TUSZ DO RZĘS ----POMÓŻCIE

Zaczęty przez kar0la80, 27 Lis 2007, 11:50:00

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

misiaczek187

Lancome Hypnose naprawdę dobry :) teraz Kanebo 38C dla mnie numer jeden,ale używam go tylko na wyjscia bo nie lubie go zmywać :/

sonja

Cytat: "kar0la80"zalotke mam, ale po lyzeczce maja ladniejszy ksztalt :mrgreen:
ale jak to przy pomocy łyżeczki?!

golinda

Cytat: "sonja"ale jak to na łyżeczkę?!
leżycie na boku, ty pupą do niego  :mrgreen:

nie mogłam się powstrzymać  ;-)

sonja

golinda, ale od tego rzęsy mi się jakoś nie wywijają :-D

salsa

Cytujgolinda, ale od tego rzęsy mi się jakoś nie wywijają :-D
to moze zle leżysz';)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

sonja

Cytat: "salsa"to moze zle leżysz';)
dobra, dobra koniec używania, zmieniłam pytanie (zresztą moje drogie głodnemu chleb na myśli :lol: ) teraz czekam na konstruktywną odpowiedź. Mi już zalotka przypomina średniowieczne narzędzie tortur, a co dopiero grzebać sobie przy oku, żeby nie było, sztućcem.

salsa

sonja, co do zalotki
mam ale uzywam od wielkiego dzowny ;)
zasadniczo nie widze roznicy
do moich rzes ktore sa zbudwane z tego samego włosa co włosy na głowie trzeba mi dobrego tuszu podnoszącego i podwijającego:) tez , ktore wymieniłam tak na mnine działają:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

sonja

salsa,  ale jestem ciekawa jak można użyć łyżeczki w celu podkręcenia rzęs:)) nie jestem sobie w stanie tego wyobrazić i czekam aż ktoś mi opowie. Ja tuszu nie używam bo wyglądam zbyt teatralnie, mam czarne i długie rzęsy (jedyne co mi się u mnie w 100% podoba i czego bym nie zamieniła to właśnie oczy i ich oprawa:)

mayagaramond

sonja - z lyzeczka nie pomoge, ale mam w zanadrzu inny, chyba bardziej makabryczny trik - rozdzielanie rzes igla :mrgreen:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

sonja

W sumie to przydałoby mi się coś podkręcającego (bo mam dość proste) ale nie tusz, nie zalotka i nie łyżeczka:)

salsa

Cytat: "sonja"salsa, ale jestem ciekawa jak można użyć łyżeczki w celu podkręcenia rzęs:))

nie wiem ale powiem Ci cos straszniejszego-moja koleżanka rozdziela rzesy igłą jak je pomaluje
ne moge na to patrzec, mam wrazenie ze zaraz wykuje sobie oko!!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

sonja

mayagaramond, aż mnie zmroziło. serio.

[ Dodano: 27-11-2007, 20:23 ]
salsa, napisałyście równocześnie z Mayą.

salsa

Cytat: "sonja"W sumie to przydałoby mi się coś podkręcającego (bo mam dość proste) ale nie tusz, nie zalotka i nie łyżeczka:)

u mnie tusz daje rade:)

[ Dodano: 27-11-2007, 20:24 ]
Cytuj[ Dodano: 27-11-2007, 20:23 ]
salsa, napisałyście równocześnie z May
hahahah]wałsnie zobaczyłam:):) czary mary?!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

sonja

Cytat: "salsa"u mnie tusz daje rade:)
ja tusz to mogę na wyjście, na codzień wolalabym coś co tylko by podkręcało już nie koloryzując i nie pogrubiając:)

[ Dodano: 27-11-2007, 20:26 ]
ale spróbuję tych Twoich:) najwyżej będę haczyć rzęsami brwi:)

salsa

CytujJa tuszu nie używam bo wyglądam zbyt teatralnie, mam czarne i długie rzęsy (jedyne co mi się u mnie w 100% podoba i czego bym nie zamieniła to właśnie oczy i ich oprawa:)
ja mam długie ale nie sa podkrecone, niestety, dopóki nie użyję porządnego tuszu :( sa czarne wiec własciwie nie powinnam ich malowac, ale maluje nie dla koloru tylko dla tych efektów:)
lubie teatralne, podkrecone i długie rzesy
nie lubie bazarowego stylu z nadmierna iloscia tuszu, grudek i takiego wrazenia klowna
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

sonja

a jak już jesteśmy przy oczach to mi się bardzo podoba makijaż a'la lata 60 bodajże: mocno zaznaczone oko, takie przydymione i blade usta:)

salsa

Cytujsalsa napisał/a:   
u mnie tusz daje rade:)
ja tusz to mogę na wyjście, na codzień wolalabym coś co tylko by podkręcało już nie koloryzując i nie pogrubiając:)
sprobuj Lancome L'extrema i nakładaj tylko po jednym pociągnięciu na każdą stronę oka ( czyli jak masz dwoje oczu to 6 ruchów-zakładam ze znasz zasady dobrego malowania oczek ;) :mrgreen:  :lol: ) albo kup sobie dobrej jakosci odżywkę bezbarwna do rzes , ktora podnosi je i usztywnia tak ze sa podkrecone - to wyglada na czarnych rzesach jakby byly pomalowane

moja koleżanka ktora sobie robi regularna henne i ma takie rzesy az po brwi, lekko zakrecone, nie uzywa tuszu tylko własnie takiej odżywki
ja mam cos takiego z Clinique i uzywam na wszystkie wyjscia w gory, na narty, na zimowy spacer -czy letni treking w upalny dzień;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

kar0la80

no juz jestem :mrgreen: tak myslalam ze pojawi sie pytanie z lyzeczka :lol: moja mama kiedys podpatrzyla (wieki temu) jak stylista podwijal rzesy modelce, lyzeczka: wiecie jak sie wywija wstazeczke na prezencie nozyczkami, wklada sie ja miedzy palec a nozyczki i sie przeciaga :-D nozyczki do rzes to bylaby przesada, wiec robi sie to lyzeczka, dlatego lyzecza bo nie ma ostrego brzegu, czyli lapie sie rzesy miedzy krawedz lyzeczki( dupka to powieki) a kciuk i delikatnie sie przeciaga, nie wypadaja od tego rzesy bo juz to robie od jakichs 10 lat :-D  i sa bardziej naturalnie podkrecone, po zalotce maja kat prosty a po lyzeczce nie:)
a igly tez oczywiscie uzywam czasem do rozdzielania rzes :lol:

salsa

Cytat: "sonja"a jak już jesteśmy przy oczach to mi się bardzo podoba makijaż a'la lata 60 bodajże: mocno zaznaczone oko, takie przydymione i blade usta:)
taz mi sie strasznie podoba, dlatego czesto sie tak maluje:)
ale wyrazne szminki tez lubie, wiec czasem ide w słabsze oko i mocniejsza szminkę:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

sonja

Cytat: "salsa"znasz zasady dobrego malowania oczek
nie znam bo zupelnie nie maluje:) proszę o tłumaczenie, odżywki poszukam:)

salsa

kar0la80, spróbuj tego tuszu o ktorym Ci pisałam:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

sonja

Cytat: "salsa"ale wyrazne szminki tez lubie, wiec czasem ide w słabsze oko i mocniejsza szminkę:)
to nie dla mnie, mam dość wąskie usta:(

salsa

Bourjois, Pump Up The Volume-



Cytat: "sonja"salsa napisał/a:   
ale wyrazne szminki tez lubie, wiec czasem ide w słabsze oko i mocniejsza szminkę:)   
to nie dla mnie, mam dość wąskie usta:(

no to faktycznie, lepej nie podkreslac, choc mniemam ze jak wiekszosc kobiet-przesadzasz;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

kar0la80

Cytat: "salsa"-zakładam ze znasz zasady dobrego malowania oczek
oh ja tez poprosze :-D

sonja

kar0la80, dzieki za wyjasnienie:) mialam bardziej makabryczne wizje;) chociaż z moimi zdolnościami manualnymi to i to doprowadziłoby do rychłej ślepoty