Sala weselna na Roztoczu jaka?

Zaczęty przez majusia2, 14 Cze 2012, 23:05:55

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

majusia2

Planowałam z chłopakiem ślub w 2014 roku, nadarzyła nam się jednak okazja na wyjazd do USA, a mama upiera się, że bez ślubu mnie nie puści :/ i tak z dnia na dzień zdecydowaliśmy pobrać się w tym roku, wiecie może gdzie znajdziemy salę z wolnym terminem na ten rok na Roztoczu? pochodzimy z okolic Biłgoraja, na razie wszędzie tam gdzie dzwonimy mają terminy tylko na listopad-grudzień, a wolelibyśmy wcześniej... Ogólnie jaka sala w tych okolicach podoba się Wam najbardziej?

kalka

myślę, że cieżko będzie coś znaleźć. chociaż, może się Wam poszczęści:) a tam w Twojej okolicy nie ma jakiejś restautacji? jakoś tak kojarzę tą miejscowość Biłgoraj, obiło mi się o uszy.

rudaruda

No z 2014 na 2012 to jest różnica jak dla mnie. Dlaczego się tak spieszycie? Twojemu narzeczonemu to nie przeszkadza,że teściowa was nie chce puścić bez ślubu do usa? Jak dla mnie szkoda zachodu troche.. no ale jak kto woli. Wiele sal już pewnie będzie zarezerwowanych pewnie już od roku jak nie dłużej. Musicie pojeździć po miastach i szukać restauracji, które mogłyby ugościć nowożeńców.
A na ile osób planujecie?

wrobelek0403

#3
jesli mama wymaga tylko slubu to wezcie cywilny. a koscielny i wesele zrobicie po powrocie na spokojnie, a nie tak na hurra.  
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

#4
Cytat: majusia2 w 15 Cze 2012, 00:05:55a mama upiera się, że bez ślubu mnie nie puści :/
a masz 18 lat? bo jak tak, to mozesz jechac bez zgody mamy :)
A  ślub to koniecznie w Vegas! co tam Biłgoraj ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

wrobelek0403

ach, Vegas :D swietny pomysł, zawsze mozna sie przebrac za Elvisa lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

ja marzyłam zawsze zeby w Vegas-to takie romantyczne  :dreaming: może byc nawet w stroju Elvisa , a co :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

wrobelek0403

zawsze mozna wybrac tanszą wersje i wyskoczyć do Monte Carlo :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Norka

Jeśli przed wyjazdem to ja bym wzięła szybki cywilny bez gości, a matki, co kręci nosem, zwyczajnie nie zapraszała. Dorobicie się w USA, za 2 lata wrócisz z piękną kiecką (w USA to mają takie z dużą ilością kryształków, no pięknie się to błyszczy :dreaming: w PL za chiny nie dostaniesz!), matka się przeprosi jak jej trochę kasiorki odpalicie, a na salę to wam pewnie lepszą starczy niż teraz :thumbup:

majusia2

hm tylko wiecie ja nie wiem czy my tu jeszcze wrócimy... a na sam ślub za 2 lata przyjeżdżać albo tak ściągać gości to bez sensu, a moja rodzina ogólnie za bardzo katolicka, sam cywilny nie przejdzie, Vegas tym bardziej :)
ogólnie cieszymy się, że to będzie szybciej, jesteśmy razem 5 lat, najwyższa pora na ślub.
Osób tak 100-120, koło mnie jest jedna ładna sala, ale nie ma terminów, dlatego chcemy w Biłgoraju, byliśmy dzisiaj w takiej restauracji Sitarska na ul. 3 maja, mają termin, sala fajna, ale nie wiem jak z jedzeniem, był tam ktoś na weselu?

yoy

Cytat: majusia2 w 16 Cze 2012, 16:03:48Sitarska na ul. 3 maja
kurcze, coś mi to mówi... :hmm: nazwa wydaje mi się znajoma... Ale ja nigdy w Biłgoraju nie byłam :D

rudaruda

#11
Cytat: kalka w 15 Cze 2012, 08:17:38
myślę, że cieżko będzie coś znaleźć. chociaż, może się Wam poszczęści:) a tam w Twojej okolicy nie ma jakiejś restautacji? jakoś tak kojarzę tą miejscowość Biłgoraj, obiło mi się o uszy.

W Biłograju jest restauracja Sitarska jak dobrze pamiętam nazwę. Byłam tam z rodzinką na poprzednich wakacjach. Świetny klimat i miła obsługa i wydaje mi sie,że pod wesela też tam robią, więc wg mnie to bardzo ładne miejsce na slub, byleby terminy były.;)

Majusia nie zauwazyłam Twojego postu troszkę wyżej. Jeśli wam się podoba to rezerwujcie, mnie osobiście tam jedzenie smakowało. Mój mąż i dzieci również nie narzekały.

aniak1211

#12
Cytat: majusia2 w 16 Cze 2012, 16:03:48Sitarska na ul. 3 maja
Cos mi zdaje ze nie miala dobrych opini  :hmm:



Dodany tekst: 16 Cze 2012, 15:36:06

Cytat: majusia2 w 16 Cze 2012, 16:03:48na sam ślub za 2 lata przyjeżdżać albo tak ściągać gości to bez sensu, a moja rodzina ogólnie za bardzo katolicka, sam cywilny nie przejdzie, Vegas tym bardziej Smiley
Myslisz ze wytrzymasz 2 lata???
Nie masz zamiaru odwiedzic mamy???
Jak nie to jedz bez slubu;D
Co Ci moze zrobic na odleglosc???
Lepiej poczekac nawet 2-3 lata i znalesc dobra sale:)
Wolna sal w krotkim terminie nie wrozy nic dobrego,
dobra sala weselna rezrwowana jest co najmniej rok,dwa przed ;D

emcia

Cytat: yoy w 16 Cze 2012, 15:18:04
kurcze, coś mi to mówi... :hmm: nazwa wydaje mi się znajoma... Ale ja nigdy w Biłgoraju nie byłam :D

to przecież ta knajpa, w której wyszła taka lipa
kiedyś któraś o tym pisała

yoy

Cytat: emcia w 16 Cze 2012, 16:44:38to przecież ta knajpa, w której wyszła taka lipa
kiedyś któraś o tym pisała
kurcze, no własnie coś mi swita...

margareta

#15
.

wrobelek0403

margareta jasne, ze tez zapomniałam :crazy:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: margareta w 16 Cze 2012, 18:25:20na drugi dzień


dobrze, ze na drugi lol lol lol

Pamietacie "Wesele"? (nie Wyspianskiego ;))
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

Cytat: majusia2 w 16 Cze 2012, 16:03:48restauracji Sitarska na ul. 3 maja, mają termin,
eeeeeeeeeeeeeeeeeeee  szukaj dalej :D W tamtej okolicy są fajniejsze knajpy :D


wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

vobi

Cytat: rudaruda w 16 Cze 2012, 16:19:33W Biłograju jest restauracja Sitarska jak dobrze pamiętam nazwę. Byłam tam z rodzinką na poprzednich wakacjach.

o, wakacje w restauracji, niezly pomysl...

kasztan

Cytat: emcia w 16 Cze 2012, 15:44:38
to przecież ta knajpa, w której wyszła taka lipa
kiedyś któraś o tym pisała

lipa z tą knajpą, chociaż jak na wygląd to wygląda na duży hotel, ale wiadomo że to knajpa, udają hotel nic więcej. Więc byłem tam i się okazało że był tam akurat Zamachowski, coś podobnego, akurat go nie znoszę, więc nie polecam szczerze....

vobi

Nie mow... Zamachowski? Ten celebryta i ikona stylu?