makijaz próbny rilli nowe zdjęcia

Zaczęty przez rilla, 14 Maj 2008, 13:53:42

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rilla

mnie się średnio podobam, nie maluję się raczej i dziwnie się czuje... kolor wyszedł bardziej fioletowy,    N. ma bardziej żywy kolor krawaty, ale Pani powiedziała, że tak będzie lepiej:/

i rzęsy dla mnie za mocno...


mika

moim zdaneim oczy za bardzo się świecą chyba lepszy byłby matowy cień, usta bardzo ładne, rzęsy też, chyba lepszy bybły bardziej intensywny kolor cienia bo masz intensywny kolor tęczówki i słabo go widać

rilla

te zdjęcia z błyszczącym są z lampą błyskową... Pani nakładała najpierw matowe ale wyglądało nijako:/ chyba pójdę w jeszcze jedno miejsce na próbny

maroonbug

A ja nie widze zdjec...tylko te czerwone krzyzyki, kurka wodna!

magda_ok

A sprobuj zrobic cos przy lepszym oswietleniu, ze swiatlem dziennym.. bo jak te zdjecia maja tak malo kontrast to ciezko ocenic - z lampa cien sie blyszczy a bez lampy nic nie widac..


magdarynka

Sliczne oczy, mniam ;) Chyba powinnas miec bardziej zmatowiona buzie. Kolor cieni ladny ale dla mnie gryzie sie z kolorem oczu, poszlabym bardziej w sliwkopodobne lub jesli juz roz ( ??? ) to brudny roz pomieszany z bezem i brazem
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

rilla84 moim zdanie makijaż całkowicie nie do Twojego typu urody

powiem sczzerze ze ten makijaż jest porównywalny do tego pierwszego ze_nitki i perwszego marchewki wrrrrrrrrrrrrrr


golinda

mnie też się nie podoba
w ogóle cienie śliwkowe, wiśniowe etc. są dla brunetek o ciemnych oczach
z twoimi się wyraźnie gryzą
no i zbyt perłowy



rilla

to jaki kolor według was byłby najlepszy? będę mieć różowe kwiaty i chciałam iśc w ten kolor...

zosanka

mi sie wydaje ze jest za rozowo. moze powinnas miec pomieszane kolory- w zewnętrznych kącikach jakąś śliwkę lub grafit a resztę bardzij brudny róż. Zobacz może mój próbny makijaż- ja nie miałam tekiego jednolitego koloru. Rzęsy mi się wydają w porządku
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

Kasia

rilla bez ogródek napiszę ci że wygladassz jak ruska baba

na zdjeciach z sesji narzeczeńskiej widze ładna delikatną dziewczyną

a tutaj towarzyszke Tamarę ;)

rilla

wiem, widze;( i tak nie chce:(
tylko gdzie ja teraz cos znajde;(
dobrze ze ta stowe kupilam sobie blyszczyk i baze pod oczy:)

Angie

rilla84 mi się wydaje, że bardziej matowe i bardziej śliwkowe cienie i powinno być ok.

rilla

ale ja nie chce wlasnie sliwkowych... wiec chyba poprosze o jakies jasne i tyle

golinda

Cytat: Kasia w 14 Maj 2008, 14:17:51
rilla bez ogródek napiszę ci że wygladassz jak ruska baba


racja!

myślę, że jeśli chodzi o kolory, to wybierz coś zimnego, grafit  z granatem i delikatnie czarnym podkreśli kolor oczu, w kącikach jasny (np. ecru)
tylko nie śliwka, nie do tego koloru oczu!

zosanka

#18
rilla84 nie musisz miec sliwkowych calych- wystarczy ze te zewnetrzne kąciki zaakcentujesz

pisząc śliwka miałam na myśli taki bardziej bakłażan :) taki fioletowy ciemny, przechodzący w grafit
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

golinda

rilla! nie słuchaj ich! tylko nie śliwka!

weź sobie wyobraź, że zakładasz śliwkową bluzkę do niebieskiej spódnicy  - bazar jak się patrzy!

rilla

hm ja fioletowego nic nie mam w szfie, bo nie lubie... ale kapa:( za dwa tygodnie slub i taka wtopa, dzwonie sie umowic do salonu gdie mam jutro probna fryzure , moze tez mnei umaluja

rubin04

Rila - a z jakiego miasta jestes?

Moze lepiej zrobic jakis neutaralny makijaz..
jany bez albo cos.. Bo ten róz nie bardzo.. moze dlaetgo ze perłowy.. a podobno na takie ookazje perłowe dobrze nie wygladają..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

Znalazłam jeden swój - własnoreczny - fiolet+róż - no i matowy jest :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Na tym zdjęciu nie jest źle, ale na pozostałych gorzej.. Rzęsy są super. Może rzeczywiście grafit? Ale nie taki wpadający w niebieski.
Imagine there is no hate

mary

Myślę, że rzęsy są ok. Tylko kolor cieni do powiek nie za bardzo dopasowany. Coś delikatniejszego chyba bardziej będzie pasować do Ciebie :)