Prezenty świąteczne 2015

Zaczęty przez wrobelek0403, 24 Lis 2015, 16:16:12

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Cytat: niewiemjaka w 11 Gru 2015, 11:11:54
uśmiech z kaloszem w zębach nie pomógł ? uuu

nie przyłapałam gada na gorącym uczynku, odkryłam dopiero poczynione szkody :D on wtedy juz siedział w innym kącie z miną niewiniątka ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Nie kupiłam i nie kupuje żadnego prezentu dla dorosłych.  Tylko dla dzieci i skromniejsze niż w poprzednich latach. Kupiłam tylko mnóstwo książek i dziele pomiędzy dziewczyny, pod choinke i na urodziny. A J. Kupił na urodziny grę chrono bomb. Strasznie jestem jej ciekawa. Młoda widziała u babci w pudle reklamę.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

Popieram skromność, nie popieram braku prezentów dla dorosłych ;) byłoby mi cholernie smutno, gdyby cała rodzina tak postanowiła i nie znalazlabym niczego pod choinka dla siebie ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

rudasekawf

Ja tez Lubie coś znaleźć pod choinką,chociaż wkurzają mnie drogie prezenty, bo nie mam kasy,  żeby się odwdzięczyć. 

konwalia

My robimy tylko dzieciom prezenty. Jakoś tak od kilku lat najważniejsze żebyśmy zjedli razem


szelma

A my robimy prezenty tylko dorosłym :D (mija chrześnicą dostaje zgodnie z belgijska tradycja prezent na Nowy Rok) Uwielbiam robic prezenty i dostawać tez. Straszny by był smutek bez prezentów.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

didi_loczek

A u nas jest tak i tak. U mojej mamy dajemy prezenty wszystkim (i sami dostajemy). Często wymieniamy się z mamą listą życzeń. Każdy jest zadowolony.

U teściów już nie ma prezentów dla dorosłych, kupujemy tylko dzieciom (Wojciech, Krysia i teraz Antek). Sama to zaproponowałam ;).
Teściowie i brat męża z żoną na pytanie co by chcieli od Gwiazki, zawsze odpowiadali że nic. No więc zawsze szukałam sama prezentów,
starałam się kupić ładne, oryginalne.
Ale jak któregoś roku P. dostał rękawicę kuchenną a ja drugi raz ten sam kryminał, powiedziałam dość. Jak ma być na odpierdol, to lepiej niech nie będzie wcale.

Angie

My mamy duże rodziny i od kilku lat robimy losowanie wśród dorosłych osób, więc każdy dostaje
prezent.



jestynka

dla mnie liczy się sam gest, ucieszyłabym się z dobrej czekolady, bo lubię.  Prezent nie musi być drogi i zawalający mieszkanie potem.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

U nas to wcale nie wynika z oszczędności ani z niczego głębszego, tak wyszło.  My świat właściwie nie obchodzimy. Mamy jedynie choinkę i domyślam sie, ze będzie póki dzieci sa małe. No i prezenty. Ale od lat mamy wszystko, co chcemy, a nawet wiecej. Poza tym od paru lat prowadzę dużo bardziej ascetyczne zycie i staram sie nie kupować zbędnych rzeczy. Prezenty dla prezentów mnie denerwują. Mam jeszcze trochę prezentów, których muszę sie pozbyć. Bo ktoś nie trafił, bo za dużo, bo już nie potrzebuję. Ja nie czuję braku, nie jest mi smutno.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

rubin04, tak, juz przejrzałam z 3 razy ten sklep :D

no, ale prezenty kupione. Szwagrowi kupiłam, uwaga, jakis baniak do robienia wina lol Siostra mi podrzuciła pomysł :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


szelma

Coś w tym jest, bo najłatwiej mi chyba kupić coś fajnego dla siostry. Ale bardzo trudno dla męża - no ale mąż to nie kochanek w końcu lol
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

Cytat: szelma w 14 Gru 2015, 10:00:58
Coś w tym jest, bo najłatwiej mi chyba kupić coś fajnego dla siostry. Ale bardzo trudno dla męża - no ale mąż to nie kochanek w końcu lol

hahah, ja mam zawsze najwiekszy problem z ojcem i szwagrem :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

ja mam z M. problem bo  on wszystko ma czego chce ( w końcu ma mnie :D )
a tak serio to jakos nie mamy materialnych przedmiotów marzeń i dlatego trudno coś wymyslic.

ale wymysliłam co chcemy d brata i bratowej - Scrabble bo nie mamy :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

ja problemów nie mam tylko z prezentami dla siebie :D

dziniom zamówiłam szczoteczki elektryczne, bo podbierają Ninie
ale to nie jest u nas takie proste, bo muszę też dla nich kupić od dziadków. i nie wiem co.
nie wiem, co dla Niny - w jej liście do Mikołaja było: chciałabym dostać taką srebrną kulę zawieszaną do sufitu
lol

dla teściowej mam, uff. brat przywiózł z Indii kilka szalików kaszmirowych.
mąż nie wie co chce.
mama to też problem. brat może trochę mniejszy, bo go po prostu zapytam.
kochanek jak kochanek - to najprostsze, wiadomo :D

wrobelek0403

Cytat: golinda w 14 Gru 2015, 11:39:10kochanek jak kochanek - to najprostsze, wiadomo

zawiążesz sie czerwoną wstążeczką i bedzie :D :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: wrobelek0403 w 14 Gru 2015, 11:41:36
zawiążesz sie czerwoną wstążeczką i bedzie :D :D

taka gruba? to może lepiej w karton się zapakować? :D

wrobelek0403

Cytat: golinda w 14 Gru 2015, 11:42:21
taka gruba? to może lepiej w karton się zapakować? :D

to wez szeroką wstążke lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

W szary papier pakowy i zgrzebnym sznurkiem przewiązać :D
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

golinda

Cytat: szelma w 14 Gru 2015, 11:44:12
W szary papier pakowy i zgrzebnym sznurkiem przewiązać :D

szary na święta? wyjdzie, że nie kocham. w mikołajki kupię :D

Justynna

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 11 Gru 2015, 23:57:39
Popieram skromność, nie popieram braku prezentów dla dorosłych ;) byłoby mi cholernie smutno, gdyby cała rodzina tak postanowiła i nie znalazlabym niczego pod choinka dla siebie ;)
Też tak myślę :)

Justynna

Cytat: jestynka w 12 Gru 2015, 10:50:12dla mnie liczy się sam gest, ucieszyłabym się z dobrej czekolady, bo lubię.  Prezent nie musi być drogi i zawalający mieszkanie potem.
O tak! :)