suknia :) i Ty w niej, oczywiście :) z maseczką również Ci do twarzy ;P
biegać,skakać, latać, pływać! z poradnika młodego zielarza napisanego dla szczęścia ludzkości :D

netkach

vansen miałaś piękny bukiet! Z jakich kwiatów był zrobiony? No i jeżeli możesz mi powiedzieć ile kosztował, to będę wdzięczna :)

vansen

#165
Cytat: netkach w 10 Wrz 2009, 17:24:05vansen miałaś piękny bukiet! Z jakich kwiatów był zrobiony? No i jeżeli możesz mi powiedzieć ile kosztował, to będę wdzięczna Smiley
Cześć :)
sorki, że tak późno, ale prawie nie zaglądam do kompa...
Bukiecik był zrobiony z białej eustomy i białej róży, reszta to inwencja Pani z kwiaciarni. Sam bukiet nie wiem ile kosztował, ale wydaje mi się, że nie dużo. Tak dla orientacji to za 2 stroiki na autko, 3 butonierki, 2 bukieciki dla świadkowych i za mój bukiet zapłaciłam 300 zł.
Pozdrawiam

Dodany tekst: sob 24 paź 2009 20:06:51 GMT-1

Dopatrzyłam się teraz białej frezji ;) musiałam być w szoku bo przez trzy miesiące nie miałam świadomości