Sala weselna na Roztoczu jaka?

Zaczęty przez majusia2, 14 Cze 2012, 23:05:55

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rudaruda

Cytat: vobi w 18 Cze 2012, 14:33:47
o, wakacje w restauracji, niezly pomysl...

A gdzie jadasz na wakacjach obiady?
Wybacz, ale jeśli jestem już z mężem i dziećmi to raczej nie będziemy ich karmić samymi kromkami, tylko pasuje się gdzieś zatrzymać w restauracji na obiedzie.

zuzia

Cytat: rudaruda w 13 Lip 2012, 10:53:12
A gdzie jadasz na wakacjach obiady?
Wybacz, ale jeśli jestem już z mężem i dziećmi to raczej nie będziemy ich karmić samymi kromkami, tylko pasuje się gdzieś zatrzymać w restauracji na obiedzie.
lol lol lol

rudaruda, przeczytaj najpierw co napisałaś, a później się czepiaj.

vobi

Cytat: rudaruda w 13 Lip 2012, 10:53:12
A gdzie jadasz na wakacjach obiady?
Wybacz, ale jeśli jestem już z mężem i dziećmi to raczej nie będziemy ich karmić samymi kromkami, tylko pasuje się gdzieś zatrzymać w restauracji na obiedzie.

a dyć pasuje pasuje, nie godom ze nie ;D

majusia2

zarezerwowaliśmy Sitarską, nie wiem jak z opiniami, nam się ogólnie podoba, jedzenia popróbowaliśmy i pyszne, ceny mają ok, myslę, że wszystko się ułoży, bo do wesela już nie tak daleko, zleci :)

vobi

Sitarska?? ale mnie zaskoczylas  :padam:

Mona

No ba, najlepszy klimat na kameralne wesele w Sitarskiej. Nie ma "standardu" wiejskiego domu weselnego tylko naprawdę gustowne wnętrze.

Kasia

No dział marketingu widać mają prężnie działający, szkoda ze w stylu iście wiejskim ;)

wrobelek0403

dziewczyny, dajcie spokoj, nie karmcie trolla.


niechze zwierz ciachnie ten watek,bo to załosne.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

i zeby zapewnić o cudowności tej całej Sitarskiej trzeba stworzyc iles tam nicków i pisac sememu ze sobą ? wstyd panie menedźeże, to juz nie ma innego sposobu na reklamę? musi byc tam okropnie w tej sitarskiej skoro takie metody stosujecie ;) bede pamietac, zeby omijac szerokim łukiem ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)