marlen_ka- powolny finish bukiet wybrany

Zaczęty przez marlen_ka, 20 Sty 2008, 21:27:45

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marlen_ka

generalnie nie chce mieć wielkiego i zwisającego bukietu. myśle  raczej o czymś prostym i skromnym. a z bizuterii to zastanawiam sie nad długimi i wiszącymi kolczykami i bransoletą ( nie chce rękawiczek).

magdarynka


suknia jednak zostaje ta,

Ta czyli nr. dwa ?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marlen_ka

tak. zamówiłam sobie suknie nr 2.

marax

Cytat: golinda w 21 Sty 2008, 10:00:05
Cytat: rilla84Masz ładne ramiona, a przy szerokim dole, jakoś nigdy ich nie widać.

no właśnie do "księżniczek" trzeba mieć smukłe ramiona


jak nie wiesz jak powinna wygladac ksiezniczka koniecznie ogladnij sobei galerie golindy nawet korona i karet byla:)

marax

Cytat: sierpniowajulka w 21 Lut 2008, 11:40:35
marlen_ka[/b], baaaardzoooo przepraszam, jeżeli Cię urażę, ale w tej sukni wyglądasz jak matrona. Dodaje Ci ze 20 lat i w ogóle nie pasuje do Twojej urody!



sierpniowa twoje komentarze mnie powalaja na kolana ,nie martw sie moje stodoly tez nie oszczedzila :)

marlen_ka

ja się nie przejmuję zadnymi komentarzami. wiadomo, że kazdy ma inny gust a komentarze i opinie, nawet te mało pozytywne, mogą zwrócić uwagę na coś, na co wczesniej nie zwróciło się uwagi:) :D

marlen_ka

ale dziewczyny licze na Was i mam nadzieje że uda nam sie wybrać jakies sensowne dodatki do tej sukienki

maroonbug

Marlenka a mi sie podobasz w tej sukni  :). Pewnie, ze mogloby byc lepiej jesli chodzi o moje osobiste preferencje w kwestii stylu (ja lubie koronkowe suknie, a jesli z innych tkanin, to proste i bez aplikacji- ale to moj gust i tyle), ale obiektywnie wygladasz dobrze. Moja rada: jesli bolerko (ktore nota bene jest bardzo ladne-proste i szykowne) to wlosy upiete do gory i brak welonu, jesli welon -to brak bolerka.

kathrines

#58
Bardzo ładnie Ci w tym fasonie sukni. Tylko welon, bolerko a szczególnie rękawiczki to dla mnie o wieleeeeee za dużo.
Zgadzam sie w zupełności z maroonbug, jak bolerko to nie welon i odwrotnie :-)
A Ty jaka masz koncepcję dodatków do sukni: welon, bolerko, fryzura, bukiet??

magdarynka

A jaka kolorystyka bukietu ? Masz jakis pomysl, cos delikatnego czy raczej kontrast?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marlen_ka

rękawiczek na 100% nie będę miała w ogóle  :)
bukiet- nie mam zielonego pojęcia, ale myslałam o czymś raczej dopasowanym kolorystycznie do koronek na sukni- złotych. nie chciałabym mięć na pewno czerwonego, różowego ani fioletowego bukietu. może cos z pomarańczowym?
włosy na pewno będą upięte, ponieważ nie chce mieć rozpuszczonych loków, a proste na pewno nie utrzymaja sie na moich włosach

kathrines

A co z welonem i bolerkiem? Zostawiasz oba?

magdarynka

#62
No to moze cos takiego
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marlen_ka

niw wiem co mam zrobić. welon na pewno jakiś zostanie bo nie wyobrazam sobie mojego ślubu bez welonu. tylko w takim razie co na ramiona do kościoła?  ???

kathrines

#64
Welon z tą lamówką na zdjęciu nie bardzo mi do tej sukni pasuje. Lepszy dłuższy welon- sama mgiełka.
A bolerko jeśli już to bez stójki :-)

marlen_ka

ale jeśli ja chcę welon taki na 3 metry to taka mgiełka sie do tego nadaje?

marlen_ka

a te bukiety są sliczne, tylko czy w maju będą takie kwiaty

marlen_ka

#67
chodziło mi tylko i pierwsze 2 wiązanki bo nie leży mi ten ostatni. generalnie myślę a raczej prostej wiązance, coś w takim stylu jak na 2 zdjęciu

ze_nitka

Mandarynka, te ostanie bukietu - kulki bardzo ładne, ciekawe. Wiesz jakie to kwiaty?
Marlen_ka, spokojnie może być welon mgiełka długaśny (np.: Inka, Salsa taki miały)

sierpniowajulka

Cytat: maraxela w 04 Mar 2008, 13:23:27
sierpniowa twoje komentarze mnie powalaja na kolana ,nie martw sie moje stodoly tez nie oszczedzila :)
Maraxela, jesteś niesprawiedliwa. Gdzie napisałam, że Twój dom wygląda jak stodoła? Starałam Ci się doradzić i przekonać do pozostawienia deskowania, a któraś z dziewczyn napisała, że z tymi deskami wygląda jak stodoła. Albo Ty napisałaś... Zaraz przejrzę cały Twój wątek.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sierpniowajulka

Marlen-ko, napisałam może za ostro, to co myślę na temat Twojego wyglądu w tej sukni. Ale już tak mam - jak ktoś w czymś mi się nie podoba, to mu to mówię. Nie lubię fałszywie słodzić. Ale... jeżeli krytyczne komentarze Cię nie zbiły z tropu i zakupiłaś jednak tę suknię, to znaczy, że dobrze się w niej czułaś i sobie się podobałaś. A to już połowa drogi do dobrego w sukni wyglądu. :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sierpniowajulka

Jeszcze do Maraxeli: to Ty nazwałaś swój dom stodołą! (Sorki za zaśmiecanie wątku, ale mnie komentarz Maraxeli zdenerwował)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kathrines

Zdecydowanie bardziej podoba mi się do tej sukni długi welon mgiełka, niż krótki z tasiemką.
Najlepiej przymierzyć do sukni kilka welonów róznej długości i wtedy będzie porównanie.
Dojdą jeszcze kwiaty, pewnie biżuteria, a tasiemka to tylko zbędny element zdobniczy, ktory zresztą nie pasuje mi do sukni.

marlen_ka

Julka, pewnie że mnie nie obraził Twój komentarz. to jest forum i każdy ma wypowiadać swoje zdanie.
nie ma szans na to że Wasze komentarze wypłoszą mnie od Was;)

marax

boze zartowalam to samo do golindy to nei bylo na serio;)