Prezenty świąteczne 2015

Zaczęty przez wrobelek0403, 24 Lis 2015, 16:16:12

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

no to nie wiem ;D moze do przyszlych swiat bede miala juz manufakture pieczatkowcow i beda taniej lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

ale spoko, jak wymysle co chce to zamowie i bede miała "na zaś" :D :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

A zrobisz mi pieczątkę z balonem? :D
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

didi_loczek

Cytat: wrobelek0403 w 01 Gru 2015, 15:44:05
przypominam tez o stronie spodlady.com :D

Właśnie dostałam newsletter. Przytuliłabym taką torbę :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

didi_loczek, swietna jest :D

mnie sie tam podoba kupa rzeczy :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

didi_loczek

wrobelek0403, no mnie też lol. Ale w tym roku już zakończyłam temat prezentów. ;)

callja

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 01 Gru 2015, 13:59:00ex librisy sa czesto wlasnie wielce dekoracyjne
Kurde, nawet nagrodę kiedyś dostałam za projekt swojego ex-librisu, w LO byłam, piórkiem go rysowałam.
Oczywiście nie odnalezienia :( Choć potrafiłabym opisać - był ujęty w kształt nuty - ósemki ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

jestynka

Cytat: wrobelek0403 w 01 Gru 2015, 15:13:29
no własnie P ma slabo, urodziny w grudniu i to przed samymi swietami, na rocznice kupujemy drobiazgi, innych okazji chwilowo brak :D

walentynki :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Cytat: jestynka w 02 Gru 2015, 10:31:58
walentynki :D
hahahah lol nie obchodzimy, zwykle idziemy wtedy na siłke i mamy całą dla siebie :D za to kiedys poszlismy na wino na "dzien singla" 15.02 lol wiadomo, jak to sie potem skonczyło :D :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

Cytat: wrobelek0403 w 01 Gru 2015, 15:44:05przypominam tez o stronie spodlady.com
otworzyli mi sklepik uliczkę obok pracy ! zajrzę

sobczak-aska

U mnie w rodzinie chyba w tym roku będą dominowały książki, z tego jak wypytywałam wynikło ze każdy ma na oku jakaś literaturę.

rudasekawf

Chcę kupić na prezent suszarko-lokówkę (taka gruba szczotka) a nie mam pojęcia jaka, nie używam. Macie może pojęcie?

cherry

Cytat: rudasekawf w 07 Gru 2015, 20:38:33Chcę kupić na prezent suszarko-lokówkę (taka gruba szczotka) a nie mam pojęcia jaka, nie używam. Macie może pojęcie?
hej ruda, ja mam rowenty Brush Activ ma 2 szczotki gruba i mniejsza - jestem zadowolona. Mam  CF 9220 pewnie sa juz nowsze modele.
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

#65
buhahaha, moze któras sie zainspiruje :D

http://www.empik.com/gra-planszowa-gierki-malzenskie-mdr-dystrybucja,p1115778606,zabawki-p

zaluje ze mam juz wszystkie prezenty :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

Cytat: wrobelek0403 w 07 Gru 2015, 22:12:31buhahaha, moze któras sie zainspiruje
lol lol

Dzisiaj miałam w pracy mikołajki połączone z wintidżem ciuchowym - rzuciłam na biurko dwie torby ciuchów, wróciłam z jednym sweterkiem, laski porozdzielały wszystko zgodnie między sobą :D A prezenciki chyba trafione, wyściskana zostałam ze wszystkich stron, sama dostałam książkę - chciałam ją pożyczyć od jednej ze studentek, bo mnie zainteresowała, to... dostałam egzemplarz na własność lol lol
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

rubin04

Kupiłam dzieciom na Mikołaja: Mila ma okraglaka którego nazwywa kotkiem-potworkiem
a P. ma tego wyzszego. Jest szał... :D

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90150976/

A lampka naprawdę super, zmienia kolor, mozna zablokować na wybranym, akumulatorowa, mozna naładować w kontakcie,
bardzo dobrze wydane pieniadze!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

rubin04, za pol roku przestanie dzialac odlaczona od kontaktu i nie mozna bedzie zablokowac na wybranym ;P tak tylko uprzedzam ;P
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

yoy

zwierzatko_mojej_mamy,  nieprawda  :jezor: po 3 latach działa bez zarzutu :) i nadal jest hitem.

zwierzatko_mojej_mamy

A to mam felerny egzemplarz ;) ale nadal używany ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

jo_miekka

#71
Jaga też ma. Uwielbia i nazywa sową. Działa już pół roku ;)

Kupiłam mężowi kapcie w zara home (tak, to już ten wiek, że kapcie...) i bilety na Wodeckiego z Mitchami. Jeszcze muszę mu coś dokupić, bo urodziny.
A kumplowi kupiłam nilet na "Abba Symfonicznie" :D
A Jadze nie kupuję, bo ona dostaje aż za dużo.

damka

moja mama dostanie odkurzać ręczny, ale taki pionowy - wiem ze jej ciężko odkurzać tradycyjnie i nosić odkurzacz na piętro.

jo_miekka

A ja chcę taki malutki odkurzaczyk właśnie.

suegro

Cytat: jo_miekka w 08 Gru 2015, 12:22:43
A ja chcę taki malutki odkurzaczyk właśnie.

Odkurzaczyk do odkurzania odkurzacza? :D
Jak Monica z Friendsów?
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login