Seriale, seriale

Zaczęty przez feeling.good, 01 Lut 2015, 21:12:09

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


niewiemjaka

Gambit królowej  - na netflix, 7 odcinków
Miodzio

malutenka

Cytat: niewiemjaka w 06 Lis 2020, 23:35:14
Gambit królowej  - na netflix, 7 odcinków
Miodzio
byłam zachwycona!

Angie

Gambit rewelacja! Polecam też  ku jezioru- świetny.

malutenka

Wczoraj była premiera Króla na canal+, któraś oglądała?

zuzia

#305
Ja sobie zamierzam obejrzeć w przyszłym tygodniu The Crown jako przygotowanie do następnego sezonu. Czekam niecierpliwie.

feeling.good

Cytat: malutenka w 07 Lis 2020, 09:45:55
Wczoraj była premiera Króla na canal+, któraś oglądała?

Tak. Całkiem ok, choć przeszkadzały mi trochę zdjęcia w pierwszych scenach. Bajkowo to wszystko wyglądało i zbyt "czysto"

goga

Angie,  właśnie oglądam ,,Ku jezioru" - przerażający...
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

Angie

Goga ja oglądałam jak byłam chora, nie mogłam potem spać.

goga

Obejrzałam całość, dobry, ale niepokojący... brrr
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

ddu

obejrzałam Gambit,
Mrs. America (na podstawie prawdziwej historii kobiety, kt. walczyła w Usa z feministkami, poprawką równościową, a ostatecznie wspierała Trumpa )
a teraz zaczęłam Dolinę łez, o Wojnie Jom Kippur (nie mogę się nadziwić, ile jest filmów o Izraelu w polskich kanałach...)

wrobelek0403

#311
Szukam czegoś, co można oglądać jednym okiem przy prasowaniu :D i zeby nie było zbyt krzykliwe/
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Cytat: wrobelek0403 w 13 Lis 2020, 21:49:37
Szukam czegoś, co można oglądać jednym okiem przy prasowaniu :D i zeby nie było zbyt krzykliwe/
Downtown Abbey :D


malutenka

dragonfly, ja uwielbiam Downtown Abbey, szczególnie do oglądania jesienią, do czegoś w styku prasowanie właśnie. To jest taki idealny świat, w którym lords, ladies i służba sa jedną, wielką kochającą się rodziną, wszyscy są pięknie ubrani i cudownie mówią. A moim idolem jest babcia! :D

wrobelek0403

Cytat: malutenka w 14 Lis 2020, 10:10:42
Downtown Abbey :D
Juz dawno obejrzane 😁😁 kocham!!! A gdzie to ogladacie? Ostatnio szukalam i nie znalazlam. Zalukaj zmienilo formule i stracilam stare konto.

Jakos mial byc film kinowy, cos wiecie?
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


malutenka

#317
Cytat: wrobelek0403 w 14 Lis 2020, 10:57:53
Juz dawno obejrzane 😁😁 kocham!!! A gdzie to ogladacie? Ostatnio szukalam i nie znalazlam. Zalukaj zmienilo formule i stracilam stare konto.

Jakos mial byc film kinowy, cos wiecie?
film kinowy to już rok skończył. Nie wiem, gdzie film można obejrzeć, ale wszystkie sezony serialu są na Amazon Prime :)

wrobelek0403

malutenka, hahaha 🤣🤣 . To moze polska premiera miala byc teraz. Ale na bank widzialalm latem zwiastuny.

To platny serwis?


Wiecie, jak chyba zrezygnuje z hbogo. Maja juz tak kiepska jakos przesylu, na chromecast sie wiesza, czasem w ogole nie dziala. Popsuli sie bardzo.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

#319
Cytat: wrobelek0403 w 14 Lis 2020, 11:05:51
malutenka, hahaha 🤣🤣 . To moze polska premiera miala byc teraz. Ale na bank widzialalm latem zwiastuny.

To platny serwis?


Wiecie, jak chyba zrezygnuje z hbogo. Maja juz tak kiepska jakos przesylu, na chromecast sie wiesza, czasem w ogole nie dziala. Popsuli sie bardzo.
Tak, Amazon jest płatny, 8 euro za miesiąc kosztuje subskrypcja. Ja na jakąś promocję trafiłam, że przez pół roku było jeszcze taniej. Całkiem fajną bazę mają, szczególnie seriali.
A aplikacja HBO to chłam i horror, mam tylko dlatego, że siostra wzięła i mi udostępnia.

wrobelek0403

malutenka, ja wzielam tylko dla GoT i Opowiesci podrecznej. Ale sie skonczylo. Chcialam obejrzec Paragraf 22. Ale ksiazke czytam drugi rok lol na serialu utknelam w pierwszym odcinku 🤣🤣🤣🤣🤣
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Emily in Paris - durne nieco i ma wszystkie francuskie stereotypy, ale przyjemnie sie ogląda jako bajeczkę na temat Francji. Wszyscy ładni i estetyczni ;)
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

szelma, o dzieki. Wyswietlalo.sie nawet.

Sluchajcie, co jeszcze naprawde warto obejrzec na hbo ? Zanim zrezygnuje lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

szelma, lyknelam w jeden wieczór ;) całkiem niezłe się bawiąc ;)

Teraz cierpię na nadmiar, bo mam Arrowa i Flasha, ale to tak przy okazji - tzn jak zasnę to nie cofam lol

A wczoraj wieczorem odpalilam Wychowane przez wilki i kocham bardzo
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

malutenka

Cytat: wrobelek0403 w 14 Lis 2020, 11:28:51Sluchajcie, co jeszcze naprawde warto obejrzec na hbo ? Zanim zrezygnuje
z seriali:
Watchmen
Lovecraft Country
Westworld