Wyprzedaze!

Zaczęty przez siog, 27 Gru 2008, 18:12:18

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

tachogti to ide!!! :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

tachogti

No ja tez muszem!!! W drodze z sosnowca tam wparowalam biegiem ale nie mialam czasu mierzyc  :bye2:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

eva_luna

a ja w re bylam wczoraj, wybor jakos maly i te przeceny tez nie rozpieszczaja...

golinda

Cytat: tachogti w 08 Sty 2009, 11:09:20
W zarze daja  dzinsy za 70 zl!!!!! :)

miała któraś kiedyś dżinsy z zary?
do którego prania wyglądają w miarę?

adrianna79

ja mam jedna pare chyba z 5 lat i jak do tej pory wygladaja spoko.

Dodany tekst: 08 Sty 2009, 18:10:14

chyba sama pojde zobaczyc co tam "daja"

riannka

Cytat: golinda w 08 Sty 2009, 18:08:20
Cytat: tachogti w 08 Sty 2009, 11:09:20
W zarze daja  dzinsy za 70 zl!!!!! :)

miała któraś kiedyś dżinsy z zary?
do którego prania wyglądają w miarę?

ja mam ok 2 lat, nie liczyłam ile razy prałam ale nadal wyglądają ok. :)

zwierzatko_mojej_mamy

ja tez mam jedne i trzymaja git ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zosia2007

Cytat: golinda w 08 Sty 2009, 18:08:20
Cytat: tachogti w 08 Sty 2009, 11:09:20
W zarze daja  dzinsy za 70 zl!!!!! :)

miała któraś kiedyś dżinsy z zary?
do którego prania wyglądają w miarę?
ja mam - kupilam w tamtym roku na wyprzedazy za 90 zl, piore non stop w pralce i nadal ok

tachogti

Bylam w zarze i co fajniejsze dzinsy nie przechodza przez moje wielkie udziska albo wygladam jak baleron :(
A jak biore np rozmiar 42 to 5 kilo kartofli w pasie bym mogla jeszcze nosic - zycie jest niesprawiedliwe, skad ja wezme takie chude nozki???
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

zwierzatko_mojej_mamy

tachogti ja zawsze kupuje te z 5 kilogramami zapasu i zwezam caly klin w dupie ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

tachogti

zwierzatko ja sie przejade w weekend do reserved jeszcze i h&m oni maja ciuchy bardziej do moich wymiarow  ;) z klinem mam chyba 4 pary spodni  :blush:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

zwierzatko_mojej_mamy

tachogti najlepsze spodnie pod wzgledem proporcji udowo-dupnych mam z ESPRITA - tam sie wybierz!! :D na nich zawsze moge liczyc - bez poprawek pasuje duzo fasonow ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

konwalia

Cytat: tachogti w 09 Sty 2009, 11:41:00
Bylam w zarze i co fajniejsze dzinsy nie przechodza przez moje wielkie udziska albo wygladam jak baleron :(
A jak biore np rozmiar 42 to 5 kilo kartofli w pasie bym mogla jeszcze nosic - zycie jest niesprawiedliwe, skad ja wezme takie chude nozki???

dzięki, że nie tylko ja tak mam- zachęcona waszymi opowieściami pojechałam, mierzę rurki i tragedia- wyglądam jak w  grubej rajstopie, nie wiem na kogo oni szyją,miałam jedne noremalne rurki z gapa, ale sie przetarły  :crying:

przymierzam sukienkę- niby mi za lużna, a cycki w miejscu na cycki mieszczą się w połowie, druga w częsci brzusznej,
mojej siostrze łatwiej tam coś dopbrać, tylko że waży 46 kilo, a ja.....

isabelles

Cytat: konwalia w 09 Sty 2009, 16:27:45
przymierzam sukienkę- niby mi za lużna, a cycki w miejscu na cycki mieszczą się w połowie, druga w częsci brzusznej,
mojej siostrze łatwiej tam coś dopbrać, tylko że waży 46 kilo, a ja.....

Mam podobne dościadczenia. Pewnie jak większoś dziewczyn mam inny rozmiar na górze inny na dole - na górze o rozmiar mniejszy. Ostatnio szukałam sukienki na ślub znajomych - i co bardzo mnie zastanawia to właśnie na plecach sukienki nie mogłam dopiąć (dół pasował idealnie) a była w rozmiarze "dolnym" czyli powinnam się zmieścić bez problemu. Ale to byla chyba jakaś chińska rozmiarówka :)

konwalia

Cytat: isabelles w 09 Sty 2009, 16:41:44
Cytat: konwalia w 09 Sty 2009, 16:27:45
przymierzam sukienkę- niby mi za lużna, a cycki w miejscu na cycki mieszczą się w połowie, druga w częsci brzusznej,
mojej siostrze łatwiej tam coś dopbrać, tylko że waży 46 kilo, a ja.....

Mam podobne dościadczenia. Pewnie jak większoś dziewczyn mam inny rozmiar na górze inny na dole - na górze o rozmiar mniejszy. Ostatnio szukałam sukienki na ślub znajomych - i co bardzo mnie zastanawia to właśnie na plecach sukienki nie mogłam dopiąć (dół pasował idealnie) a była w rozmiarze "dolnym" czyli powinnam się zmieścić bez problemu. Ale to byla chyba jakaś chińska rozmiarówka :)

ja jestem raczej standardowa "inaczej" noszę stanik 65F  :aaaa: później się kurczę, a potem mam wielkie uda i dalej dość chude łydki

generalnie nie mam problemów z zakupem góry, doły to mój odwieczny problem

na wyprzedażach troche kupiłam:
kozaki w monnari,
płaszcz w reserved
3 golfiki krótki rękaw reserved
2 bluzki też rezerved

i pełno rajstop w gattcie


sunflowerka

Dziewczyny, a jest jeszcze wyprzedaż w reserved? to jeden z moich ulubionych sklepów, wiec liczę że coś uda mi się wybrać. Choć po ostatnich przejściach na wyprzedażach w markecie, to nie wiem, czy mam za bardzo ochotę.
W środę byłam zmaterializować prezenty urodzinowe. Plan był ambitny - kupię sobie masę ciuchów na wyprzedaży. Ale nie udało mi się kupic nawet jednej rzeczy :crying:Nic mi się nie podobało, myślałam, ze mnie szlag trafi. Jak już sobie coś wybrałam, to nie było mojego rozmiaru, albo na mnie po prostu nie pasowało. Ogarnęła mnie taka chandra, ze już się prawie rozpłakałam. We wszytskim wyglądałam tragicznie, już nie mogłam patrze w lustro.
Cale szczęście, ze weszłam do Daglasa i zaraz sprzedawczyni poleciła mi wodę perfumowaną, która akurat mi się spodobała i sobie ją wzięłam. Woda tez z wyprzedaży i jeszcze na dodatek trafił mi się balsam w prezencie:) Gdyby nie to, to chyba miałabym depresje do końca tygodnia.

konwalia

byłam w dwóch, w pierwszym kupiłam prawie wszytsko, w drugim tylko jeden golfik więc jak trafisz

Chermelle

Cytujproporcji udowo-dupnych

nowe słownictwo - bezcenne  :P

sunflowerka

No i byłam dzis w tym Reserved. Ludziów jak mrówkow, najpierw mega kolejka do przymierzalni, a potem druga taka sama do kasy.
Ale co Reserved to reserved. tam sobie zawsze coś wybiorę. I na dodatek  wyprzedazach nie zalują M-ek i 36/38, a wiekszosci butikow jest z tym problem.
Kupiłam sobie sweterek (az 39zł:]), bluzkę (az 15 zl) i biustonosz (az 12 zł;})
Jestem zadowolona.
Już więcej po wyprzedażach nie łażę, bo to jest bardzo wykańczające.

konwalia

Byłam znowu w reserved- nabyłam między innymi jeansy- proporcje udowo dupne dużo lepsze niż z zary, cena niestety ta sama, a jakość?- to moje pierwsze spodnie z tego sklepu

bagietka12

ja tez obkupiłam sie w staniki w reserved :D za smieszne pieniądze :D po 12 i po 15 zł  :jupi:

tachogti

Tez nabylam dwie pary dzinsow w reserved  :jejeje: i dwa staniki w h&m, tym razem "dorosle" bez hello kitty i snoopiego  :blush:
a zaraz wychodze (hopefully) nabyc sukienke na slub kolezanki do camaieu i cos moze jeszcze, bo mam zarazerwowane 7 sztuk odziezy :P
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

sunflowerka

Konwalia ja jakoś nie umiem sobie nigdy wybrać żadnych dzinsow w reserved. Natomiast mój facet już od jakiegoś czasu nosi dżinsy tylko tej firmy. Nie są może jakiejś super jakości (to nie levisy czy wranglery) ale za tę cenę...

tachogti

Nabywania ciag dalszy, tym razem camaieu: wiosenny plaszczyk w krateczke  :jupi: bezrekawnik z golfem cienki, bluzeczka, koszulka z AC/DC  :rotfl: i kiecka na slub kolezanki  :dance: taka o : http://www.camaieu.fr/po/mode/collections/collection.asp?collection_id=180&pos=4
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

emcia

z wyprzedaży wyszłam z jednym szaliczkiem dziurkowanym w kolorze brudnego różo-fioletu
mierzyłam fajną, wąską sukienkę w rozmiarze 38 , bez ramiaczek, rdzawa połyskujaca, dół spoko nawet, a góra odstawała z 5cm, a przeciez mi biustu przybyło

mój tekst do męża "trzeba by ją zwężąć"
tekst męża do mnie "trzeba by przytyć"

no i nie kupiłam ze strachu przed przytyciem