TUSZ DO RZĘS ----POMÓŻCIE

Zaczęty przez kar0la80, 27 Lis 2007, 11:50:00

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szelma

Ja jestem wierna Givenchy z kulka. Nic tak mi nie robi rzęs.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

justynaaaa2

Dobrze że wątek ożył bo właśnie mam tusz na wykończeniu i miałam pytać inki jakim to tuszem się na zlocie zachwycała
dziś kupię :)
Dobrze że tani, nie lubię wydawać dużo na kosmetyki i tak codziennie trzeba z siebie zmyć to badziewie

ziuta

#527
szelma, jak on się nazywa? bo szukam czegoś nowego

edit: wpisałam w google mascara givenchy z kulką i mam ;)

szelma

ziuta, jest dziwny, ale ja bardzo go lubię :) Tylko ten z jedna kulka - nie z trzema.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

ziuta

spoko, mam właśnie ochotę na odmianę, bo mój chanel jest wprawdzie niezawodny, ale już mi się nudzi...
właśnie pooglądałam, ten z trzema kulkami też widziałam, tych z jedną też są różne rodzaje, na pewno jest wydłużająco-rozdzielający i podkręcająco-rozdzielający
a który Ty masz?

szelma

Serio? Nigdy nie zauważyłam, żeby były rożne rodzaje :D Teraz mam z trzema i sie cieszę, ze sie kończy - kupiłam, bo akurat nie bylo tego z jedna i efekt gorszy niestety.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!


szelma

A to ja miałam ten podkręcająco-rozdzielający w takim razie zawsze.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

ziuta

szelma, dzięki! ten wydłużający ma minimalnie lepsze opinie na wizażu, za to ten Twój podkręcający jest akurat dostępny w "mojej" perfumerii, chyba się skuszę :)

szelma

Nie biorę odpowiedzialności za efekty :D Ale zawsze to coś nowego, nie? ;)
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!


mika

Ja od trzech miesoecy uzywam tego co pokazala su i jak dla mnie rewelacyjny.  Eveline pod koniec pracy robil mi pande na twarzy. Tego fioletowego loreala kupuje za 35 zl na iperfumy

cumberland

ja też kupiłam wczoraj Pupę, miałam już go kiedyś i dla mnie był całkiem fajny, a za 19,99 to nie było się nad czym zastanawiać ;)

Mi kiedyś pani poleciła w Rossmannie ten Eveline
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=36524&next=1

i też jest naprawdę fajny! kupiłabym drugi, gdyby mnie ta Pupa nie skusiła
on jest chyba podobny do tego co inka poleca, tylko ma normalną szczoteczkę, nie taką wykręconą

A Million Lashes też lubię

emcia

Cytat: cumberland w 04 Wrz 2015, 14:01:48A Million Lashes też lubię
fioletowy jest teraz w Rossmanie za 39 zł

zuzia

Pupa czy eveline? używała któraś obu?

golinda

Cytat: zuzia w 06 Wrz 2015, 00:58:59
Pupa czy eveline? używała któraś obu?

tak, ja
i pupa mnie nie zachwyciła. jedyne co ma fajnego to mocny czarny kolor. poza tym słabe. eveline ok. lepszy

callja

Bardzo chwalę sobie eveline z silikonową szczoteczką - i sławetny PumpUp Lovely z Rossmanna ("żółty"). Niedrogie i fajne!!
http://www.ekobieca.pl/pol_pm_Eveline-Extension-Volume-Lengthening-Curl-Mascara-Tusz-do-rzes-2995_1.jpg
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

malutenka

Cytat: zuzia w 06 Wrz 2015, 00:58:59
Pupa czy eveline? używała któraś obu?
Miałam i to i to, zdecydowanie Eveline. Lepiej się trzyma,lepiej nakłada.

inkageo

Zgadzam się, ale jak taka okazja cenowa, pupa za 19,99 z 60 zł, to wzięłabym pupę do przetestowania, bo eveline za 15 zł jest zawsze :)
Imagine there is no hate

Justynna

Cytat: inkageo w 07 Wrz 2015, 08:52:03Zgadzam się, ale jak taka okazja cenowa, pupa za 19,99 z 60 zł, to wzięłabym pupę do przetestowania, bo eveline za 15 zł jest zawsze :)
No właśnie, też wyszłam z tego założenia :)

niewiemjaka

w Rossmanie nie ma, w drogerii nie ma, w cerfurze (był stojak Eveline!) nie ma. ...
no nie wiem gdzie ten Eveline kupić, może zajrze dziś na bazarek, tam jest jakiś butik kosmetyczny

margareta

niewiemjaka, w niektórych Rossmanach jest stojak Eveline. W Warszawie na pewno jest na placu Bankowym.

niewiemjaka

margareta, o dzięki, jak nie kupię na bazarku, to może w innym Rossmanie, muszę mieć po drodze, bo specjalnie to mi się nie chce jechać ..

justynaaaa2

niewiemjaka, ja też byłam dziś w rossmannie innym niż mój i się rozczarowałam, myślałam że we wszystkich jest eveline, ja u siebie mam
Pupy już przy kasach nie było, więc chyba już po promocji

mika

Eveline jest też w hebe
ale też nie wiem czy w każdym