makijaz próbny rilli nowe zdjęcia

Zaczęty przez rilla, 14 Maj 2008, 13:53:42

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rilla

ale ja nie wpsomniałam o różu!!!! i babka w to poszła;( powiedziałam beże, naturalne, grafit

rilla

a fryzure zostawiam... tylko powiem, żeby było gładko i niżej




gioseppe

ojoj :)
toż to jakiś pył gwiezdny a nie grafit :)
trzeba bylo powiedziec Sstalowy, moze by zakapowala o jaki odcien szarosci chodzi ;)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

rilla

w sobotę ostatnia próba,jak nie to będę malowała się sama... będę błagala, żeby tak wysoko nie były te cienie:(

a co z wlosami? eh nie wiem juz...

golinda

fryzurka ładna, tylko z przodu tak strasznie zwyczajnie
ja nadal jestem za tym, że powinnaś spróbować granatu z grafitem i ecru

panikarola

te wlosy to niezle, tylko wez moze troche przod niech ci podniesie bardziej. a a tylu podoba mi sie ta strona jakby z loczkiem, a ta z ta bulka niekoniecznie. musi byc bulka? ty masz welon?

ale mna sie nie sugeruj, bo ja sie znam na stylizacji jak kura na pieprzu.

a ty nie masz mozliwosci, zeby pani powiedziec, ze ten makijaz brzydko i niech maluje od nowa? bo ja tak moglam na probnym.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.


importerka2008

hm... co by tu napisać, żeby wyrazić to, co mi przychodzi do głowy...  ???
makijaż bezapelacyjnie weg.
fryzura... pomysł jest niezły, wykonanie gorsze. Przód wydaje mi się niedokończony, nieprzemyślany. Tył wygląda dużo lepiej, ale faktycznie spróbowałabym go zrobić niżej.
Nie łam się. Ja chciałam mieć na głowie fale z lat dwudziestych, miękkie i naturalne i makijaż z mocną kreską, delikatnymi ustami. Miałam zdjęcia i pokazywałam palcem. Wyszłam z czymś, co może by wyglądało jak fale, gdyby nie było sztywne jak wykrochmalona pościel i z makijażem a'la porcelanowa lalka. A w kieszeni miałam 140zł mniej.
Olałam miejscową fryzjerkę i szukam 50km dalej, byle wyglądać dobrze.
Masz jeszcze czas, wszystko się rozwiąże  przytul przytul przytul

elve

rilla84 na makijażu się nie znam, ale ufaj dziewczynom

Co do fryzury, wybacz, że to napiszę, ale dobrze nie jest. Koncepcja gładkiego koka bez loczków mnie jak najbardziej przekonuje, pozostaje tylko przekonać fryzjerkę, zeby zrobiła DOKŁADNIE to o co prosisz, a nie to co jej się wydaje!
Kurcze, to takie trudne?! Ja też dałam jesne wskazówki, a wyszło jak wyszło.

Tak mi się jeszcze przypomniało: przy gładkich kokach, przód powinien też być gładki. A tobie się puszy (mnie też tak się robi przy kokach). To chyba trzeba czymś zasmarować, albo jakoś naciągnąć... no nie?

rilla

ja miałam jakieś gorące wałki, później wyszły mega skręty i dlatego powychodziły te końcowki... ja chcę gładki węzeł nisko, w takim się dobrze czuję... będę szukała i próbowała nadal!

zosanka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

mayagaramond

Twoj makijaz przypomina ten ktorym uszczesliwila mnie pani z douglasa: wygladalam jak, cytuje H. : "pomalowany trup"...

Fryzura - z tyl wyglada to dosc niestabilnie, nie jest zle, ale mam wrazenie, ze jak poskaczesz to sie rozwali. Zajrzalam do Twojego watku o fryzurze, ale nie znalazlam tam "wzoru" Twojej fryzury. Jakie zdjecie pokazywalas fryzjerce? Ja pokazuje tez anty-przyklady, czyli podobne fryzury, ktorych na pewno nie chce.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

magdalinska

hmmm tez sie znam jak kura na pieprzu :) ale nawet ja uwazam, ze makijaz zdecydowanie za jasny.... co do fryzury - tył od biedy byłby, tylko te wystajace loczki pochowac!!

inkageo

Ojojoj :( Przypomina mi się mój koszmar próbno-przedślubny.. Makijaż zdecydowanie Cię szpeci, zamiast dodawać uroku.. A może zrezygnować z kolorowych cieni i wymodelować oko kreską i tuszem do rzęs? Będzie naturalnie i ładnie?
Imagine there is no hate

mayagaramond

A przad moze taki jak u cherlize?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Przód Charlize super :) Na tej pierwszej fotce.
Imagine there is no hate

mayagaramond

#94
Cytat: inkageo w 15 Maj 2008, 20:07:31
Przód Charlize super :) Na tej pierwszej fotce.

niestety  nie moga za chiny znalezc tylu, ale stawiam na kok tuz nad karkiem.

A jednak nie, to banan:

http://www.beautifulhairstyles.com/formal/updos/charlizetheron.html
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

anawar

#95
Cytat: inkageo w 15 Maj 2008, 20:02:33
A może zrezygnować z kolorowych cieni i wymodelować oko kreską i tuszem do rzęs? Będzie naturalnie i ładnie?


ja również uważam, że to dobry pomysł.. pewnie dlatego, że sama się tak maluję.. myślę jednak, że do tak dużych oczu jak Twoje czarna kreska na powiece będzie idealna :D

dagi

Te makijażystki to są grosza nie warte! Jak można sknocić makijaż jak ma się takie fajne duże oczy do umalowania, przecież wystarczyłoby coś delikatnego i byłoby super. Żadnych róży i fioletów! Rilla wierzę, że uda Ci się trafić w końcu na kogoś kompetentnego.
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

rilla

Cytat: mayagaramond w 15 Maj 2008, 19:49:55
Twoj makijaz przypomina ten ktorym uszczesliwila mnie pani z douglasa: wygladalam jak, cytuje H. : "pomalowany trup"...

Fryzura - z tyl wyglada to dosc niestabilnie, nie jest zle, ale mam wrazenie, ze jak poskaczesz to sie rozwali. Zajrzalam do Twojego watku o fryzurze, ale nie znalazlam tam "wzoru" Twojej fryzury. Jakie zdjecie pokazywalas fryzjerce? Ja pokazuje tez anty-przyklady, czyli podobne fryzury, ktorych na pewno nie chce.

pokazywałam kok nad karkiem, bardziej hm węzel... a wyszedl poprzeczny banan:/

zrobilam sobie taki reset wczoraj, ze poobijalam sie o wszystkie sciany w Katowicach chyba wracaja na nogach z N do domiu:)

magdarynka

Cytat: dagi81 w 16 Maj 2008, 08:25:14
Te makijażystki to są grosza nie warte! Jak można sknocić makijaż jak ma się takie fajne duże oczy do umalowania, przecież wystarczyłoby coś delikatnego i byłoby super. Żadnych róży i fioletów! Rilla wierzę, że uda Ci się trafić w końcu na kogoś kompetentnego.
Wlasnie tak ogladam i to samo przyszlo mi do glowy, jak mozna takie ladne oko tak upitolic  :o Rilla trzymaj sie i probuj dalej
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

jak można tak schrzanić makijaż na tak ładnej dziewczyie!!! z fryzury da się jeszcze coś zrobić, bo to podchodzi trochę pod ciotkę klotkę ale widać że fryzjerka umie robić różne rzeczy... ale makijaż to porażka, moim zdaniem jest zdecydowanie za jasno na powiekach, powinien tam być taki ciemniejszy grafit żeby wydobyć jeszcze dodatkowo kolor twojej tęczówki a nie takie róże i fiolety