marlen_ka- powolny finish bukiet wybrany

Zaczęty przez marlen_ka, 20 Sty 2008, 21:27:45

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

Cytat: "mika9983"herms na pewno coś pięknego znajdziesz

Liporio :)

mika

http://www.afrodyta.olsztyn.pl/ tu szczególnie pierwsza i druga z atelier diagonal cudna

[ Dodano: 21-01-2008, 13:33 ]
Cytat: "Kasia"Liporio  

no właśnie np. liporio... ale sądzę że dobrze byłoby ci np też w kedane albo kivor

zuzia

Cytat: "golinda"no właśnie do "księżniczek" trzeba mieć smukłe ramiona
eee... tam, niekoniecznie.

Cytat: "mika9983"no i ten koniecznie
http://www.afrodyta.olsztyn.pl/
tu chyba zuzia zamawiała swoją kiecke nie  
ja tam swoja wypozyczalam, ale jako pierwsza :)
salon super. maja naprawde fajna obsluge, staraja sie pomoc. Sporo sukienek (chyba w zasadzie wszystkie) mozna wypozyczyc. A teraz jest tam jak nic wyprzedaz i mozna naprawde tanio cos kupic.

Moja kiecka (atelier diagonal 742) przeszla na nastepny sezon :)

Kasia

Cytat: "zuzia"ja tam swoja wypozyczalam
a gdzie :)

zuzia

Cytat: "Kasia"a gdzie  
w salonie Afrodyta w Olsztynie.

Kasia

aaaaaaaaa myslałam że w Warszawie :)

marlen_ka

a co sądzicie o tej sukience? bo ja nie wiem już a po przymierzeniu chyba z 20 różnych dalej nie wiem na co sie zdecydować...

inkageo

Zdecydowanie ładniej leży niż ta poprzednia! Tylko ten welon out!

[ Dodano: 20-02-2008, 23:25 ]
Bolerko też out, skraca szyję :)
Imagine there is no hate

spragnienie

ta 2.ga ładniej leży
tylko to bolerko nie może być tak postawione na elvisa

marlen_ka

welon był tak do przymiarki więc nie wiem co jeszcze z tym zrobię

ale jeśli nie bolerko, to co innego mogę założyc? bo ślubu będzie nam udzielał wujek  mojego N., ksiądz, który jest świetny i wiem że super poprowadzi całą ceremonię. jednak znam go trochę i wiem,że nie toleruje on dużych dekoltów w kościele. Mam do tej oboby bardzo dużo szacunku i nie chcę obrażać Jego uczuć, dlatego muszę założyć coś zakrywającego dekolt do kościoła

spragnienie

przecież może być bolerko, tylko inaczej uszyte - chyba nie wszystkie są w tym salonie takie same?

wrobelek0403

marlenka, a może spróbuj pomierzyc inne fasony??

w literze A Ci dobrze, ale może sie okazac, ze w rybce albo pol-rybce jeszcze lepiej, jak tak własnie miałam, choc na poczatku sie zarzekałam na A.

Co do sukienki, nie moj typ, zupełnie  ;-) I w dodatku mam wrazenie, że Cie skraca.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

marlen_ka,
a gdzie juz bylas? bo ta sukienka ma fajny fason, tylko za duzo tych fartuszków.
No i zdecydowanie nie ten welon!

spragnienie

Cytat: "zuzia"
No i zdecydowanie nie ten welon!

dokładnie

marlen_ka

przymierzałam różne fasony, ale jednak ten zwyciężył..... a bolerka pewnie,że są inne. to było przymierzone tylko tak wstępnie, tak samo przymierzałam rekawiczki, których w ogóle nie chcę mieć  :->

zuzia

Cytat: "marlen_ka"przymierzałam różne fasony, ale jednak ten zwyciężył.....
fason - ok. ale czy ze wszystkich sukienek ta najbardziej ci sie podoba? bo jeżeli tak - to koniec dyskusji.
Jeżeli nie - zajrzyj tutaj:
http://www.afrodyta.olsztyn.pl/
na kolekcję Atelier Diagonal. Mają sporo sukienek w tym fasonie.

marlen_ka

szczerze? w tej było mi najwygodniej :mrgreen: a poza tym byłam w afrodycie i tam tak średnio mi sie podobała obsługa a poza tym te sukienki zupełnie inaczej wyglądają na zdjęciu a inaczej jak sie je przymierzy.. i chyba troche za późno sie zaczełam rozglądac bo tam powinnam zamówić już coś jakiś czas temu, żeby mieć sukienkę na pewno na czas, ale niestety to już moja wina,że zawsze myslałam, że mam jeszcze czas ;-)  a okazało się że nie ma go zbyt długo

zuzia

Cytat: "marlen_ka"a poza tym byłam w afrodycie i tam tak średnio mi sie podobała obsługa
:shock:  :shock:  :shock:
żartujesz? ja tam swoją kieckę zamawialam (tzn. do wypozyczenia) i poszly mi na reke w kazdym temacie.

Cytujchyba troche za późno sie zaczełam rozglądac bo tam powinnam zamówić już coś jakiś czas temu, żeby mieć sukienkę na pewno na czas, ale niestety to już moja wina,że zawsze myslałam, że mam jeszcze czas  a okazało się że nie ma go zbyt długo
a może wypożycz sukienkę?

sierpniowajulka

marlen_ka, baaaardzoooo przepraszam, jeżeli Cię urażę, ale w tej sukni wyglądasz jak matrona. Dodaje Ci ze 20 lat i w ogóle nie pasuje do Twojej urody!

[ Dodano: 21-02-2008, 11:55 ]
A czy w salonie, który wskazała Zuzia, mierzyłaś któreś z tych sukien?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

Cytat: "sierpniowajulka"A czy w salonie, który wskazała Zuzia, mierzyłaś któreś z tych sukien?
mojej to nie wkleiłaś  :cry:  :cry:  :cry:

sierpniowajulka

Zuzia, bo nie wybierałam tych, które mnie osobiście się podobają, tylko takie, które wydają mi się pasować do urody i wieku marlen_ki. :)
A że Ty miałaś super suknię, to inna sprawa. Chciałabym tylko w końcu ją zobaczyć na więcej niż tylko jednym zdjęciu na n-k.  :-P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

sierpniowajulka, alez piekna ta w kwiatki.... dobrze, ze nie mam jej pod reka w krakowie ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zuzia

Cytat: "sierpniowajulka"A że Ty miałaś super suknię, to inna sprawa. Chciałabym tylko w końcu ją zobaczyć na więcej niż tylko jednym zdjęciu na n-k.
masz pw :)

[ Dodano: 21-02-2008, 12:46 ]
Cytat: "sierpniowajulka"Zuzia, bo nie wybierałam tych, które mnie osobiście się podobają, tylko takie, które wydają mi się pasować do urody i wieku marlen_ki.  
no dobrze, wybaczam  ;-)

isabelles

Cytujisabelles Pozdrawiam Cię serdecznie

Kasia - ja również Cię pozdrawiam  :)

[ Dodano: 21-02-2008, 21:23 ]
marlen_ka - bardzo ładna suknia (oczywiście bez bolerka i z innym welonem) :)

marlen_ka

podbijam mój watek i wysyłam ten post juz 3 raz bo wcześniej nie chciało sie wysłać, także jeśli później pojawia sie moje wczesniejsze posty to proszę Cię Zwierzątko o ich usuniecie.

suknia jednak zostaje ta, juz ją zamówiłam. po Waszych komentarzach trochę straciłam głowę ale brak czasu i to,  że nie znosze kupowania ubrań przewazyło:-)
teraz prosze was bardzo dziewczyny o pomoc w wyborze dodatków i bukietu