Piosenka na pierwszy taniec

Zaczęty przez mary, 30 Lis 2007, 18:23:43

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Grasshopper

Kiedys myslalam o Simply Red - You Make Me Feel Brand New, bo jest rewelacyjna pod wzgledem tekstu, ale chyba w koncu bedziemy mieli inna.

claridad

my densowalismy do dwoch piosenek:

Dusty Springfield - The look of love
Pointer Sisters - I'm So Excited.

uklad mielismy opracowany ale i tak byl spontan bo na sali byly sliskie kafelki i zadne kroki nie wychodzily jak trzeba :D

effik

Cytat: claridad w 18 Lut 2010, 22:49:15

uklad mielismy opracowany ale i tak byl spontan bo na sali byly sliskie kafelki i zadne kroki nie wychodzily jak trzeba :D

u mnie był trochę podobny problem - pewnie stres plus śliskie kafelki :) robiliśmy kroki dużo mniejsze niż na próbach. tańczymy i w pewnym momencie D. pyta: "co my właściwie robimy?" a ja na to: "nie wiem" lol lol

bibulka

:) super! spontan, to jest to!
my chodzimy na kurs tańca, ale jakoś nie mogę powiedziec, żebym się tym specjalnie przejmowała,  trzeba iśc na żywioł :)

matyśka

#179
Jednak nie polecam iść na żywioł, no chyba, że ktoś naprawdę potrafi tańczyć. Ja wybór piosenki zostawiłam orkiestrze i wyszła masakra. Stres nas zjadł, wszyscy patrzyli i miałam wrażenie, jakbyśmy nie tańczyli tylko się głupkowato bujali. Całe szczęście na scenę wkroczył syn szwagierki (3 latka) i tak zaczął wywijać, że odwrócił od nas uwagę.  :rotfl: Wiedziałyście, że sen o walcu oznacza, że aby osiągnąć dobre małżeństwo, trzeba wyzbyć się kłamstwa  :kocham: Tak mi się jakoś skojarzyło. Tak czy inaczej, radzę taniec przećwiczyć, ja tego żałuję do dziś, a wiadomo, na nagraniu to najważniejszy fragment   :wstyd: