Piosenka na pierwszy taniec

Zaczęty przez mary, 30 Lis 2007, 18:23:43

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

maroonbug

My zatanczymy do "That's amore" Deana Martina. Szybki ten walczyk, ale mamy nadzieje, ze sie uda, bo ma bardzo nieskomplikowany, podstawowy rytm. Jest tez bardzo krotki i zabawny, wiec jak nam nie bedzie szlo, mozemy sie powyglupiac :)

szelma

Oooo, my też "That's amore" :) To znaczy, jeszcze będziemy ćwiczyć i może stanie na czymś innym Deana Martina, ale Dino musi być obowiązkowo jako pierwszy taniec i basta! :)

chudonoga

Dean Martin gości u nas na liście wykonawców, których DJ musi zagrać.  :D

beesok

Ha! Dzisiaj padla decyzja- na 90% zatanczymy do "Your Song" ale w wersji oryginalnej Eltona Johna nie tej z Mouline Rouge - tu mozecie posluchac :)


Szukalam czegos co nie byloby a) zbyt przeslodzone i kiczowate b) trudne do zatanczenia bo my chcemy efekta naturalny - wlasciwie to dobrze nam sie ze soba tanczy  i nie bedziemy przygotowywac specjalnych krokow c) ta piosenka ma fajny kontekst w Moulin Rouge ktory jest jednym z naszych ulubionych filmow i w jej slowach jest kilka takich co maja dla nas osobiste znaczenie :)


A tak na pozniej to bedzie tez Metallica - nothing really matters:) ktos tu w watku bedzie ja mial na pierwszy taniec a moj S. jest wielkim fanem :) tylko na pierwszy taniec ja nie chcialam :)

kamelia04.08.2007

mary_popins

tyle płacilismy w ubiegłym roku (piaseczno/k w-wy)
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

bratek

Ja chciałabym zatańczyć do piosenki Sławka Uniatowskiego "Kocham Cię"





aga.ant

My chcemy zatańczyć do Nothing Else Matters, tylko trochę się tego obawiamy.
Oryginalna wersja jest zbyt długa jak na nasze umiejętności taneczne. Wersja Apocalyptici jest krótsza ale według nas trochę dołująca, znalazłam wersje niejakiej Lucie Silvas (), mnie się nawet podoba, tylko mój N. narzeka, że pani trochę zawodzi. Może, któraś z Was tańczyła do tej piosenki i może mi jakoś pomóc.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Patulea

Co sadzicie o tych piosenkach:
1 Dana Glover "It is you (i have love)"
2 Martine McCutcheon "Perfect moment"
3 Eternal "Angel of mine"
narazie "gora"

4 Minnie Riperton "Lovin' you"
5 Judy Garland "Over the rainbow"

aga.ant

Patulea z twoich propozycji mi najbardziej podoba się nr 1, czyli Dana Glover "It is you (i have love)".  :thumbup:
Reszta (jak dla mnie) jest trochę za smętna.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Patulea

Wlasnie szukam walca wiedenski czy angielski (albo cos "walcowatego").
Moj malz przyszly stwierdzil,ze za trudny jest taniec do "It is you" - za duzo momentow "do figur" i tez (chyba dla mnie,wiec prosze o wybicie mi tego pomyslu) brat malza mial te piosenke rok wczesniej na swoim weselu (w krotkiej wersji,ale jednak).

aga.ant

Ja za wielka tancerką nie jestem więc nie powiem czy ta piosenka jest za trudna do walca ale jest najlepsza z twoich propozycji.
Ale skoro chcesz, żeby wybić ci ją z głowy to trochę niedobrze, że ta piosenka powtórzy się na waszym weselu, skoro tańczył ją już twój przyszły szwagier.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

ja chciałam Danę

ale ona do bujanego

do walca sie nie nadaje, niestety :(

Patulea

Cytat: Kasia w 10 Sty 2009, 23:48:20
ja chciałam Danę

ale ona do bujanego

do walca sie nie nadaje, niestety :(

Dana Glover "It is you" do walca sie nie nadaje?

Wrecz jest idealna! - chce podobny uklad stworzyc.

Kasia

a wiesz że jeakieś zaćmienie ...

teraz nie mge sobie przypomnieć dlaczego my jej nie wzieliśmy


a wogóle tańczysz?

bo układ za łatwy mi się nie wydaje dla takiego totalnego amatora

bo prawie same szase (nie wiem jak się pisze) i wirówki a mało kroku podstawowego

bardzo ładne układy, dla mnie niestety za trudne :(

Patulea

Nie mowie,ze jest latwy. Tanczyc nie tancze ale pojecie jakies tam mam. Chce sie wzorowac na proponowanych figurach - sama przeciez nie wymysle..

effik


suegro

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



kieziken

hej,
my jeszcze ostatecznej decyzji co do pierwszego tanca nie podjelismy ale jako wielka fanka Dzemu rozwazam "kocham cie" i moze malo slubny "sen o viktorii" albo piosenke z Kubusia Puchatka "juz zawsze, na zawsze"
"i pod górę tam gdzie wieje wiatr, niech prowadzą moje marzenia"

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


effik

Cytat: betaka 25 w 26 Mar 2009, 23:51:15
Ten kubus puchatek niezly pomysł:)

fajna sprawa, tylko ciężko się tańczy :D

effik

#147
Co ja przeżyłam właśnie... :D  Weszłam na stronę salonu Agnes - polecam wejść z włączonymi głośnikami, przypomnicie sobie pieśń Hijo de la luna, ale po raz pierwszy usłyszałam ją w wersji instrumentalnej i powiem wam, że walc piękny!
A potem weszłam na youtube, żeby znaleźć coś innego niż wersja zespołu Loona i to mnie zabiło  :rotfl: :rotfl:  :padam: :padam:




Dodany tekst: 03 Maj 2009, 11:43:36

a jak pan młody dysponuje wolnym czasem :D :D

http://www.taneczna.tv/klip,1152

ishka82

Cytat: aga.ant w 03 Sty 2009, 00:56:55
My chcemy zatańczyć do Nothing Else Matters, tylko trochę się tego obawiamy.
Oryginalna wersja jest zbyt długa jak na nasze umiejętności taneczne. Wersja Apocalyptici jest krótsza ale według nas trochę dołująca, znalazłam wersje niejakiej Lucie Silvas (), mnie się nawet podoba, tylko mój N. narzeka, że pani trochę zawodzi. Może, któraś z Was tańczyła do tej piosenki i może mi jakoś pomóc.
Ja do tego tańczyłam, do wersji oryginalnej :) Takiego przytulańca po prostu ;) Poprosiliśmy DJa, żeby po 3 minutach zaprosił do tańca inne pary i jakoś poszło :D

aga.ant

#149
Właśnie zaczęliśmy "próby" do  Nothing Else Matters ale jakoś nam nie idzie. :headbang:
Mam wersję z S&M skróconą do 3 minut ale to i tak dla nas za dużo.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login