Gdzie po ciepło w pierwszej połowie maja - wakacje 2012

Zaczęty przez mobka, 19 Lis 2011, 09:14:19

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

Cytat: inkageo w 14 Sty 2012, 16:20:37
Marax a czy on jest przy plaży? Bo doczytałam tylko, że hotel oferuje dojazd do zatoczki, czyli, że wożą na plażę, bo ta przy hotelu nie jest ich?
nie ?? przy plazy mial byc lol

inkageo

Imagine there is no hate

marax

Przy samej plaży, w Nabq Bay. Oddalony ok. 25 km. od Naama Bay do którego raz dziennie kursuje bezpłatny hotelowy autobus. Przy hotelu długa płycizna z pomostem i platformami do opalania. Przy hotelu nie można nurkować ze względu na silne prądy morskie.
Wyposażenie
ma plaze + mozna pojechac na jakas inna

inkageo

No nie wiem, pytam :D Bo jak kliknęłam w opis katalogowy, to nic o plaży nie piszą, ale na zdjęciach jest ;)

Dodany tekst: 14 Sty 2012, 16:23:43

To spoko, tam gdzie kliknęłam, to nie znalazłam info o plaży :)
Imagine there is no hate

magoo

maraxela  a może skoro masz wybrany hotel (ten poprzedni) przejdź sie po biurach podróży i zapytaj, co moga Ci zaproponować
oni zawsze mają możliwość obniżenia ceny wyjściowej

sonja

Chyba jest bezpośrednio przy plaży. Wszyscy tak piszą.

marax

ten ma znacznie ciekawsze baseny dla dzieci . 9 zjezdzalni w tym brodziku . Sama nie wiem czy to na + czy na - . Nie chce mi sie latac za nia zeby z nich nie spadla . wygladaja w miare bezpiecznie .

sonja

maraxela chyba tak czy inaczej będziesz za nią latać, niezależnie od tego ile basenów/zjeżdżalni będzie. Jak dla mnie ten hotel wygląda całkiem spoko.
Możesz ew. poczekać na last minute, skoro teraz ceny idą tak szybko do góry.

marax

wole teraz bo mamy troche zapasowej kasy a do lata to bedzie juz po niej tylko wspomnienie :)

yoy

Cytat: maraxela w 14 Sty 2012, 16:37:48a do lata to bedzie juz poniej tylko wspomnienie
:D skąd ja to znam :D
marax ja nie pomogę co do wyboru, ale jak my szukalismy hotelu na wakacje to czytalismy w necie opinie o nim. ludzie, ktorzy tam byli duzo poisywali- o okolicy, plazy, jedzeniu... bo tak z opisu to czasem gooowno wiadomo. poszukaj moze nawet w google- na bank ktos tam juz byl i cos napisal...

suegro

maraxela a musi być sharm? Nie czytałam wcześniej.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

Cytat: suegro w 14 Sty 2012, 16:46:58
maraxela a musi być sharm? Nie czytałam wcześniej.
nie musi warunek to max godzine transferu od lotniska

suegro

maraxela ja polecam nasz hotel w Hurghadzie, jechaliśmy ok 30 - 40 min z lotniska (głównie dlatego, że trzeba było rozwieść turystów do innych hoteli a nasz był na końcu)

Poza tym wydaje mi się, że dla dzieci może być fajny - dużo brodzików, placów zabaw, zjeżdżalni itp

http://www.holidaycheck.pl/hotel-Informacje+turystyczne_Hotel+Iberotel+AquaMarine+Resort-hid_186421.html
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

Płytka rafa to najczęściej zniszczona rafa wygladajaca jak glazy, wielki kamienie, płyty w zasadzie uniemożliwiające kąpiele, tym bardziej ze jest pomost ;) jakby zejście do morza było fajne to pomost nie byłby konieczny, bo i po co ;) byłam rok temu w nabq w sunrise tirana aquapark i plaża była do dupy! Pojechalismy raz i podziekowalismy.

Dodany tekst: 14 Sty 2012, 17:49:58

Ja bym poczekala na lasty! A jak boisz sie o kasę to zrób lokatę na miesiąc i ja potem przedluz na kolejny miesiąc ;) tak dwa miesiące, miesiąc przed wylotem oferty bedą tańsze :)

marax

Cytat: suegro w 14 Sty 2012, 17:32:25
maraxela ja polecam nasz hotel w Hurghadzie, jechaliśmy ok 30 - 40 min z lotniska (głównie dlatego, że trzeba było rozwieść turystów do innych hoteli a nasz był na końcu)


Poza tym wydaje mi się, że dla dzieci może być fajny - dużo brodzików, placów zabaw, zjeżdżalni itp

http://www.holidaycheck.pl/hotel-Informacje+turystyczne_Hotel+Iberotel+AquaMarine+Resort-hid_186421.html
A jak wyglada brodzik jest polaczony zmbasenem glownym i tymi wielkimi zjezdzalniami ? Ja bym chciala zeby brodzik bylnbez takich wielkich zjezdAlni
12, 21:11:46[/time][/b][/color][/size]

super ten hotel suagro a ktore biuro najlepsze oasis sun&fun exim tours - bo wszystkie sa w tej samej cenie

suegro

Cytat: maraxela w 14 Sty 2012, 19:38:59A jak wyglada brodzik jest polaczony zmbasenem glownym i tymi wielkimi zjezdzalniami ? Ja bym chciala zeby brodzik bylnbez takich wielkich zjezdAlni
12, 21:11:46[/time][/b][/color][/size]

Tam jest dużo basenów, baseników, brodzików, a zjeżdżalnie są całkiem oddzielnie.
No i widziałam dużo rodzin z dziećmi, wiec obstawiam, że są tam dobre dla nich warunki. :)

Co do biura - my byliśmy z alfa starem, ale po problemach jakie nam robili z niemożliwością zmian terminu wyjazdu, my się już na to biuro nie zdecydujemy. Mimo że na miejscu opieka była super.


"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aja

Cytat: Kasia link=topic=6607.

marax

dziewczyny jestem niemal zdecydowana na ten hotel
http://www.holidaycheck.pl/hotel-Informacje+turystyczne_Hotel+Iberotel+AquaMarine+Resort-hid_186421.html
tylko mam jedna obawe Laura - jak bylo z waszymi dziecmi nie mialy biegunki ?

Dodany tekst: 09 Lut 2012, 09:52:35

ja sie boje zeby to nie byl tydzien spedzony w wc / kroplowki

Kasia

marax hotel super
michał biegunki nie miał, zdarzyła sie luźniejsza ale faraon go ominął

No ale moje dziecko na wakacjach moze pić coca-colę, wiem że nieodpowiednia dla małego dziecka ale wolę tak niż zatrucie ;)
je wszystko, i sałatki, i jakies warzywo jak się trafi, te ichniesze soczki, serki, deserki itd

no i raz dziennie daje mu lacidobaby zapobiegawczo (na uspokojenie flory bakteryjnej)

Dodany tekst: 09 Lut 2012, 11:28:20

Cytat: maraxela w 09 Lut 2012, 09:50:24ja sie boje zeby to nie byl tydzien spedzony w wc / kroplowki
jak zaczyna sie biegunka i widzisz ze to biegunka a nie tylko luxniejsza ti wzywasz lekarza, on daje zastrzyk, który w wiekszości przypadków działa w ciągu kilku godzin

na luźniejsze to smecta
na powazniejsze to lekarz, nie kombinowac z lekami

No i niestety nie przewidzisz, my jeżdzimy czesto i tylko raz miałam awarię po herbatce u beduina
a tak to spoko, bez problemów mamy

ale sa osoby, które zawsze coś złapią i utkną w kiblu

marax

Cytat: Kasia w 09 Lut 2012, 11:25:46
marax hotel super
michał biegunki nie miał, zdarzyła sie luźniejsza ale faraon go ominął

No ale moje dziecko na wakacjach moze pić coca-colę, wiem że nieodpowiednia dla małego dziecka ale wolę tak niż zatrucie ;)
je wszystko, i sałatki, i jakies warzywo jak się trafi, te ichniesze soczki, serki, deserki itd

no i raz dziennie daje mu lacidobaby zapobiegawczo (na uspokojenie flory bakteryjnej)
a jak inne dzieci . Wlasnie tez myslalam o symbiotyku jakims problemow z coca cola nie posiadam ( sama nie pijam ale jak ma ona ochote to czemu nie)

Kasia

Cytat: maraxela w 09 Lut 2012, 11:28:54a jak inne dzieci
statystyk nie robiłam ale te które poznalismy problemów nie miały
natomiast słyszałam że jakieś miało biegunkę, do jakiegoś lekarz przyjechał

Na Krecie jedno rota miało i wszpitalu wyladowało


Jeżeli chodzi o faraona to ja sie z nim w takiej ostrej formie nie spotkałam w ogóle, tylko z opowiesci znam
wszyscy z którymi byliśmy, poznaliśmy dawali rade bez problemu, ew. mieli czestsze wizyty w kibelku ale nie że tam utkneli
dwa lata temu jedną kolezanke złapało ale jak sie dowiedziałam to juz było po wszystkim, bo przy ostrzejszych objawał od razu zadzownili po doktora, dostała zastrzyk i w zasadzi po 3-4 godzina zdrowa jak ryba była
po obiedzie poszlismy do pokoi, zdrowa szła, jak się spotkalismy na kolecji to opowiedziała że miała spotkanie z faraonem ale już zastrzyk działa i jest OK,


Kasia

Cytat: maraxela w 09 Lut 2012, 11:44:17
aha dziecia ten zastrzyk tez daja tak ?

nie wiem, może zadzowń do jakiegos biura podróży, może na forum egipt na gazecie się za[pytaj

ja się na tych lekach kompletnie nie znam bo nie potzrebowałam

ziuta

maraxela na dziecięcej rubin zakładała wątek o egipcie z dziećmi i tam dziewczyny wpisywały, kto jakie miał doświadczenia z faraonem

Dodany tekst: 09 Lut 2012, 12:33:13

o, tutaj to było http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,6597.0.html

cherry

a tak z innej beczki jak wysokiego filtru do opalania uzywacie w Egipcie?
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login