Torty

Zaczęty przez rudasekawf, 07 Wrz 2011, 14:16:56

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

magdalinska, jestem pod ogromnym wrazeniem 😁😁😁
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

magdalinska, moze naprawde rzuc te faktury i vaty w pizdu i zacznij robic te torty :D

salsa

Magda, mega ten tort ! gratuluje talentu
i wszystkiego najlepszego dla męza :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

magdalinska

Dzieki dziewczyny, to bardzo mile! Ale gdzie z takim czyms do ludzi  :D  jeszcze duzo pracy trzeba, zeby mozna bylo sprzedac. Ale to za duzo roboty, stresu, a jak sie zatruja, a jak nie bedzie smakowalo itd. Ja tak tylko dla siebie chce umiec :) ja uwielbiam torty, moglabym jesc i jesc, a rzadko mam okazje zjesc dobry. Teraz siedze na grupach tortowych, czytam, podgladam, jakie laczenia smakow (tu byl biszkopt czekoladowy, beza, konfitura z owocow lesnych - sama robilam i krem kawowy. Nasaczony kawa z amaretto. Calkiem niezly :) )
Salsa dziekuje, przekaze :)

rudasekawf

Magdaliska moja siostra tez startuje z tortami. Jakieś szkolenia robi aktualnie :) coraz ładniejsze wychodzą.

mayagaramond

magdalinska piękny!!

Na następny zlot robisz szkolenie z robienia tortów.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Kasia

Sputnik, wow, piękny :)
Jajeczka jadalne?

A jak rozłożyłaś prace na 4 dni aby wszystko było świeże?

magdalinska

Wow piekny!!!!
Ja dzisiaj przekladalam, jutro otynkuje. Tylko nie mam pomyslu kompletnie na dekoracje.
Tez robilam ze slodkiego pomyslu, krem kinder bueno, krem z ciemnych michalkow i fruzelina wisniowa. Zobaczymy czy dobre

jo_miekka

sputnik, o rany julek! Przewspaniały!

callja

sputnik, cudo!!! Szacun wielki - pastelowa wiosna, i na pewno pyszna
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

zuzia

sputnik, piękny!

jusia

Sputnik, wow!!!
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

magdalinska

kompletnie bez pomysłu, wiec wyszło cos takiego :D

Kasia


magdalinska

Cytat: sputnik w 04 Kwi 2021, 16:23:28
Super, piękny! Widzę technikę chlapania pędzlem 😁.
:D proba barwnika :D

Drip robilam ze slodkiego pomyslu, chyba dobry przepis

dragonfly

Sputnik o rany! 4 dni! Piekny!

magdalinska, nawet bez pomysłu jest mega!

zwierzatko_mojej_mamy

oszalałyście lol lol super dzieła ;)

przyznam, że przy bindżowaniu przy kulinarnych programach też miałam kiedyś myśl o obrotowej paterze - właściwie uważałam, że bez niej nie ma co w ogóle zaczynać, zatem nie zaczęłam lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

malutenka

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 04 Kwi 2021, 22:13:24przyznam, że przy bindżowaniu przy kulinarnych programach też miałam kiedyś myśl o obrotowej paterze - właściwie uważałam, że bez niej nie ma co w ogóle zaczynać, zatem nie zaczęłam 
oglądałyśmy te same programy lol

niewiemjaka

Piękne torty sputnik i Magda! Wow! :)

magdalinska

tez niedawno kupiłam obrotową patere, to podstawa :) a nóż strunowy jest mega! ja zawsze sie meczyłam nitką, krzywo to wychodziło, kruszyło, a nozem moment i mam równiutkie blaty :) ja przecinam na drugi dzień dopiero

jusia

#670
Nęcicie. Ja uwielbiam piec ciasta, ale torty zawsze mnie onieśmielały. Rok temu zrobiłam sama tort urodzinowy Lence. Może w tym roku zrobię coś z efektem wow!
Magdalinska korzystasz z tej strony słodkipomysł czy z czegoś jeszcze?
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

magdalinska

jusia, czytałam jeszcze Akademie tortu. I polecają też Sugar lady, ale to chyba tylko na youtube. Robiłam tez tort z profilu jestemwkuchni na insta, dobry był.

magdalinska


niewiemjaka

#673
doda, jakie to straszne :D
i po co te zęby wogóle ?! :D

jestynka

Dziewczyny szalejecie z tymi tortami :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login