Raczkujaca Panna Mloda

Zaczęty przez xmikax, 26 Sie 2015, 10:36:43

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

#450
xmikax, kazdy ma tam swoje upodobania :D

a Twoje strony mi się marzą, ech :dreaming: może kiedys sie uda :D z uwagi na góry oczywiscie :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

xmikax

hehe :)  moj przyszly tesc marzyl o Norwegii rozmawial nawet z moim P. o tym, jakis czas  po ich rozmowie marzenie sie spelnilo bo zostalismy para :)
nie widzialam az tak szczesliwego faceta ktory zlowil swoja pierwsza rybe na norweskim fjordzie :)

xmikax


wrobelek0403

ryby to moze niekoniecznie :D

ale Lofoty, te góry tam aaaaaa :dreaming:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

mika, z tortem to nie mam zielonego pojecia niestety.

Wiem, gdzie taki zrobiliby w Lublinie za to lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

xmikax

haha dzieki :D raczej po tort do Lublina nie pojade :D z tym tortem tez lipa :( mam nadzieje ze nie bede musiala zjesc calego kawalka bo jaa tortami nie przepadam.

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

no i Sowa robi swietne torty, moze się zgodzą na nietypową realizację

http://www.cukierniasowa.pl/pl/produkty/items/43
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

XXmikaxx, napisz może maila do cukierni "Tortissima" w Kopalinie, kawałek od Poznania wprawdzie, ale dowiozą gdzie trzeba, i ponoć drogo za to nie liczą... A robią cuda na patyku.
http://tortissima.pl/index.php/category/weselne/angielskie/

(smak tortu angielskiego jest dla mnie osobiście wysoce dyskusyjny, no ale to tylko moje zdanie lol lol )
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

Kasia

Ja w Sowie brałam tort bez różyczek wiec mysle se spokojnie gładki zrobią.
Zreszta mysle ze taki tort większośc cukierni zrobi.
Kwiaty na wierzch zamów w kwiaciarni.

xmikax

help!

wlasnie dostalismy umowe weselna, gdzie i jak mamy zalatwic oplacenie ZAIKS ´u ?
planujemy miec DJ ´a wiec co z tym zrobic? :(

goga

DJ powinien  chyba mieć opłacony                 ZAIKS
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

wrobelek0403

mika, tez mi sie wydaje, ze DJ albo lokal zwykle mają.

ale pisz/dzwon tutaj:
http://www.zaiks.org.pl/294,189,dyrekcje_okregowe
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

xmikax


xmikax

Hej dziewczyny.
Czy któraś z was orientuje sie gdzie w Poznaniu i okolicach wynajmiemy namioty?
Ślub chcemy w plenerze a nie wiemy jak bedzie z pogoda. Chcielibyśmy sie przygotować zeby zrobic cała ceremonie w namiocie. Nasza pani menager chyba sobie robiła ze mnie jaja ze jak bedzie padać moze nam postawić parawan na sali weselnej i tam mamy wziąć ślub  :pray:

niewiemjaka

xmikax nie wiem gdzie się takie coś wynajmuje, ale zobacz na to http://elmark-wynajem.pl/namioty/
jaki fajny "weselny" namiot z podłogą, wyślij zapytanie i wygooglaj kilka innych firm, żeby się zorientować w cenie

xmikax

dlugo mnie nie bylo , ale wrocilam oczywiscie z masa pytan :D

gdzie w podroz poslubna?  ;)

wrobelek0403

mika, no to juz chyba zalezy od Waszych preferencji :)

ja bym pojechała w Alpy lol

ale polecam Madere :) pieknie jest :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

ja bym pojechala gdziekolwiek, byle rzeczywiscie zaraz po slubie - odczuwam smutek, ze tak nie mialam, jak sie odwleka, to sie robi z tego dupa, a nie podroz poslubna ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

xmikax

ja to sie lubie wygrzewac na sloneczku. moj P. ma zajawke na Tajlandie i tu sie pojawia problem bo mnie tam na bank nie zobacza :(

wrobelek0403

mika, jest tyle kierunków, ze na pewno wybierzecie cos, co pasuje obojgu.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

xmikax

troche lipa :( z tymi wycieczkami bo kierunki ktore mnie interesuja latem odppadaja bo leje :(

calla

Cytat: xmikax w 06 Paź 2015, 16:23:00

Ślub chcemy w plenerze

A dowiadywalas sie czy ktos z USC udzieli Wam slubu w plenerze?
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

mayagaramond

Cytat: xmikax w 19 Paź 2015, 11:51:24ja to sie lubie wygrzewac na sloneczku


to do Dubaju w sierpniu. 50 stopni lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

xmikax

tak slub mamy zalatwiony :)
jak dla mnie dubaj mega przereklamowany i to juz zalatuje wiocha :D