cesarka? "pure nature"? znieczulenie?

Zaczęty przez vobi, 20 Maj 2008, 15:59:22

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

goga

o kochana - nie nie - ja już to przeżyłam - pamiętaj :)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

panikarola

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 20 Maj 2008, 22:18:12
panikarola no myslisz, ze co cytowalam ? :> tylko nie kazdy by zrozumial, to zmienilam ;D

hi, hi, no ja mysle ;D
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

marax

kosmici zrobili by na tobie wrazenie ??? w tym stanie?? obecnosc meza w tej fazie ma juz chyba duzop mniejsze znaczenie

goga

ale w jakim stanie ???  świadomośc mam zachowaną i nie chcę ani kosmitów ani chłopa gapiącego się w moje krocze, koleżanka rodziła przy grupie studentów i mówiła że było to dla niej straszne przeżycie - kilku obcych facetów gapiących się jej w .....  marzyła tylko o tym ,żeby sobie poleźli w cholerę
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

jestynka

Cześć Dziewczyny
przepraszam, ża Wam się wcinam w wątek ,ale widzę że jest Was tutaj dużo :)
otóż nie mogę zdobyć hasła :( dlaczego teraz tak jest? nie było mnie tydzień i kompletnie nie wiem o o co chodzi :(
Jeśli ktoś może wysłać mi na meila będę wdzięczna :)
justyna114@tlen.pl
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

no jak sie wybiera kliniki am to cos za cos :) studenci musza sie gdzies nauczyc.

marax

mi by to chyba malo rpzeszkadzalo ,jakos w kwesti swojej cielesnoci nie mam oporow zadnych. niech sobie patrza

goga

ano muszą muszą :) tylko każda się zastanawia czemu na niej :) i jeszcze jak przystojni byli to już całkiem źle he he, chciała by się im zaprezentować z jak najlepszej strony a tu im dooopę pokazuje :)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

marax

te studia TROCHE zmieniaja punk widzenia spokojnie mozna ostac pozniej tancerka gogo cialoprzestaje byc tematem tabu

goga

chciałabym cię zobaczyć jak tańczysz przy rurze hi hi
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

marax

no nie chcialabym tylko zeby moi kumple patrzyli mi sie miedzy nogi bo to juz troche malo zabawnie


goga

eee to byś się tylko gięła, a poza tym widziałam twoje fotki z panieńskiego ;)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)


goga

a ta seksowna diablica to kto był?? duch św :)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

twinnie77

Ja chciałabym urodzić naturalnie, najlepiej bez nacięcia i pęknięcia, chociaż wolę być nacięta w razie w.
Masaż krocza też uskutecznię z pomocą męża :P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

ciekawa dyskusja, nie powiem :)
ja na pewno chce rodzic z mezem - miedzy nogi nie bedzie sie gapil, ma siedziec przy glowie i mi pomagac. Wiem juz teraz, ze bede czula sie duzo pewniej i duzo bezpieczniej. Byle tylko nie zemdlal zaraz na poczatku ;) aha, no i zadnych aparatów i kamer, zdjecia porobi sobie pozniej jak razem z dzieckiem dojdziemy do siebie.
W porodzie naturalnym najbardziej boje sie nacinania krocza, ze tak jak napisala maraxela, pozniej moga wystapic rozne problemy typu nietrzymanie moczu itp.
CC - nie wiem, w tym boje sie ze pozniej tak jak brawurka bede do siebie dochodzic tydzien.... poza tym po cc nie ma u nas "jedynek", tylko po naturalnych, a ja chcialabym zeby mnie maz odwiedzial jak bede jeszcze lezec, a nie dziecko pokazywac mu przez okienko.....
ZZO - jak mam byc oglupiala to chyba nie chce....
wiec jaki wniosek ? dalej nie wiem :)

vobi

Cytat: maraxela w 20 Maj 2008, 21:27:48
jakbym nie widziala to bym myslala ze to jakas mega akcja najgorsza w moim zyciu- widzialam i sie nie wystraszylam nie jest zle:)a nawet mi sie ciazy zachcialo i tona porodowce :) wiec spokojnie
maraxela, miod mi lejesz na serce, wydrukuje ten post, powiesze na scianie i bede czytac za kazdym razem jak bede wpadac w panike  :D   

konwalia

Magdalinska po zzo nie będziesz ogłupiała. Po to podaje się znieczulenie w kręgosłup, aby tego uniknąć. Pochodne morfiny podaje się dożylnie i to ogłupia.

Ale np moja siostra stwierdziła, że za nic w świecie nie dałaby sobie założyć zzo, bo ma zrosty na kręgosłupie i pamięta to kłucie jak miała zap.opn mózg.

Dziewczyny, trzeba też pamietać, że po założeniu zzo nie ma już prysznica czy wanny, jak silne będzie to znieczulenie zależy już tylko od anestezjologa. Generalnie rodząca powinna co nieco czuć, wtedy łatwiej wspólpracuje.

zuzia

Cytat: konwalia w 21 Maj 2008, 10:44:16
Dziewczyny, trzeba też pamietać, że po założeniu zzo nie ma już prysznica czy wanny
???

konwalia

Jak mam taką nikłą nadzieję, że jak już będę w ciąży, to moja koleżanka będzie już po specjalizacji z gin-poł.

zuzia

Cytat: konwalia w 21 Maj 2008, 10:51:40
Jak mam taką nikłą nadzieję, że jak już będę w ciąży, to moja koleżanka będzie już po specjalizacji z gin-poł.
moja koleżanka była ostatnio u pana, który na drzwiach miał napisane "ginekolog - położnik" i powiedział, że "ja to ciąży nie prowadzę".  :o

magdalinska

Cytat: konwalia w 21 Maj 2008, 10:44:16
Magdalinska po zzo nie będziesz ogłupiała. Po to podaje się znieczulenie w kręgosłup, aby tego uniknąć. Pochodne morfiny podaje się dożylnie i to ogłupia.
cos tam byla mowa wczesniej, ze oglupia... to juz nie wiem   :hammer:   w kazdym razie na razie nie rodze, wiec nie mam problemu :)

jo_miekka

Ja chciałabym naturalnie. Jakos tak, po prostu. Lubię wiedzieć, co się ze mną dzieje, nawet jeśli boli. Moja Mama obserwując przez lata moje bóle miesiączkowe, twierdzi, że dla mnie poród nie będzie dużym zaskoczeniem... :o  Ale wiadomo tu sobie teoretyzujemy, a  w praniu może być zupełnie inaczej.
Cesqrki bym nie chciała, Brawurka tu pisała, jak to wygląda, podobne realcje słyszałam od znajomych. To ejst operacja jednak. Natura jakoś tak to wszystko pomyslała i myslę, że warto na nia się zdać. Nie my pierwsze i nei osatatnie. Miliardy kobiet sobie poradziły! :)

konwalia

Dokładnie jo, tylko dla mnie naturalnie znaczy też bez cięcia tyłka, a z tym w szpitalach juz gorzej.