Seriale, seriale

Zaczęty przez feeling.good, 01 Lut 2015, 21:12:09

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Angie

Wrobelek Od nowa.

Na hbo go oglądam jeszcze Katarzynę aragońską.

cumberland

Gambit obejrzałam, super!
Ta Emily mi jakoś nie podeszła, utknełam po pierwszym odcinku.
A widziałyście The Duchess? Zakręcony mega, ale taki jakiś uroczy w tym zakręceniu i fajny bo tylko 6 odcinków.

rudasekawf

My się mega wkreciliamy w The suits. Aż sama się dziwie 😂
Potem chce zobaczyć Gambit

szelma

cumberland, a to mnie Duchess po jednym odcinku wkurzyła i przestałam oglądać. Ale D. skończył i podobało mu sie.

Emily to taka bajka - dla mnie śmieszne pod względem przedstawienia Europy i Francji :D
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

zuzia

jutro nowy sezon The Crown jupi

niewiemjaka

zuzia, kurde no tylko skończymy Ku Jezioru i rzucam sie na The Crown, ciekawa jestem jak pokaza Diane

ddu

Wróbel, a MRS Ameryka widziałaś?
Spy? (to raczej nie przy prasowaniu)

bardzo dobre recenzje ma serial z Kidman nowy na HBO, tytułu nie pamiętam

wrobelek0403

ddu, spy widzialam. Nie podobal nam sie 🤣🤣
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

do prasowania idealna Ameryka ;)

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jo_miekka

Cytat: wrobelek0403 w 14 Lis 2020, 11:28:51
szelma, o dzieki. Wyswietlalo.sie nawet.

Sluchajcie, co jeszcze naprawde warto obejrzec na hbo ? Zanim zrezygnuje lol
Sukcesja koniecznie!

wrobelek0403

Rany, myslicie ze rodzina krolewska jest naprawde tak pozbawiona jakichkolwiek ludzkich uczuc? Straszny jest ten serial 🤐🤐
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

Cytat: wrobelek0403 w 18 Lis 2020, 22:15:56myslicie ze rodzina krolewska jest naprawde tak pozbawiona jakichkolwiek ludzkich uczuc?
Wzrastanie w nieustannym przekonaniu/wpajaniu, że jest się lepszym od ogółu... no raczej pozytywnie na inteligencję emocjonalną nie wpływa :/
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

wrobelek0403

callja, raczej widze tu kupe kompleksow u niektorych .. 
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Cytat: wrobelek0403 w 18 Lis 2020, 22:15:56Rany, myslicie ze rodzina krolewska jest naprawde tak pozbawiona jakichkolwiek ludzkich uczuc?
Ja przy tej aferze z księciem Andrew miałam takie "Chłopie miałeś jedno jedyne zadanie w życiu. Nie robić nic i to potrafiłeś spierdolic"

wrobelek0403

malutenka, ja nic nie wiem 😁😁
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

malutenka, scena, kiedy królowa je lunch z Andrew, jest boska w kontekście ostatnich wydarzeń :D
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

malutenka


wrobelek0403

malutenka, jezu. Doczytalam. Masakra.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Cytat: szelma w 19 Lis 2020, 10:17:57
malutenka, scena, kiedy królowa je lunch z Andrew, jest boska w kontekście ostatnich wydarzeń :D
Ja jeszcze nie widziałam bo kończymy nowe Kacze opowieści lol i oglądam Lovercraft Country a to jest ponad godzina ciężkiego horroru :)

wrobelek0403

Karol to psychopata. Ja pierdole, trzeba miec pewne predyspozycje zeby byc takim gnojem.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Angie

Cytat: szelma w 19 Lis 2020, 10:17:57
malutenka, scena, kiedy królowa je lunch z Andrew, jest boska w kontekście ostatnich wydarzeń :D

Oj tak!

Przygnębiający jest ten sezon.


wrobelek0403

Skinczylam i mam niedosyt. Nie tylko ilosciowy. Mam talie wrazenie, ze skupiono sie ma kieckach Diany, a problemy bohaterow zostawy jakos tak potraktowane pobieznie.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

wrobelek0403,
dopóki była tylko królowa to jakoś tak miało to taką ciągłość. tutaj była taka wielowątkowość, przeskakiwanie z tematu na temat, że jakoś tak. Zobaczymy co będzie dalej.

malutenka

Cytat: zuzia w 20 Lis 2020, 11:27:35
wrobelek0403,
dopóki była tylko królowa to jakoś tak miało to taką ciągłość. tutaj była taka wielowątkowość, przeskakiwanie z tematu na temat, że jakoś tak. Zobaczymy co będzie dalej.
Jak to co? Megxit! :D