ciachnac ale jak?

Zaczęty przez mayagaramond, 05 Maj 2008, 22:30:01

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elizapj

maya!!!
bo ja mialam kilku dni przerwy....i jak ? ciachnelas sie??? foty???:)
happy?:D!?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: elizapj w 15 Maj 2008, 00:43:37
maya!!!
bo ja mialam kilku dni przerwy....i jak ? ciachnelas sie??? foty???:)
happy?:D!?

Tu wkleilam pare fotek. Za pare tygodni pojde ciachnac krocej, zeby szyje bylo widac.

http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,1979.30.html
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

sznapkowa

No nie poszałałaś z tym ciachnięciem.. ale rozumiem ,ze to tak wstępnie bo żeby ciachnąc krócej zabrakło odwagi.

Ja ma teraz włosy tak ciut za ramiona, ale zaraz po ślubie idę ciachnąć jakoś tak do ucha ...

mayagaramond

Cytat: sznapkowa w 15 Maj 2008, 09:24:27
No nie poszałałaś z tym ciachnięciem.. ale rozumiem ,ze to tak wstępnie bo żeby ciachnąc krócej zabrakło odwagi.

Ja ma teraz włosy tak ciut za ramiona, ale zaraz po ślubie idę ciachnąć jakoś tak do ucha ...

Nie poszalalam? Przeciez ja mialam wlosy do polowy plecow! Do uchy to za krotko, tzn. mi nie pasuje :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

panikarola

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mayagaramond

Cytat: panikarola w 15 Maj 2008, 10:21:40
a H. sie podoba?

Tak i nawet pozwolil mi jeszcze skrocic :D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

panikarola

pieknie! moze go nawet zainspirujesz? kto wie?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

sznapkowa

Aż takie dłuuugaśne były .... to bardzo przepraszam - poszalałaś i to bardzo :) Mi się wydaje, że w którszych byłoby ci jeszcze ładniej.

elizapj

Cytat: mayagaramond w 15 Maj 2008, 09:17:06
Cytat: elizapj w 15 Maj 2008, 00:43:37
maya!!!
bo ja mialam kilku dni przerwy....i jak ? ciachnelas sie??? foty???:)
happy?:D!?

Tu wkleilam pare fotek. Za pare tygodni pojde ciachnac krocej, zeby szyje bylo widac.

http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,1979.30.html
fajnie!
i chyba mlodziej...bo dalabym Ci na nich ze 21~!!!
ja sie dzis czesalam probnie...i moja mama stwierdzila ze mnie postarzylo haha...bo nie ma jak dlugie proste wlosy jak w lo zeby wygladac nadal jak w lo...podczas gdy 30 puka do drzwi...
a w kokach..no coz...pesel widac;)
z tym krocej to bedzie jak dokladnie? tzn poza widoczna szyja...prosta krecha?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: elizapj w 16 Maj 2008, 00:51:32
dlugie proste wlosy jak w lo

ja akurat w LO miałam zawsze krótkie włosy, najdłuższe w 4 kl. zakrywały mi szyję
za to teraz od ładnych kilku lat mam zasze do połowy pleców i dłużej
tylko, że akurat wtedy kiedy miałam krótkie miałam ich najwięcej :/

konwalia

A ja nic nie widzę :(
Dział chroniony przez hasło ??!

panikarola

konwalia, czego nie widzisz?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mayagaramond

konwalia - sprawdz PW
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"