Wyprzedaze!

Zaczęty przez siog, 27 Gru 2008, 18:12:18

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wredotka

ale wam zazdroszcze ze mozecie na wyprzedaze do reserved pobiegac. To moj ulubiony sklep. Ja niestety nie mam dostepu do sklepow tej naszej polskiej sieci, a jak jestem w polsce to zazwyczaj nie maja wyprzedazy :(

misiaczek187

A ja raczej nie chodzę do reserved wogóle jeśli wchodzę to rzadko coś kupuję :) drażni mnie fakt,że po wyprzedaży dużo ludzi nosi to samo :/ ale pewnie jednym z czynników jest fakt,iż to miasto nie jest zbyt duże. Kupuję w Zarze i w sklepach należących do Zary np.Bershka. W H&M tylko dodatki.Ale upolowałam jeansy z wyprzedaży,aż dwie pary i trampki  :aaaa:
http://store.diesel.com/item/realgender/Women/tskay/6558F54B/gender/D/rr/1/women/fall-winter/Jeans/CLUSH-008LK/cod10/36116812F4
http://store.diesel.com/item/realgender/Women/tskay/6558F54B/gender/D/rr/1/women/fall-winter/Footwear/THE-BOSS-W-/cod10/4412121188
http://store.diesel.com/item/realgender/Women/tskay/6558F54B/gender/D/rr/1/women/fall-winter/Pants/CIRYX-S-00GVM/cod10/361169180A

magdalinska

ale bym chciala nosic rurki..... :( a nie moge  :crying:

zwierzatko_mojej_mamy

misiaczek187 ja wlazlam do reserved - jak zobaczylam kolejke 20 osobowa do przymiarzalni zrobilam odwrot ;D usmialysmy sie z ajakas obca dziewczyna, bo zrobila dokladnie to samo w tym samym momencie z ta sama zgroza w oczach :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

Cytat: magdalinska w 19 Sty 2009, 09:23:12
ale bym chciala nosic rurki..... :( a nie moge  :crying:

masz szerokie biodra? To zaloz dluzszy sweter i buty na wysokim obcasie.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

magdalinska

Cytat: mayagaramond w 19 Sty 2009, 09:29:03
Cytat: magdalinska w 19 Sty 2009, 09:23:12
ale bym chciala nosic rurki..... :( a nie moge  :crying:

masz szerokie biodra? To zaloz dluzszy sweter i buty na wysokim obcasie.
mam wlasnie szersze biodra, mało tego, uda jak serdelki, krótkie nogi+kilka nadprogramowych kg. Jak zaloze dluzszy sweter, to wygladam jak przysadzista Stefa ze szkółki niedzielnej....... do rurek i swetra nawet obcasy nie pomoga ;)

misiaczek187

#156
Cytat: mayagaramond w 19 Sty 2009, 09:29:03
Cytat: magdalinska w 19 Sty 2009, 09:23:12
ale bym chciala nosic rurki..... :( a nie moge  :crying:

masz szerokie biodra? To zaloz dluzszy sweter i buty na wysokim obcasie.

maya z ust mi to wyjęłaś  ;) ja w sumie też jakaś bardzo szczupła nie jestem,ale zakładam rurki bardzo chętnie,nie noszę ich tylko do krótkich bluzek czy sweterków :)

Dodany tekst: 19 Sty 2009, 10:07:14

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 19 Sty 2009, 09:26:59
misiaczek187 ja wlazlam do reserved - jak zobaczylam kolejke 20 osobowa do przymiarzalni zrobilam odwrot ;D usmialysmy sie z ajakas obca dziewczyna, bo zrobila dokladnie to samo w tym samym momencie z ta sama zgroza w oczach :D

A to kolejny powód,poza tym jak widzę te stosy ciuchów na stołach,a kobitki tam grzebu grzebu jak kury to mnie skręca :)

zwierzatko_mojej_mamy

misiaczek187 ja uwielbiam grzebu grzebu, ale jak mam stol to musze przegrzebac wszystko, a zwykle z lewej i prawej mam po 3 babno, ktore mi burza moje ladnie segregowane kupki na "widziane" i "niewidziane" ;D tak to potrafie w ciuchlandach przegrzebac wszystko, ale nie w godzinach szczytu ;P

zdolnosc powyzsza posiadlam, gdy mialam zaprzyjazniony ciuchland, w ktorym jak przychodzily nowe wory o 20.00 to ja dostawalam telefon i szlam jak na impreze ropakowywac worki - co moje to kupowalam ;D ehhh to byly czasy :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

misiaczek187

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 19 Sty 2009, 10:32:28
misiaczek187 ja uwielbiam grzebu grzebu, ale jak mam stol to musze przegrzebac wszystko, a zwykle z lewej i prawej mam po 3 babno, ktore mi burza moje ladnie segregowane kupki na "widziane" i "niewidziane" ;D tak to potrafie w ciuchlandach przegrzebac wszystko, ale nie w godzinach szczytu ;P

zdolnosc powyzsza posiadlam, gdy mialam zaprzyjazniony ciuchland, w ktorym jak przychodzily nowe wory o 20.00 to ja dostawalam telefon i szlam jak na impreze ropakowywac worki - co moje to kupowalam ;D ehhh to byly czasy :D

A może i dlatego,że ja kiedy biorę coś do ręki to odkładając to staram się złożyć,a te babska fru fru wszystkimi ciuchami mnie wtedy opadają ręce i w tył zwrot  :mocking:

ishka82

Ja na wyprzedażach upolowałam tylko koszulkę - T-shirt w Reserved i stanik w Samancie :) Szczególnie z drugiego zakupu jestem zadowolona :D

golinda

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 19 Sty 2009, 10:32:28


zdolnosc powyzsza posiadlam, gdy mialam zaprzyjazniony ciuchland

moja koleżanka ma taki, a ponieważ ma rozmiar mniejszy niż ja (czyli raczej rzadki), to te ciuchy, które jej babeczka zostawia, przynosi mi, bo na nią za duże :)
fajnie, bo ja grzebu grzebu nie umiałam nigdy

misiaczek187

Cytat: golinda w 19 Sty 2009, 19:34:26
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 19 Sty 2009, 10:32:28


zdolnosc powyzsza posiadlam, gdy mialam zaprzyjazniony ciuchland

moja koleżanka ma taki, a ponieważ ma rozmiar mniejszy niż ja (czyli raczej rzadki), to te ciuchy, które jej babeczka zostawia, przynosi mi, bo na nią za duże :)
fajnie, bo ja grzebu grzebu nie umiałam nigdy

ja też nic a nic  :hmm: a mąż jak stoi z boku i na to patrzy to aż go  :padam:

mignon

Ja niestety też należę do grona osób, dla których umiejętność szperania w stercie ciuchów jest tylko marzeniem :thumbdown:. Niestety, nie mam też koleżanki, która zrobiłaby to za mnie :zly:

eva_luna

ja grzebie i grzebie i nic nie znajduje..... albo mysle sobie, ze to szmata, ktos obok to lapie i okazuje sie, ze super ciuch przegapilam... i tak jest zawsze. zaczelam omijac ciucholandy.

konwalia

ja na kolejki do przymierzalni mam sposób- przymierzam w domu i oddają, to co nie pasuje (no w reserved masz 30 dni nawet z przecen), a ciuchy dla P. to już tylko tam gdzie można oddać, jak kupuję mu sama

magdalinska

w sobote w reserved do kasy byla kolejka na 2 godz stania, nawet nic nie szukałam, bo jeszcze by mi sie cos spodobało..... ;)

zwierzatko_mojej_mamy

e h coz z tego, ze umiem se robic grzebu grzebu, jak moge to tylko wykonywac w godzinach 21.30-22.00 ? :D wtedy za malo czasu, a w innych godzinach dostaje pierdolca jak widze wiecej niz 1 osobe na 20 m2 i zarzadzam odwrot :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

misiaczek187

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 20 Sty 2009, 09:53:46
e h coz z tego, ze umiem se robic grzebu grzebu, jak moge to tylko wykonywac w godzinach 21.30-22.00 ? :D wtedy za malo czasu, a w innych godzinach dostaje pierdolca jak widze wiecej niz 1 osobe na 20 m2 i zarzadzam odwrot :D

Zazdrościmy Ci troszkę Zwierzaku  ;) ja to nawet nie mam takiej możliwości,bo na zakupy muszę jechać do Wrocławia albo Poznania więc i w tą i w tamtą mam 100km  :thumbdown: więc rano wyciągam męża w niedziele i pędzę zazwyczaj do Wrocławia dopóki nie ma kolejek i masy ludzi :)

zwierzatko_mojej_mamy

misiaczek187 mozna by bylo, jakby jakies wyniki tego  byly - nie kupilam sobie nic nowego od hmmm pol roku? roku ? :> nie liczac kilku ciuchow, ale kupionych w tarnobrzegu  :rotfl: :rotfl: bo tam ludzi mniej  :rotfl: :rotfl: a przepraszam - w tamtym tygodniu kupilam sobie bluzke, ale bez mierzenia, bo do kasy bylo 0 osob, a do przymierzalni 15, no i butow, ale to w deichmannie noca i tam bylo dosc pusto :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

misiaczek187

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 20 Sty 2009, 11:09:52
misiaczek187 mozna by bylo, jakby jakies wyniki tego  byly - nie kupilam sobie nic nowego od hmmm pol roku? roku ? :> nie liczac kilku ciuchow, ale kupionych w tarnobrzegu  :rotfl: :rotfl: bo tam ludzi mniej  :rotfl: :rotfl: a przepraszam - w tamtym tygodniu kupilam sobie bluzke, ale bez mierzenia, bo do kasy bylo 0 osob, a do przymierzalni 15, no i butow, ale to w deichmannie noca i tam bylo dosc pusto :D

No to aż tak źle nie jest :) ja ostatnio robię delikatny odwyk zakupowy  :crying:

abkasia

 a ja jak widze najpierw mega kolejke do przymierzalni, potem taka sama do kasy, to odechciewa mi sie wszystkich wyprzedazy.. :crazy:

misiaczek187

Cytat: abkasia w 20 Sty 2009, 16:45:22
a ja jak widze najpierw mega kolejke do przymierzalni, potem taka sama do kasy, to odechciewa mi sie wszystkich wyprzedazy.. :crazy:

Też tak mam dlatego staram się robić zakupy w godzinach,w których jeszcze nie ma masy ludzi :)

nionczka

Kupilam sobie sukienke, ktora mierzylam jeszcze w ciazy i ktora nie nadaje sie do karmienia piersia. Nie wiem kiedy i gdzie ja bede nosic :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

eva_luna

Cytat: nionczka w 29 Sty 2009, 14:09:43
Kupilam sobie sukienke, ktora mierzylam jeszcze w ciazy i ktora nie nadaje sie do karmienia piersia. Nie wiem kiedy i gdzie ja bede nosic :-)

Nionczka, to tak jak ja :) Chociaz ja swoja wciagnelam w piatkowy wieczor, jak mnie maz z domu na babski wieczor wygnal :)

mayagaramond

A do mnie czoraj przyszly ciuchy z H&M, czesc odsylam, czesc zostaje: dwa dlugie swetry, fuksjowa spodnica i bluzka.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"