ciachnac ale jak?

Zaczęty przez mayagaramond, 05 Maj 2008, 22:30:01

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

Nie ma zmiluj ide w sobote do fryzjera, bo na glowie juz od tygodnie nie ma fryzury sa wlosy ;D

Kusi mnie bob katie holmes, lub raczej a la bob, bo az takiego krotkiego nie chce. Albo cos takiego jak z reklamy briliant brunette:

Boje sie jednak, ze stchorze i znow podetne tylko koncowki...
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Zrób się na Katie :) Ale fajnie :)
Imagine there is no hate

mayagaramond

Cytat: inkageo w 05 Maj 2008, 22:47:27
Zrób się na Katie :) Ale fajnie :)

Cignie mnie juz od pol roku...ale sie cykam, nie chce chodzic w papierowej torbe na glowie przez nastepne 4 tygodnie ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

mayagaramond daj fotke z przodu to Cie przerobie ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

#4
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 05 Maj 2008, 22:52:00
mayagaramond daj fotke z przodu to Cie przerobie ;D

ok, poszukam jakies na ktorej ladnie wygladam (tzn. postaram sie znalezc ;D)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

Cytat: dodaa84 w 05 Maj 2008, 22:59:13
maya, ciachnij sobie włosy, a co!

latwo mowic, mam wreszcie dluzsze wlosy od H.  ;D (z przedu nie widac, bo sa/byly wycieniowane, ale z tylu siegaja mi do polowy plecow)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 05 Maj 2008, 23:16:44
aaaand here it comes:


lol lol lol lol

musze byc dluzsze, bo mam ryjowke jak ksiezyc w pelni ;D

zwierzak - dla ciebie oczywiscie piwo  :drunk: :drunk: :thx: :thx: :thx: :thx: :thx: :thx:

umre zaraz ze smiechu, mam taka brudna twarz lol lol lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

mayagaramond aaaand now - with tom cruise!! :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

tyyy - stanika chyba nie dobralas ;P
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 05 Maj 2008, 23:27:21
tyyy - stanika chyba nie dobralas ;P

dobralam, ale zapomnialam go wypchac lol lol lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

goga

zwierzatko_mojej_mamy ja chce takie z Patrickiem - zaraz mnie brzuch przestanie boleć  ;D
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

inkageo

Imagine there is no hate

mayagaramond

chcialabym jeszcze to z bradem, ale nie mam pasujacej foty: :D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

mayagaramond oczywiscie ze jest ;D

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 05 Maj 2008, 23:53:28
mayagaramond oczywiscie ze jest ;D

zwierzak jestes the best!!!!!!!!!!!!!!!  :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

jupi jupi jupi jupi
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

mayagaramond maz by sie ucieszyl, jakby wiedzial, ze to Twoja twarz, ze zdjecia, na ktorym podpisujesz akt malzenstwa :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 05 Maj 2008, 23:55:19
mayagaramond maz by sie ucieszyl, jakby wiedzial, ze to Twoja twarz, ze zdjecia, na ktorym podpisujesz akt malzenstwa :D

lol lol lol lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mika

o ja Cie co mnie ominęło lol lol lol lol ciachaj się Maya na Katie!!!!!

magdalinska

 what  what  what  ;D zwierzak - jestes wielka!!!!  :D
maya - swietnie, ciachnij!! ja tez cos musze zrobic ale jeszcze nie wiem co, jak sie namysle to tez poprosze zwierzaka o zdjecie  :D

brawurka

miałąm dzis taki wątek zakładać:) musze obciąć włosy krócej, może jak będą lżejsze to nie będą tak wypadały. mam jeden warunek, muszą być uszy zakryte:)

maroonbug

Maya wygladasz swietnie we wlosach Kate! Ja bym sie nie wachala.
Znaczy ja tez obcinam w cholere, zaraz po weselu. Bob a la Kate jest fajowy!

sonja

Maya na Kate:)

Zwierzak, fajne zdjęcia:)

panikarola

Cytat: mayagaramond w 05 Maj 2008, 22:52:55
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 05 Maj 2008, 22:52:00
mayagaramond daj fotke z przodu to Cie przerobie ;D



ok, poszukam jakies na ktorej ladnie wygladam (tzn. postaram sie znalezc ;D)

to daj ta co jestes prawie gola w tym oknie, co ja H. zrobil  lol lol lol lol lol
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.