marlen_ka- powolny finish bukiet wybrany

Zaczęty przez marlen_ka, 20 Sty 2008, 21:27:45

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marlen_ka

zrobiłam sobie mały maraton po salonach i już sama nie wiem co mam robić. :-?  zawsze chcialam mieć białą suknię, ale okazało sie w trakcie przymierzania ze e bieli wygladam średnio, a o wiele bardziej pasuje mi kolor perłowy i ecru. i co ja mam zrobić??? dodam jeszcze że w jednym salonie pani pozwoliła mi zrobić zdjęcia w jednej sukni, więc spróbuję je wkleić. suknia ta jest w salonie Vivien Vigo................słyszałyście może o nim cos?

ps. nie patrzcie na moje włosy. padało tego dnia, wiec okropnie wyglądam :-P


marlen_ka

kurcze a możecie mi powiedzieć dlaczego nie mogłam wkleic zdjęcia?

mary

marlen_ka, ja też zamierzałam iść do ślubu w sukni białej i tylko białej. Przeszło mi jak się okazało, że mój wybrany model jest tylko w kolorze ivory ;) Więc się nie martw, w białej może pójdzie Twoja córka ;)

inkageo

Pewnie zdjęcie jest za duże.. Potrafisz zmniejszyć?
Imagine there is no hate

marlen_ka

pewnie że tak, a jakie może być największe?

Kasia

wysokość 630 pikseli a szerokość chyba 1000

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

marlen_ka

dzieki, ale właśnei takie wymiary miało moje zdjecie, wiec nie mam pojecia czemu nie mogę go wkleić

inkageo

To może przez tą stronę:
http://load.imageshack.us/
Ładujesz fotkę i wklejasz nam link - show image to friends, a najlepiej for forums (1)
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

marlen_ka,  jeszcze sa takie opcje, ze jest za ciezkie albo ze zlym rozszerzeniem - jpeg'a masz?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

marlen_ka

udało się :-D  zdjęcia są więc proszę o szczere komentarze.... dodam tylko że planuje jeszcze bardzo długi welon

wrobelek0403

Cytat: "mary_popins"marlen_ka, ja też zamierzałam iść do ślubu w sukni białej i tylko białej. Przeszło mi jak się okazało, że mój wybrany model jest tylko w kolorze ivory ;) Więc się nie martw, w białej może pójdzie Twoja córka ;)

mary, albo za 20 lat tak sie wszystko pozmienia, ze pojdzie w czerni  ;-)  juz w tegorocznych kolekcjach widzialam suknie z czarnymi apkikacjami :)

marlenka_ka, ja sie zarzekałam, ze nie bialy ani nawet acru, bo to dobre na komunie :) a wyszlo, ze tylko biel/ecru pasuje do mnie :)

ważne, zebyś ładnie wyglądała i dobrze sie czuła :) nic na siłe.

[ Dodano: 20-01-2008, 22:54 ]
Cytat: "marlen_ka"udało się :-D  zdjęcia są więc proszę o szczere komentarze.... dodam tylko że planuje jeszcze bardzo długi welon

wyglądasz b. ładnie, podkreślony biuścik i talia :) Ale sukienka mi sie nie podoba, no cóż kwestia gustu :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Figura wygląda dobrze, ale model sukni nie bardzo mi się podoba.. Może spróbuj jeszcze inne przymierzyć :)
Imagine there is no hate

elve

ten tiul wygląda trochę nieporządnie, ale fason dobry

Monika

Cytat: "wrobelek0403"mary, albo za 20 lat tak sie wszystko pozmienia, ze pojdzie w czerni  juz w tegorocznych kolekcjach widzialam suknie z czarnymi apkikacjami
mojej mamy koleżanka ze studiów ponad 20 lat temu szła do ślubu w czarnej kiecce ;) Ale niestety małżeństwo długo nie przetrwało...

Co do sukienki - podpisuję się pod powyższymi komentarzami - fason świetny, ale ten tiul mi się nie podoba - jakby tam na siłe był. No i góra fartuch tworzy :/ A kolor wybierz taki, w jakim Ci do twarzy!

salsa

marlen_ka, cos z ta sukienką jest nie tak, ale to dopiero poczatek przymierzania wiec wszytsko przed Tobą;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mika

zgadzam się z dziewczynami, że coś z tą sukienką nie tak, ładnie podkreśla biust - choć nie rewelacyjnie, spróbuj poprzymierzać inne modele, ładnie ci będzie w kształcie A, wydaje mi się że masz ładną talią więc możesz sobie pozwolić na jakieś wtążki, kokardki w tej okolicy a nie tylko pod biustem, ja bym u Ciebie widziała suknię wiązaną na szyi albo taką z golfikiem a la Jaguar st patricka

Kasia

sukienka niebrzydka i ty wygladasz w niej niebrzydko :)

ale nie powala na kolana ;)
więc proponuje szukać dalej :)

widzę że z figura masz wszystko w porządku więc na bank znajdziesz jakąś rewelacyjną sukienkę :)

golinda

ja przed przymiarkami mówiłam, że chcę rybkę i tylko białą
zobacz co wybrałam:

[ Dodano: 21-01-2008, 09:32 ]
co do zaprezentowanej przez Ciebie sukienki:
coś jest nie tak z tym materiałem na wierzchu, dziwnie się marszczy
poza tym to idealny krój dla...kobiet w ciąży ;-) maskuje brzuch
powinnaś jeszcze poprzymierzać, na pewno coś pięknego znajdziesz

rilla

a według mnie masz bardzo ładną talię, a w tej kiecce jej nie widać. Masz ładne ramiona, a przy szerokim dole, jakoś nigdy ich nie widać. Ja by, spróbowała z węższym dołem coś. W A ale węższa:)

golinda

Cytat: "rilla84"Masz ładne ramiona, a przy szerokim dole, jakoś nigdy ich nie widać.

no właśnie do "księżniczek" trzeba mieć smukłe ramiona

rilla

zgadza się, żeby nie było mega klepsydry. Ale przy dole z tilu - akurat w tym modelu jakoś ramiona robią się zaokrąglone.

[ Dodano: 21-01-2008, 10:09 ]
aha i taki kształt dołu nie pasuje do twarzy marlen_ki. Robi się okrągła. I ja widzę kółeczko, śliczną talię i drugie, większe kółeczko (dół sukni). A dziewczyna ma z pewnością ładną figurę.

marlen_ka

mi też ten tiul sie nie bardzo podoba, ale niestety nie mogłam zrobic zdjęcia w innych sukienkach. w tej sukience najbardziej podoba mi sie kolor- taki perłowy. w piatek dalej ide przymierzać, także postaram sie o więcej zdjęć :mrgreen:

mika

marlen_ka, skoro jesteś z Olsztyna to spróbuj przymierzyć np sincerity 3222 w tym salonie
http://www.salonslubny.olsztyn.pl/
mnie ta suknia bardzo się podobała i sądzę że wyglądałabyś w niej bardzo ładnie, chyba że ci się nie podoba, może też eddy k 755 w tym samym salonie i mori lee praktycznie każdą ;-)  no i ten salon http://www.arianne.pl/ mają st patricka i herms na pewno coś pięknego znajdziesz

[ Dodano: 21-01-2008, 13:29 ]
no i ten koniecznie
http://www.afrodyta.olsztyn.pl/
tu chyba zuzia zamawiała swoją kiecke nie :mrgreen: