Raczkujaca Panna Mloda

Zaczęty przez xmikax, 26 Sie 2015, 10:36:43

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

xmikax

hahaha kazdy mi to mowi, inny kolor wlosow inna fryzura i zupelnie inna osoba.
a co do menu to maja masakre, rosol itp. sama nuda pozatym proponuja wszystko wylozone na paterach a my chcemy przystawke, danie glowne i zupe ala carte

wrobelek0403

to macie wymagania :D dobry rosół nie jest zły pod wódeczke :D

pólmiski z daniami to dosc popularny zwyczaj w Wielkopolsce, kazdy sobie wybiera co tam chce - mieso czy rybe. Ale może da sie z nimi negocjowac :)

a planujecie potem półmiski z daniami zimnymi (wędliny, sałatki itd?), bo jesli tak, to przystawke przed obiadem bym odpusciła. Wzieła tylko zupe i drugie.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

xmikax

nie chcemy zadnych polmiskow na stolach, ma byc czysto i schludnie. na stole obok chcemy wiejski stol, candy bar i mini stol szwedzki z jakimis przystawkami hmm?

inkageo

Imagine there is no hate

xmikax

no i udalo sie! troche panikowalam ze sprawa naszej sali, bo babka sie nie odzywala.ale kiedy przeczytalam oferte juz iem czemu nie pisala. oferta jest super, wiemy co i jak, beda tez dania ala carte wiec cudownie, i nawet karafki na soki wode itp kupia dla nas :D zaczynam sie cieszyc.. :)

wrobelek0403

mika, to super!!!

jak sie komus chce, to wszystko mozna :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

a slub planujecie w Poznaniu czy gdzies indziej?
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

xmikax

kamien z serca bo wczoraj wieczorem ze lzami w oczach myslalam o tym wszystkim moj P. ma na wszystko czas on garnitur kupi na poczatku lipca i bedzie zadowolony, a ze mnie sie smieje ze chce miec jak najwiecej ogarnietych rzeczy jak najszybciej :(

xmikax

slub cywilny plenerowy i balaga odbedzie sie pod poznaniem a dokladnie w Drwesie (15km od Poznania)  :)


http://www.weselenadstawem.pl/   <---- tutaj :)

wrobelek0403

acha! to wszystko jasne :D

myslałam, ze to tylko miejsce na wesele :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

xmikax

oni maja tam piekny ogrod, a slub plenerowy byl moim marzeniem wiec wszystko bedzie tam.
Wychodze z zalozenia ze slub to czas dla mnie i dla mojego P. i to musi byc intymne i romantyczne miejsce nawet jezeli jest to slub cywilny.
Nie jestem z tych co lubia sie pokazywac jak malpka w zoo wszystkim, i ze kazdy bedzie mogl przyjsc do urzedu obgadac jaka mam suknie i wlosy np.  lol

wrobelek0403

eeee, nigdy nie widziałam osób postronnych w usc :D

ale mając takie mozliwosci, tez wybrałabym ogród albo inny plener, a najchetnie taki :D :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

xmikax

to juz troche hardcore :D a ja gor i skal mam po dziurki w nosie heheh

szelma

My widzieliśmy ślub w plenerze tutaj:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


I było tak:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

niewiemjaka

#439
Cytat: xmikax w 23 Wrz 2015, 10:02:33http://www.weselenadstawem.pl/   <---- tutaj
super!
i super, że ślub i wesele tam :)

te skały to lekki hardcore :D choć zdjęcia piękne pewnie, ale wdrapywac się tam :D no odpowiednie nastawienie musiałoby być :D gości haha

wrobelek0403

eee, to miejsce przy schronisku :D łatwo sie idzie, tylko długo :D

szelma, wygrałas :D :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

I jeszcze pani tam grała na wiolonczeli :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Klimatycznie tam było i akurat nawet nie padało :D
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

xmikax

jezu chryste :O nie nie ja to bym spadla z tej skaly, nogi polamala :D i tak sie stresuje ze do slubu bede szla w szpilkach a co dopiero po skalach :O

xmikax

Czy ktoras z Was miala lub byla na weselu gdzie byl CANDY BAR? jezeli tak to jak to mniej wiecej wygladalo? :)

niewiemjaka

#444
Cytat: szelma w 23 Wrz 2015, 10:44:01Klimatycznie
nooo klimat jak z horroru trochę :D tylko ducha na wiezy brak, szaro buro i ponuro, nie podoba mię się ;)
u wróbla bliżej nieba, to i chociaż jakiś błękit widać :D

szelma

Cytat: niewiemjaka w 23 Wrz 2015, 11:13:52nooo klimat jak z horroru trochę  tylko ducha na wiezy brak, szaro buro i ponuro, nie podoba mię się

Eee, to foty tak przekłamują, bo niebo zachmurzone, ale aż tak ciemno nie było, a ten zamek jest piękny i pięknie położony.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

niewiemjaka

npo foty fotami ale tak mgliście i szaro nad tą wodą, albo zachmurzone, ktoś w kurtce, panna mloda w jakims swetrze, wiatrzysko zwiewa jej welon, więc zimno :D :D
no nie, nieeeee

szelma

No raczej jak się mieszka w Szkocji, to taka pogoda nie dziwi ;)
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

niewiemjaka

no wiadome :D
dobrze, że xmikax plener już wybrała, to nie musimy ją namawiać na zmianę :D

xmikax

dziewczyny tak szczerze to gor nienawidze, morze jest spoko :) ale jak na slub plenerowy najlepszy jest ogrod  :kocham:

gor i morza mamy az za duzo u nas hehe :)