co teraz fajnego czytacie? co ostatnio czytalyscie?

Zaczęty przez panikarola, 11 Mar 2008, 22:31:16

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jo_miekka


Angie

jo mam wersję elektroniczną, mogę wysłać :)

jo_miekka

Angie, dziękuję juz mam od Szelmy.
Buziak!

wrobelek0403

Cytat: Angie w 05 Sty 2021, 17:19:37
Justyna 27 śmierci to najbardziej wstrząsająca książka jaką czytałam. Musiałam momentami odkładać, bo mnie zatykało. 
Chyba bardziej wstrzasnelo mna "Jutro przyjedzie krolowa".

Choc Toby tez przerazajacy.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Cytat: Angie w 05 Sty 2021, 17:19:37
Justyna 27 śmierci to najbardziej wstrząsająca książka jaką czytałam. Musiałam momentami odkładać, bo mnie zatykało. 
Ja się bardzo długo nie mogłam pozbierać po lekturze. A trafiłam na tą książkę zupełnie przypadkiem po 2 sezonie Ani bo szukałam więcej informacji o rdzennej ludności Kanady i faktycznych relacjach jakie tam były.


jusia

"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

jusia

"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"



jusia

R.Galbraith Niespokojna krew t.5
Jeśli ktoś jeszcze nie czytał tej serii kryminalnej o Strike'u i Robin, napisanej przez J.K.Rowling, to szczerze polecam.
Poza tym jest jeszcze serial Cormoran Strike. Ostanio na HBOGO
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

ddu

Cytat: Justynna w 29 Sty 2021, 17:16:52
"Błoto słodsze niż miód" Małgorzaty Rejmer
świetna książka! aż się chce jechać do Albanii

Justynna

Cytat: malutenka w 19 Lis 2020, 10:28:02
Czytam właśnie książkę naszego weterynarza 'Baśń o wężowym sercu albo wtóre słowo o Jakóbie Szeli' i powiem Wam, że jest tak pięknie napisana, taka właśnie baśniowa, oniryczna, jak się ją czyta to jakby się na żywo oglądało. Polecam bardzo!
Mam! Będę czytać :)

Angie

W końcu zabrałam się za Harariego. Jestem w połowie Sapiens od zwierząt do bogów.  Fascynująca.  Nie mogę się doczekać kolejnych części.

malutenka

Skończyłam Krainę Lovecrafta i muszę powiedzieć że tysiąc razy lepiej się czytało niż oglądało te odcinki po półtorej godziny.

callja

"Felix Austria" Sofii Andruchowycz. Jak za realizmem magicznym nie przepadam, tak to czytało się całkiem miło.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

konwalia


szelma

- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

jo_miekka

Chyba o 27 śmierci. Przesłałam Ci, Konwalia :)

malutenka

Dopiero zaczęłam, mam papierowe, więc się nie podzielę, ale dobry kawał reportażu - Missoula. Gwałty w amerykańskim miasteczku uniwersyteckim

wrobelek0403

laski, nie macie może do podzielenia się tomów 3-5 kryminałów z Cormoranem Strikem?

Żniwa zła, Zabójcza biel, Niespokojna krew?
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


szelma

Ja czytam wreszcie Annę Kareninę - nie wiem, dlaczego aż do teraz mi uciekła jakoś z listy książek do przeczytania, bo miałam fazę na rosyjskie cegły, ale dobrze, że wreszcie zaczęłam, bo świetnie się czyta.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

Justynna

szelma, czytam dawno, dawno temu. Musiałabym sobie przypomnieć, ale pamiętam, że bardzo mi się podobała.

jo_miekka

Ja łyknęłam "Ósme życie" Nino Haratischwili, gruzińska saga rodzinna, aż byłam zdziwiona, jak mnie wchłonęło.

Teraz za to czytam boską rzecz non-fiction. "Spojrzenie w otchłań. Neuropsychiatra i tajemnice ludzkich umysłów" - ach, jakie cudne!