co teraz fajnego czytacie? co ostatnio czytalyscie?

Zaczęty przez panikarola, 11 Mar 2008, 22:31:16

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

malutenka

Cytat: golinda w 25 Wrz 2019, 09:57:30
malutenka, moj maz skończył wlasnie Instytut i mowi, ze MEEEGA!
Tak!!!! To jest ten stary dobry King. Świetnie mi się czytało.


golinda

malutenka, zaczęłam Instytut. Od pierwszych stron cudownie czuć Kinga takiego jak w Dallas :kocham:

malutenka

golinda, niech Cię cieszy tak, jak mnie cieszyła ta książka :)

malutenka

Przez podcast czytu czytu którego ostatnio słucham w drodze i w robocie, bo miło dla odmiany zamiast muzyki posłuchać fajnego gadania o książkach, szczególnie jak robię nudna  robotę urosła mi kolejka książek.
Skończyłam właśnie "Zimowe Nawiedzenie" Dana Simmonsa - a o Danie Simmonsie mówię, że jest to taki lepszy King :) Aktualnie czytam The Fifth Heart, też jego, w którym Henry James i Sherlock Holmes wyruszają do Ameryki rozwikłać zagadkę zbrodni.  I jeszcze jutro będę miała w Bonito do odebrania to http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4745130/dzentelmen-w-moskwie

golinda

malutenka, tego Gentlemana mam na ebooka, jakby tego ;)

Aminka

A kojarzycie tą ksiązke https://www.abiekt.pl/slepnac-od-swiatel-jakub-zulczyk/ ? Bardzo fajna :) własnie na tym blogu na nią wpadłam i mega mnie wciągneła. Na sporo ciekawych propozycji się na tym blogu w ogóle natknełam

brawurka

Cytat: Aminka w 25 Lis 2019, 21:33:21
A kojarzycie tą ksiązke https://www.abiekt.pl/slepnac-od-swiatel-jakub-zulczyk/ ? Bardzo fajna :) własnie na tym blogu na nią wpadłam i mega mnie wciągneła. Na sporo ciekawych propozycji się na tym blogu w ogóle natknełam
kwestia gustu, dla mnie beznadziejna, serial jeszcze gorszy

ddu

o, serial dla tej jednej sceny warto obejrzeć:


natomiast książka u mnie leży ofoliowana, liczyłam, że wezmę ją kiedyś na wakacje, ale mam już takich wakacyjnych ksiązek stos, więc nie wiem..
Aminka, co się Tobie w tej książce tak spodobało? może mnie przekonasz ;)

ostatnio na wakacjach przeczytałam Żmijowisko.
znacie? tu serial ZNACZENIE gorszy niż książka.
do książki też mam wiele zastrzeżeń, ale fabuła wciąga, zakonczenie zaskakuje, czyta się szybko

Justynna

Przeczytałam ostatnio kilka książek i polecam gorąco:
Mariusza Szczygła "Nie ma"
Wiesława Myśliwskiego "Ucho igielne"
R. J. Palacio "Cudowny chłopak", choć to chyba bardziej książka dla dzieci i młodzieży :)

No i czytam sobie teraz ciekawą książkę: "Na ratunek" - Rozmowy o zwierzętach, naturze i przyszłości naszej planety Marcina Dorocińskiego. Szczerze polecam!

malutenka

Czytam "Walt Disney potęga marzeń", świetnie napisana biografia, bardzo wciąga plus masa detali dotyczących samej produkcji filmów animowanych. Strasznie fajnie czytać o kimś, kto po części mnie wychował :)

jestynka

Cytat: malutenka w 28 Lis 2019, 20:42:24
Czytam "Walt Disney potęga marzeń", świetnie napisana biografia, bardzo wciąga plus masa detali dotyczących samej produkcji filmów animowanych. Strasznie fajnie czytać o kimś, kto po części mnie wychował :)

Chcę ! :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka


jestynka

a da radę odczytać w read era na komórce?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka


wrobelek0403

malutenka, mam nowych Kuźminskich, chcesz? :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

wrobelek0403, już skończyłam :D Chyba temat najbardziej ze wszystkich mi się podobał :)

wrobelek0403

dobra jestem :D moglam zapytac, zamiast kupować lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

#4268
A zachwycona ostatnio byłam książkami Katherine Arden "Niedźwiedź i słowik" oraz "Dziewczyna z wieży", to jest fantasy na motywach rosyjskich baśni i w ogóle mitologii z Rusi, ładne wątki feministyczne, fajni bohaterowie, no bajka nie książki.

Justynna

Czytam teraz "Błękit"  Mai Lunde. Bardzo podobała mi się jej "Historia pszczół". Zobaczymy jak będzie teraz.

jusia

Lekko, szybko i przyjemnie:
Kasztanowy ludzik - świetny kryminał, wciąga,  trzyma w napięciu do końca i finał nie rozczarowuje
Oraz drugi tom Szamałka, też fajne, szybko się czyta
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

Justynna

Przeczytałam "Błękit", mimo, że "Historia pszczół" lepsza, to polecam. Bardzo na czasie, zwłaszcza w świetle tego, co się teraz dzieje w Australii :(

Teraz mam nowego Jakuba Małeckiego - "Horyzont".

jusia

"Kolory zła. Czerwień" Małgorzata Oliwia Sobczak
Świetny kryminał, którego akcja toczy się w Sopocie.
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"


malutenka

"Kolej podziemna" na razie czyta się bardzo, bardzo dobrze.