TUSZ DO RZĘS ----POMÓŻCIE

Zaczęty przez kar0la80, 27 Lis 2007, 11:50:00

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

konwalia


salsa

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

konwalia

#627
Cytat: konwalia w 21 Mar 2017, 16:08:49
Naturalne są
Z wiekiem jednak lepiej wyglądam lol

Teraz rzęs nie robię,  to potrzebuję tuszu. Kupiłam jakiś w aptece i dramat.

wrobelek0403

konwalia, laski polecaja rozne rodzaje Evelyne.

Ja teraz dokanczam na zmiane Lancome hypnose i smashbox full exposure. I tez pewnie wyprobuje cos z evelyne.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

Eveline bbbb fajne, Wibo i Lovely też mają dobre (Vampire Look, Pump Up, Burlesque, Catchy Eyes).
Polecam: coś robią nawet z moich nic, rzęsy mam biedniutkie, w przeciwieństwie do P. - ten to ma rzęsy lepsze niż jelonek Bambi, jawna niesprawiedliwość :bad:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

Kasia

Konwalia ja używam bazy/serum eveline i po chwili maluję tuszem.

inkageo

Imagine there is no hate

malutenka

bylebyście nie kupowały tego gówna https://www.drogerienatura.pl/kobo-tusz-lash-affection.html ja dostałam jako gratis do zamówienia z Natury, dwa razy próbowane, robią mi się trzy grube rzęsy jak odnóża pająka.

konwalia

Cytat: inkageo w 13 Kwi 2020, 19:12:49
Konwalia zdecydowanie ten:

https://www.hebe.pl/eveline-tusz-do-rzes-wydluzajaco-podkrecajacy-9ml-000000000000222427.html

A ta szczoteczka jest ok? Zawsze miałam takie grube.  A od prawie 4 lat nie używałam tuszu..

konwalia


inkageo

Konwalia dla mnie najlepsza, ciągle do niego wracam, jak kupię inny, to żałuję.
Imagine there is no hate

callja

Cytat: inkageo w 13 Kwi 2020, 23:21:38
Konwalia dla mnie najlepsza, ciągle do niego wracam, jak kupię inny, to żałuję.
Ja tak wracam do Lovely Vampire Look ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /


konwalia

Znalazłam w ramach porządków nowy zestaw tusz Lancome hypnose volume, kredkę i płyn. Chomik  lol

callja

I to jaki elegancki chomik 😁
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /


Justynna

dragonfly, bardzo lubię ten tusz, daj znać później, co o nim sądzisz :)

callja

Cytat: callja w 18 Wrz 2011, 15:31:41Dwa razy w życiu miałam Lancome, raz Clinique (prezenty :P ), ten ostatni nie podszedł mi totalnie. Lancome - początkowo zachwyt, ale potem zaczął się efekt pandy - osypywał mi się błyskawicznie, po kilku godzinach większość tuszu zamiast na rzęsach, miałam na policzkach :zly: Przerabiałam też wydłużającego Maxa Factora, bez zachwytu.

Przeszłam na niższą półkę - Avon supeshock, używałam dłuuugo i byłam zadowolona - silikonowa szczoteczka ładnie "łapała" moje króciutkie, cienkie rzęski. A teraz używam już zupełnej taniochy = Eveline, i wiecie co?? Naprawde jest fajny!! Wydluża, rozdziela, nic się nie osypuje nawet po kilkunastu godzinach. Jestem zadowolona :)

A gdybym miała rzęsy jak P., to tusz w ogóle nie byłby mi potrzebny - ten to ma rzęsy, jak lalka!! Wrrrrr, a biedną żonę zazdrość zżera
Ożeż kurde, aż se wynalazłam własną wypowiedź z wątku z 2011 roku lol lol
I wiecie co?? Napisałabym dokładnie to samo po tylu latach :point_lol:

Tylko Eveline zdarza mi się zdradzić z Wibo czy Lovely, a mój naj-naj to od jakichś 2 lat Lovely Vampire Look.

A po pandemii zamierzam zamówić klej w pędzelku, kępki różniste i będę ćwiczyć klejenie kępek od spodu - zwariowała baba na stare, pardons - średnie lata lol
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

inkageo

A mi ten Vampire zupełnie nie podszedł, jakiś niemalujący mi się trafił. Może nieświeży był..
Imagine there is no hate

konwalia

Szok, zobaczcie jak mi rzęsy urosły.. bez odżywek, chyba zacznę stosować to będą firany(czoło dramat)

zuzia

konwalia,
jakie tusze kupiłaś?

dragonfly

Cytat: Justynna w 14 Kwi 2020, 13:07:32
dragonfly, bardzo lubię ten tusz, daj znać później, co o nim sądzisz :)
zapomnialam napisac - swietny jest! ladnie rozdziela rzesy, dlugo sie trzyma, rewelka!

konwalia


Justynna

Cytat: dragonfly w 31 Maj 2020, 16:15:12
zapomnialam napisac - swietny jest! ladnie rozdziela rzesy, dlugo sie trzyma, rewelka!
Cieszę się, że jesteś zadowolona. Ja już tylko ten tusz kupuje. To mój ulubiony :)