Prezenty świąteczne 2015

Zaczęty przez wrobelek0403, 24 Lis 2015, 16:16:12

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Wpisujcie co planujecie, moze cos zgapie :D

chodzi mi tylko o dorosłych :P na razie mam prezent dla siostry (fartuch) i P (książka i portfel).

Zastanawiam sie, czy nie kupić dla ciotki jakiegos karnetu na wypasiony masaz lub tp.

Dla rodziców jak zwykle czarna dziura, ojciec z tych co "wszystko ma" :headbang:

Zostanie mi jeszcze szwagier, ale on jest prosty w obsłudze :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

dla Szanownego kompresor z aerografem do malowania modeli
dla jednej siostry torba z Harrym Potterem bo uwielbia
dla drugiej siostry i tu jest problem. chciałam kupić coś zajebistego dla leworęcznych ale ciężko kupić coś dla ludzi w wieku lat 21. A szkła laboratoryjnego faktycznie dla leworęcznych nie produkują i to jest nisza na biznes
Dla rodziców TV, bo mają kineskopowy i tata marzy o normalnym, a mama labidzi, że kineskopowy działa.

didi_loczek

Cytat: wrobelek0403 w 24 Lis 2015, 16:16:12
P (książka i portfel).

To właśnie kupiłam dla mojego P. :D
Z tym, że książka jest na mikołajki, a portfel Wittchen pod choinkę. Rozważam jeszcze nowy kubek na kawę, z muminkami.

To tyle jeśli chodzi o dorosłych, w tym roku spędzamy święta sami ;).

wrobelek0403

didi_loczek, no ja mam do obskoczenia urodziny (21.12) i gwiazdke :D

moze jeszcze cos wymysle, ale podstawowy zestaw mam :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

rubin04, doskonałe te torby lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Ja już prezenty nabyłam.
D.: autobiografia Elvisa Costello i DVD z Inspektorem Rebusem.
Tata: "Ticket to Ride".
Mama: puzzle.
Siostra: koszulka z Chruma i rękawiczki z Kanady ;)
Babcie: po filiżance i belgijskich czekoladkach.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

malutenka

TV nie będzie bo bony swiatecznw w tym roku za małe :/ ale w takim razie szukam mama i tata.

wrobelek0403

szelma, ja bym bardzo chetnie kupiła rodzicom planszówke, ale oni nie grają :/ ciotka im kupiła dwa lata temu i efekt byl taki, ze grałam ja z siostrą i ciotką :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Moi nie będą sami grać. A jak jesteśmy my to gra z nami tata.

szelma

wrobelek0403, moi będą grać sami albo ze znajomymi. A Ticket to Ride bardzo im się podobał i graliśmy dużo, jak u nas byli w wakacje :) Mój Tata zwłaszcza lubi gry wszelakiego rodzaju - mam to po nim :D
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

Dla siebie nie kupujemy ;)
Prezentem jest czas spędzony razem :)
Dotąd kupowaliśmy prezenty dla teściów, staraliśmy się, by było to coś praktycznego, na co teściówce byłoby żal kasy, a ułatwiałoby życie. W zeszłym roku np. kupiliśmy im odkurzacz kominkowy (by Lidl), teściu był zachwycony, że taka pomoc przy grzaniu ;) W tym roku teściowa powinna dostać co najwyżej rózgę, niestety :(
Dla moich rodziców - pojęcia nie mam. Im się nic nie podoba i zawsze jest kwas :P
Brat miewał dziwne pomysły prezentowe - np. full wypas latarenka balkonowa na teelighty, typowo świąteczna, z wiatraczkami "na ciepło" etc. efektami. Ładna, ale nawet nie mieliśmy wtedy balkonu :/ I tak stoi sobie dotąd sierotka na szafie, nawet nie odpakowana... dziwnie mi z tym :( :( :( W zeszłym roku dostaliśmy od nich z kolei bbbb ładny i prosty zestaw sztućców, więc teraz planuję kawowy zestaw z Ćmielowa - bratowa ma taką zastawę, więc uzupełnię ich stan posiadania czymś, co będzie im na pewno pasowało. Bratankowi kupię ładną książeczkę dopasowaną do jego wieku i może dziecięcy audiobook z jakąś klasyką bajkową - nie mają TV, nie dają dziecku słodyczy, więc disneyowskimi filmami czy czekoladami nie będę dziecka uszczęśliwiać, bo się rodzice zjeżą i będą burczeć ;)

Studentki i pianistka dostaną jakieś drobiażdżki, które już zgromadziłam systematycznie - zaniosę chyba po prostu do sali ładnie ozdobiony "kosz Mikołaja" z kosmetykami (rozświetlacze, żele pod prysznic, kredki do oczu) i kolorowymi szalami, dorzucę czekoladowe Mikołajki i bombki, i niech każda wybiera sobie, co jej w tym momencie pasuje. Taki mamy zwyczaj, że obdarowujemy się drobiażdżkami, symbolicznie.

Spinki "zawodowe" bbb mi się podobają, i może kiedyś kupię P. dla żartu spinki dla muzyka - a koleżance dyrygentce z dyrygentem, spłacze się dziewczyna ze śmiechu i wiem, że do fraka koncertowego na pewno będzie je nosić ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

rubin04

Cytat: callja w 25 Lis 2015, 16:03:33W zeszłym roku np. kupiliśmy im odkurzacz kominkowy (by Lidl), teściu był zachwycony, że taka pomoc przy grzaniu
o naprawdę ok ten odkurzacz? Bo planujemy kupić
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

Cytat: rubin04 w 25 Lis 2015, 19:10:34o naprawdę ok ten odkurzacz? Bo planujemy kupić
Teść bardzo go sobie chwalił. Działa do tej pory i nawet teściówka go nie zajechała ;)
A wcześniej do kominka używała "zwykłego" odkurzacza - po wymieceniu kominka (czasem jeszcze ciepłego) szła odkurzać pokoje ;)
Cała ona.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

zwierzatko_mojej_mamy

przypominam, ze dzisiaj cyber monday - bardziej gadzetowo-growo-uslugowo, ale moze komus wlasnie tego brakuje w prezentach - tutaj lista sklepow:

http://www.spidersweb.pl/2015/11/cyber-monday-2015-polska.html
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma

Dzisiaj darmowa dostawa w Pan Tu Nie Stał :)
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: szelma w 01 Gru 2015, 09:33:50
Dzisiaj darmowa dostawa w Pan Tu Nie Stał :)
cudownie, 3 prezenty za jednym zamachem pierdykne :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma

Ty masz darmową dostawę do PTNS w Forum Przestrzenie, moja droga - musisz tak tylko fiknąć po odbiór.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: szelma w 01 Gru 2015, 09:37:20
Ty masz darmową dostawę do PTNS w Forum Przestrzenie, moja droga - musisz tak tylko fiknąć po odbiór.
o, nie wiedziawszy ;) ale z rzadka tam fikam ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

#21
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

zwierzatko_mojej_mamy, co kupujesz?

chciałam szwagrowi koszulke, ale dostał w zeszłym roku. Musze wymyslec cos innego :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

wrobelek0403, chwilowo nie wiem ;) mysle nad damska wata cukrowa, meskim grzancem i morskim okiem ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

salsa

Cytat: szelma w 01 Gru 2015, 09:37:20
Ty masz darmową dostawę do PTNS w Forum Przestrzenie, moja droga - musisz tak tylko fiknąć po odbiór.
moze to zrobic wpadając do mnie na kawę :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)