Dla starajacych sie :-)

Zaczęty przez nionczka, 07 Sty 2008, 15:39:54

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aniak1211

noelka84
tak sobie myslalam co u Ciebie:)
Caly czas trzymam kciuki za Wasza kruszynke :thumbup:
musi byc dobrze:)

jestynka

o dobre wieści od noelki :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

noelka84

hej dziewczyny dawno nie pisalam wiec komunikuje, ze wszystko jak na razie jest w porzadku. Co chwile mialam jakies badania, czy to w szpitalu, czy z polozna, wiec ang. sluzba zdrowia nie jest taka zla. Dwa dni temu mialam usg. Prawdopodobnie bedzie chlopak:) Mialam przeczucie na dziewczynke, intuicja mnie zawiodla, ale i tak jestem szczesliwa, maz przeszczesliwy. Pisze, ze prawdopodobnie bo dzidzia nie chciala zbytnio sie pokazac i musze powtorzyc usg za 3 tyg. Nie dalo sie dokladnie zbadac serduszka i glowy. Jesli chodzi o krwiaka to go nie widac. Nikt nie pwoiedzial nam wprost, ze sie wchlonal czy zniknal, mozliwe, ze boja sie tak jeszcze mowic, ale na pewno nie jest juz widoczny, wiec jak dla mnie juz go nie ma.
Chodze caly czas do pracy i mam nadzieje, ze wytrzymam do polowy lutego. Czas strasznie szybko leci:)

pozdrawiam Was wszystkie i dziekuje za wszystkie kciuki przydaly sie:)

ishka82

noelka84, bardzo cieszę się z takich dobrych wiadomości :)

mary


fasolka1980

Noelka- wspaniale wiesci!

zosia2007


errata


olcia

Noelka super wiadomość - trzymajcie się zdrowo!

salsa

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

aniak1211

noelka84
Fajnie ze trafilas na tych lepszych lekarzy:)
Ciesze sie ze wszystko dobrze:)
Trzymaj sie i uwazaj na siebie:)

aja

noelka super wieści i oby takie były do samego końca, trzymam kciuki :)

Deremere

#837
Kwas foliowy odgrywa kluczową rolę w rozwoju układu nerwowego płodu w bardzo wczesnym etapie ciąży, dlatego jego odpowiednia suplementacja jest ważna, nawet zanim dowiesz się, że jesteś w ciąży. Pamiętaj, że suplementacja kwasem foliowym nie zastępuje zdrowej diety, ale jest uzupełnieniem, które pomaga zapewnić odpowiednią ilość tej witaminy w organizmie. Nie zapominaj także o zdrowej i zrównoważonej diecie jako części przygotowań do ciąży.
Od siebie daję rónież namiar na doświadczonego ginekologa z Rzeszowa https://ginekolog-rzeszow.pl Pani doktor powinna doradzić odpowidnie badania.