makijaz próbny rilli nowe zdjęcia

Zaczęty przez rilla, 14 Maj 2008, 13:53:42

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

kolejny makijaż to niestety kolejna porażka


co do fryzury .... to z przodu ZERO efektu
ale ... tył mi sie podoba :) jupi jupi

kathrines

Jak dla mnie makijaż powinien być mocniejszy, nie bardzo mi się podobasz w takich pastelach. Podkreśl te piękne ogromniaste niebieskie oczy. Spróbuj może zupełnie czegoś innego, do tej pory stawiałaś na jasne cienie a może warto wypróbować ciemniejsze?
Makijaże próbne kosztują a Ciebie zniechęcają efekty końcowe. Może masz koleżankę, która chętnie na Tobie poeksperymentuje. Wkleisz fotki i ocenimy w jakim kolorze cieni najlepiej wyglądasz?

zwierzatko_mojej_mamy

Kasia to jestesmy we frakcji podobajacego sie tylu - zastanawiam sie powaznie, czy sobie takiego tylu nie machnac ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kasia

zwierzatko_mojej_mamy to całkiem niegłupi pomysł

mi sie ten tył bardzo podoba, oczywiście zakładając że w dniu ślubu bedzie bardziej dopracowany i staranny :)

zwierzatko_mojej_mamy

Kasia dokladnie z tym zalozeniem ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

maroonbug

Rilla kochana! Nos do gory, teraz jest czas na dzialanie a nie zmartwienia...I jest go sporo wbrew pozorom. Chodz na probne i jak Ci sie nie bedzie podobac, to pros o poprawe- do skutku, Inaczej nie plac i juz. Wiem ze to ciezko sie wyklocac z uslugodawca, sama mam z tym klopoty, ale jak za cos placisz, to nie daj sie zbyc.
Makijaz nr. 2 jest jeszcze gorszy od pierwszego. Fryzura bylaby ok, pod warunkiem, ze mialabys wygladzone wlosy z przodu. Moze kluczem do sukcesu jest powiedzenie, ze chce sie mocno i ciemno podkreslic oprawe oczu, bez minipejzazu na powiece? Moze wtedy wyjdzie lepiej...
Bo u Ciebie wlasnie chodzi tylko o podkreslenie linii oka, nic tam nie trzeba modelowac, otwierac, podnosic i tuszowac...

rilla

dzieki dziewczyny:)
umówiłam się na 10 30 jutro rano z kolejna Panią. Tym razem sama rozmowa była miła! Pani miała niedawno ślub i rozumie ten problem:) i była ładnie, delikatnie pomalowana... zobaczymy jutro...

A na fryzurę umówiłam się tam gdzie polecała mi cumberland, drogo ale zobacyzmy, ale to dopiero w środę... a jak będzie źle, to wrócę do tej pierwszej:)

mika

Rilla no i tak trzymać, wszystko będzie dobrze :D

zosanka

rilla84 trzymam kciuki. Wszystko bedzie dobrze :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

sznapkowa

Kurcze drugi makijaż niestety makabryczny. Fryzura - wybacz ale to wygląda jakbyś się sama uczesała nie patrząc w lustro. Poza tym mam wrażanie że to się zaraz rozleci. Co do makijażu to już wszystko zostało napisane - tylko naturalne kolory i do tego matowe cienie - ewentualnie w kąciku oka odrobinkę perłowego. I żadne róże !! To nie jest twój kolor. A włosy - ja bym ci proponowała je wyprostować i zaczesać zwykłego kucyka- na gładko ale lekko podnieść przód (ewentualnie kitkę delikatnie zawinąć w taki koczek jak mają baletnice - prosto ale gustownie). Koło kitki można wpiąć kwiat.
Nie wiem jak można spierd.... makijażem taką ładną twarz- ładne rysy, ogormne oczy ...

Ja mam zieloną tęczówkę, tendencje do worków pod oczami a próbny makijaż miałam fioletoto brązowy - wyszło rewelacyjnie. A bardzo się bałam że będzie marnie.

rilla

#110
zostaje tak.. na zdjęciach prawie nie widać, ale jest delikatny. Ładnie się w nim czuję, a Pani makijażystka super! szczególnie zakryła mi bliznę na szyi... nie szukam dalej



wrobelek0403

ja to jestem laik kosmetyczny, ale IMO wygladasz b. ładnie :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


inkageo

Imagine there is no hate

jo_miekka

rilla84 no nareszcie! Bardzo ładnie.
Chociaż chętnie pomalowałabym Cię sama. masz taką ciekawą twarz...

wis

Ślicznie :)
Jakie Ty masz piękne oczy  :flowers:

rilla

uff Pani mówila,że "dopiesci" oczy... ale bardzo uważała, bo ja już miałam chyba panike w oczach:D i przede wszystkim super zakryła mi bliznę na szyi...

mika

Rilla no ekstra :D bardzo mi się podoba :D

wis

I właśnie o to chodzi, masz się dobrze czuć w makijażu, ba, masz zapomnieć, że go masz :)
Powinien zatuszować to co trzeba i podkreślić urodę. A ten właśnie na taki wygląda :)

rilla

na prawdę, może tak być? może jeszcze dodać troszkę ciemniejszego w zewnętrznych kącikach? chociaż ja bym tak dzisiaj mogla iść.. no oprócz tego loczka za uchem:D


mika

pewnie że tak może być jest super

mika

cholera przez to pisanie rozmazałam lakier na paznokciach jescze raz musze malowac

rilla

hehe to bardzo mi przykro, że przez emnie:) to miłego ponownego malowania:)

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"