ciachnac ale jak?

Zaczęty przez mayagaramond, 05 Maj 2008, 22:30:01

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

panikarola

ooooo, jednak sie pogodzilas z bradem????? gratuluje :D :D :D
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mayagaramond

Cytat: panikarola w 06 Maj 2008, 12:21:49
ooooo, jednak sie pogodzilas z bradem????? gratuluje :D :D :D

nie moglismy sie sobie oprzec :D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

maya, nie ciachaj się na Katie, masz zbyt okrągłą mordkę :)
a na tym zdjęciu przerobionym wyglądasz jakbyś miała zarost jupi

maroonbug

A mi sie zdawalo, ze Maya ma trojkatna buzie?

mika


mayagaramond

Cytat: golinda w 06 Maj 2008, 13:26:36
maya, nie ciachaj się na Katie, masz zbyt okrągłą mordkę :)

na zdjeciu bez toma bardzo to okragla wyglada, dlatego ciachne mniej, zeby wlosy byly dluzsze.

Cytat: golinda w 06 Maj 2008, 13:26:36
a na tym zdjęciu przerobionym wyglądasz jakbyś miała zarost jupi
lol lol lol sama sie z tego wczoraj smialam, musze zmienic maszynke do golenia.  ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

mi tez sie wydaje, ze to klasyczny trojkat :D

golinda - no bo takie zdjecie wyszlo :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

Cytat: maroonbug w 06 Maj 2008, 13:29:12
A mi sie zdawalo, ze Maya ma trojkatna buzie?

ma, ma. Ale wlasnie na tym zdjeciu z tomem bardzo okraglo wygladam.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

no dobra to nie znam się na figurach geometrycznych ;)
ale na przerobionym zdjęciu bardzo okrągło wygląda

skrócić i postopniować, ciemniejszy kolor? hmm, ładnie by ci było :)

mary

fryzura wydaje się b. ładna - ale czy nie mając sztabu fryzjerek i stylistek będzie się wyglądało równie dobrze?

elizapj

Maya, ja bym sie takeigo boba dla Ciebie bala nei ze wzgledu na buzie i jej ksztalt, ten akurat uwazam w bobie bylby tak samo przykryty jak obecnie...( w oncu w bobie rzadko kiedy mozna za ucho wziac wlosy, wiec sila rzeczy opadaja na twarz), ale obawialabym sie tego ze masz lekko pofalowane wlosy...i zeby bob byl jak u katie...nie wiem czy nei musialabys ich prostowac, wyrecajac dol.
mi by sie osobiscie nie chcialo,,,jesli mialabym to robic codziennie..
w bobach wygladaja chyba najfajniej wlosy druty...
oraz dlugie szyje...tu akurat nei pamietam jaka masz...ja majac boba wygladalam jakbym byla bez szyi;((( stad moj uraz i przestroga o tej fryz

moze poszukaj fotek jakis takiej dlugosci wlosow ja kaite ale lekko falowanych..wtedy zwierzak da Ci chyba prawdziwsza zapowiedz:)

z 2 str, jesli bardzo chcialas i tyle Ci to po glowie chodzi, to chodzic nie przestanie, i po prostu zrob:) inaczej z zachcianek nie da sie wyleczyc:)!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: elizapj w 06 Maj 2008, 17:29:22
Maya, ja bym sie takeigo boba dla Ciebie bala nei ze wzgledu na buzie i jej ksztalt, ten akurat uwazam w bobie bylby tak samo przykryty jak obecnie...( w oncu w bobie rzadko kiedy mozna za ucho wziac wlosy, wiec sila rzeczy opadaja na twarz), ale obawialabym sie tego ze masz lekko pofalowane wlosy...i zeby bob byl jak u katie...nie wiem czy nei musialabys ich prostowac, wyrecajac dol.
mi by sie osobiscie nie chcialo,,,jesli mialabym to robic codziennie..
w bobach wygladaja chyba najfajniej wlosy druty...
oraz dlugie szyje...tu akurat nei pamietam jaka masz...ja majac boba wygladalam jakbym byla bez szyi;((( stad moj uraz i przestroga o tej fryz

moze poszukaj fotek jakis takiej dlugosci wlosow ja kaite ale lekko falowanych..wtedy zwierzak da Ci chyba prawdziwsza zapowiedz:)

z 2 str, jesli bardzo chcialas i tyle Ci to po glowie chodzi, to chodzic nie przestanie, i po prostu zrob:) inaczej z zachcianek nie da sie wyleczyc:)!

moje wlosy sa wlasnie proste jak druty, jak wroce do chaty, to poszukam jakis fotek z krotszymi wloasami, bo kiedys, kiedys mialam takie do ramion. Szyje mam dluga.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

elizapj

Cytat: mayagaramond w 06 Maj 2008, 17:34:41
Cytat: elizapj w 06 Maj 2008, 17:29:22
Maya, ja bym sie takeigo boba dla Ciebie bala nei ze wzgledu na buzie i jej ksztalt, ten akurat uwazam w bobie bylby tak samo przykryty jak obecnie...( w oncu w bobie rzadko kiedy mozna za ucho wziac wlosy, wiec sila rzeczy opadaja na twarz), ale obawialabym sie tego ze masz lekko pofalowane wlosy...i zeby bob byl jak u katie...nie wiem czy nei musialabys ich prostowac, wyrecajac dol.
mi by sie osobiscie nie chcialo,,,jesli mialabym to robic codziennie..
w bobach wygladaja chyba najfajniej wlosy druty...
oraz dlugie szyje...tu akurat nei pamietam jaka masz...ja majac boba wygladalam jakbym byla bez szyi;((( stad moj uraz i przestroga o tej fryz

moze poszukaj fotek jakis takiej dlugosci wlosow ja kaite ale lekko falowanych..wtedy zwierzak da Ci chyba prawdziwsza zapowiedz:)

z 2 str, jesli bardzo chcialas i tyle Ci to po glowie chodzi, to chodzic nie przestanie, i po prostu zrob:) inaczej z zachcianek nie da sie wyleczyc:)!

moje wlosy sa wlasnie proste jak druty, jak wroce do chaty, to poszukam jakis fotek z krotszymi wloasami, bo kiedys, kiedys mialam takie do ramion. Szyje mam dluga.
ale maya jak to mozliwe? to nqa slub mialas pokrecone?
no nie mowie ze masz takie jak H...ale zdawalo mi sie ze masz takie lekkie fale...z reszt nie tylko na fotkach slubnych...czekaj ide sobei ciebie objerzec gola w oknie...bo sobei zachowalam...;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

ok, sprawdzilam okno, faktycznie masz prostsze niz pamietalam:) druty to chyba jeszcze nie sa..ale na pewno nie fale:)

to wrzuc ta fotke jak maialas krotsze
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

Maya ja tez mam proste jak druty
i tez sie zastanawiam nad cieciem
ale z lat dawniejszych pamietam jak sie ciachnełam tak do połowy szyi
i tak: zwiazac sie nie dało a przy moich włosach to nie da sie ich ciagle miec rozpuszczonych, bo ani nie umyjesz twarzy ani sie nie wykąpiesz bez głowy a czasem po prostu Cie wkurzają i wolisz miec je w kitce
poza tym trzeba je modelowac a takie włosy maja swoja wizję i koniec ;)

dlatego ciagle sie bije z myslami;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

Cytat: elizapj w 06 Maj 2008, 17:44:37
ale maya jak to mozliwe? to nqa slub mialas pokrecone?
no nie mowie ze masz takie jak H...ale zdawalo mi sie ze masz takie lekkie fale...z reszt nie tylko na fotkach slubnych...czekaj ide sobei ciebie objerzec gola w oknie...bo sobei zachowalam...;)

tak, na slub mialam krecone na walki, z tym ze moje wlosy sie dosc szybko prostuje. Na studniowke siedzialam 4 godziny pod suszara, przeszlam 10 krokow od fryzjera do chaty w mrzawce, ale mialam kaptur, ktory trzymalam, zeby nie obciazal wlosow i w domu wlosy byly prawie proste...

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

jakosc nie najlepsza, bo musialam focie zrobic fote: to na czerwonym fotelu jest chyba z 2003 roku, to drugie (wlasnie o takiej dlugosci mysle) sprzed 150 lat  ;)

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

elizapj

Cytat: mayagaramond w 06 Maj 2008, 19:04:16
jakosc nie najlepsza, bo musialam focie zrobic fote: to na czerwonym fotelu jest chyba z 2003 roku, to drugie (wlasnie o takiej dlugosci mysle) sprzed 150 lat  ;)


fotel i portki fajne:)
na tej fotce chyba za dlugie w stosunko do tego co chcesz teraz. ale widac ze druty:D

to sprzed 150....te wiwiniecia na zew...i grzywka...hmhm...tak sonbei moze juz nie rob;)

juz sie nie moge doczekac twoje nowej fryzury!!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: elizapj w 06 Maj 2008, 19:09:22
Cytat: mayagaramond w 06 Maj 2008, 19:04:16
to sprzed 150....te wiwiniecia na zew...i grzywka...hmhm...tak sonbei moze juz nie rob;)
grzywki takiej nie, fuj, ale dlugosc taka mi sie podoba. Tak ja na tej focie, ktora wczesniej wklejalam:


Na pewno nie chce zadnego cieniowanie na dole (czyli na wysokosci szyi), bo przez to jestem jeszcze bradziej trojkatna ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

elizapj

Cytat: mayagaramond w 06 Maj 2008, 19:13:19
Cytat: elizapj w 06 Maj 2008, 19:09:22
Cytat: mayagaramond w 06 Maj 2008, 19:04:16
to sprzed 150....te wiwiniecia na zew...i grzywka...hmhm...tak sonbei moze juz nie rob;)
grzywki takiej nie, fuj, ale dlugosc taka mi sie podoba. Tak ja na tej focie, ktora wczesniej wklejalam:


Na pewno nie chce zadnego cieniowanie na dole (czyli na wysokosci szyi), bo przez to jestem jeszcze bradziej trojkatna ;)
no to bede cala sobote trzymac kciuki!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka

ja mam tak durn włosy, że jak mi teraz odrobine leżą na plecach to sie zaraz wywijają, a jak podkręce suszarką to się wywijają. 17 ide obciąć

mayagaramond

Zaraz zwariuje, wlasnie znalazlam ta strone:

http://www.thehairstyler.com/the_right_hairstyle_for_your_heart_face_shape.asp

I tam pisza, ze np. fryzura drugi rzad, po lewj pasuje trojkatom, ale ja wlasnie nie chce tego cieniowania na dole.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

moge sie taz tak ciachnac jak jennifer, ale duzej zmiany nie bedzie, z przodu troche wycieniowac i calosc skrocic pare centymetrow.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

elizapj

Cytat: mayagaramond w 06 Maj 2008, 19:56:30
moge sie taz tak ciachnac jak jennifer, ale duzej zmiany nie bedzie, z przodu troche wycieniowac i calosc skrocic pare centymetrow.
jen jest moim wlosowych guru;)

ale wydaje mi sie ze ona po prostu ma wlosy kt sie same latwo ukladaja...stad jej zawsze tak dorze we wszystkich cieciach, kt w sumie nieiwel sie roznia pomiedyz soba..a jednak sa zawsze ciut inne

jak zrobisz najpier jen i bedzi enie teges, to zawsze dasz rady zrobic kaite...
ale jak najpier kaiet...to na jen bedziesz musiala poczekac az odrosna...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: elizapj w 06 Maj 2008, 20:09:39
jak zrobisz najpier jen i bedzi enie teges, to zawsze dasz rady zrobic kaite...
ale jak najpier kaiet...to na jen bedziesz musiala poczekac az odrosna...

To prawda.  :D 100% Kate na pewn nie zrobie, bo to dla mnie za krotkie.

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"